FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«12345627»
novac03.04.2008 09:42

Meciul este in reluare, acum pe sport.ro/TV ... pentru aia din schimbul 3! Probabil ca s-au trezit!

frunji06.04.2008 12:48

15:30Boro-Mancester United Eurosport 2 :steag_sah_mic:

JDERUL06.04.2008 17:09

Ilie Iordache inscrie golul de 2-0 pentru Pandurii si ne face CAMPIONI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

novac08.04.2008 18:25

MONDENII!!! :yeahh::yeahh::yeahh: Prima TV!

dica_10steaua09.04.2008 13:41

pe Sport.ro Liverpool-ARSENAL (reluare)...ce meci... :clap:

axl14.04.2008 13:07

HBO - Premiile AFI pentru intreaga cariera - Al Pacino!!!

Merita vazut, pana acum a vorbit Robbie Williams, acum vorbeste Sir Sean Connery, Pacino mai are un pic si plange.

c.ronaldo1721.04.2008 18:02

Cioby e la Fanatik Show diseara de la ora 22:00.

micutZu' Deni25.04.2008 20:20

Io de ce nu prind Fanatik Show ??:((( Ca am cablu de la RDS ....

 

Stie cineva panba la ce ora dau aia de la jetix desene ?:D

axl26.04.2008 19:20

Pe la 12 noaptea, pe National TV - Numele trandafirului, un film care merita revazut, eu unul o s-o fac, ceea ce va urez si voua.

puyol26.04.2008 19:57

da,absolut fabulos filmul,pentru cei care vor sa il vada le spun ca filmul,cu tot cu reclame,nu exagerez daca spun ca dureaza 3 ore

MoWeed01.05.2008 11:44

Acum pe sport.ro, un meci important in istoria javrelor: Marseille-dinam0

f234567k01.05.2008 12:24
Acum pe sport.ro, un meci important in istoria javrelor: Marseille-dinam0

Excelent Vladut Munteanu si a sa ratare. :yeahh:

JDERUL02.05.2008 19:39

Aradenii le-au administrat un 3-2 ciripoilor chiar in cuibul de sub pod! Jale mare,cemai! Tocmai lor ,,campionilor morali"?Pai da,se pot considera campioni pentru ca nicio echipa nu a reusit ,,performanta"lor si anume aceea de a lua bataie acasa de la ultimele doua clasate! Li se aud croncaniturile inca de la Calarasi!

MoWeed02.05.2008 19:40

trebuia sa-si faca si UTA baremu....

vlad7502.05.2008 19:47
trebuia sa-si faca si UTA baremu....

Si-au recuperat punctele pierdute dupa un meci anevoios cu CFR-ul! CAPISCI??? :wink:

Cine-mparte,parte-si face!

Captain RedBlue08.05.2008 19:33

Antena 3

Sfarsitul lui Becali?

cristian01408.05.2008 19:51

Ce sfarsit ? E greu cu Becali hehehehe. :wall:

danimarcu11.05.2008 13:00

TVR1 -F1 -Turcia!

dee14.05.2008 15:02

In atentia lui yo_marius , joga, del-piero etc.

 

Realitatea TV- Generatia EMO

Dani200521.05.2008 22:15

Pe postul lui Dan Diaconescu...OTV PAZEA=))

axl24.05.2008 10:37

Bine, nu acum, da' azi:

EUFORIA

15:00

Fotbal feminin: România vs Italia

pentru calificarea la Campionatul European din 2009

în direct

axl13.06.2008 05:28

La fel, nu acum, da' azi:

Recital horror la HBO

 

22:45 Un prieten adevãrat (spa., 2006, s. horror) - bun

0:00 Dealuri însângerate (sua, 2006, horror) - foarte bun

1:45 Masacrul din Texas: Începuturile (sua, 2006, horror) - bunicel

3:15 Cãminul ororilor (sua, 2005, horror) - crap

c.ronaldo1729.07.2008 18:52

Sport.Ro

TIM Trophy.

Primul meci a inceput de 12 minute. Juventus 2-1 Milan.

novac08.08.2008 20:39

antena 3, reportaj cu fetele de la lotul (extins) de gimnastica , eu mauit de vreo 45 min si'i ok.

c.ronaldo1712.08.2008 16:50

La ora 20, in direct pe Sport.Ro, conferinta de presa a lui Marius Lacatus!

«12345627»