FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1141516171827»
Maye27.12.2009 10:51

Uite ba...in sfarsit un program bun la care te uiti . :)

David27.12.2009 19:15

Regina Virgina Elisabeta I pe History Channel.

KERATOCONUS29.12.2009 19:45

Aston Villa - Liverpool, pe Eurosport2

dragos_ghinea31.12.2009 15:59

Eurosport - Champions League Classics - Finalele anilor '90

Daniel-Ionut03.01.2010 13:08

Celtic - Rangers (Sport 1)

sabin130703.01.2010 16:19

TVR 1. Cirque du Soleil.

KERATOCONUS04.01.2010 21:06

In gura presei cu Mircea Badea, pe Antena3

cristy.steaua2105.01.2010 10:14

Anglia-Romania 94`

Sport.ro

Ronnie06.01.2010 16:06

AISS la Fanatik Show (DigiSport)

MoWeed06.01.2010 16:18

Ia uite-l pe Lari ce prezentabil este :))

Daniel-Ionut06.01.2010 16:19

Baaa... nu prind si eu digisportu asta... :no:

Marius06.01.2010 16:29

bai lari, iti scrui aici, o sa vezi cand vii acasa. pe mine ma doare-n plua de rezultate, ba, poate sa castige si UCL echipa ciobanului, ca tot nu pot s-o sustin.

 

pe mine ma doare mai tare prezenta lui in fruntea clubului, nu lipsa rezultatelor. astea vin si pleaca, sunt cicluri de succes si de insucces, pata pe care o lasa taranul ala pe istoria clubului nu poate fi insa stearsa cu 2 victorii in Liga.

 

plm adica, una vorbim si alta vorbim?

Marius06.01.2010 16:35

bah, care stii nr de tel de la aia de la digi?

mircea_1006.01.2010 16:39

Strada Dr. Staicovici, Nr. 75, Bucuresti

T: + 40(31) 400 44 40

F: + 40(31) 400 44 41

E-mail: o***@***

 

 

Informatii suplimentare despre Digi Sport si Digi Sport Plus poti obtine si la urmatoarele numere de telefon:

 

 

* pentru televiziunea prin cablu Digi TV Cablu:

 

- daca esti deja abonat RCS & RDS la acest serviciu:

 

- apeleaza 031.400.4401 - pentru Bucuresti

 

- apeleaza un numar de forma 03xx.400.401- pentru tara

(unde xx este prefixul judetului din care ne apelezi)

 

- daca nu esti inca abonat:

 

- suna la 031.400.4600 - pentru Bucuresti si restul tarii

 

 

 

:D :D :D :D

RobYnho06.01.2010 16:42
bah, care stii nr de tel de la aia de la digi?

 

 

Tu esti live ? :D

Daniel-Ionut06.01.2010 16:47

Zi'le Mariuse!!! si mai zii si de Ionescu tau, sa nu ti'l vanda :D

Ronnie08.01.2010 19:09

Puya pe MTV :))

Adrian10.01.2010 17:08

dati repede pe tvr2

 

e despre csa

Maye12.01.2010 18:54

Mozambique - Benin , Cupa Africii , Eurosport .

 

A nu se rata!

pytycrys12.01.2010 19:15
Mozambique - Benin , Cupa Africii , Eurosport .

 

A nu se rata!

 

Pfa, l`am ratat.Cine a castigat?

 

Sper ca mache a vazut tinerele talente din Benin si Mozambique care poate vor veni pe 120 000 de euro pe an.La cat de rupti de foame sunt..

Maye12.01.2010 19:19

Acum e pauza.

Mai e o repriza de fotbal adevarat :D

Alex88pl12.01.2010 21:39

si ce meci palpitant a fost...cu niste portari absolut senzationali.

pytycrys13.01.2010 08:51
si ce meci palpitant a fost...cu niste portari absolut senzationali.

Haha. Presupun ca a fost un scor gen 7-5 =]

Alex88pl13.01.2010 19:41

nup.2-2.dar niste talente pe teren..jucau baietii fotbal cum vorbea Claudiu Raducanu

dragos_ghinea16.01.2010 16:13

Atlassib Sibiu - Steaua Turabo

 

TVR 3

«1141516171827»