Uite ba...in sfarsit un program bun la care te uiti . ![]()
Uite ba...in sfarsit un program bun la care te uiti . ![]()
Regina Virgina Elisabeta I pe History Channel.
Aston Villa - Liverpool, pe Eurosport2
Eurosport - Champions League Classics - Finalele anilor '90
Celtic - Rangers (Sport 1)
TVR 1. Cirque du Soleil.
In gura presei cu Mircea Badea, pe Antena3
Anglia-Romania 94`
Sport.ro
AISS la Fanatik Show (DigiSport)
Ia uite-l pe Lari ce prezentabil este ![]()
Baaa... nu prind si eu digisportu asta... ![]()
bai lari, iti scrui aici, o sa vezi cand vii acasa. pe mine ma doare-n plua de rezultate, ba, poate sa castige si UCL echipa ciobanului, ca tot nu pot s-o sustin.
pe mine ma doare mai tare prezenta lui in fruntea clubului, nu lipsa rezultatelor. astea vin si pleaca, sunt cicluri de succes si de insucces, pata pe care o lasa taranul ala pe istoria clubului nu poate fi insa stearsa cu 2 victorii in Liga.
plm adica, una vorbim si alta vorbim?
bah, care stii nr de tel de la aia de la digi?
Strada Dr. Staicovici, Nr. 75, Bucuresti
T: + 40(31) 400 44 40
F: + 40(31) 400 44 41
E-mail: o***@***
Informatii suplimentare despre Digi Sport si Digi Sport Plus poti obtine si la urmatoarele numere de telefon:
* pentru televiziunea prin cablu Digi TV Cablu:
- daca esti deja abonat RCS & RDS la acest serviciu:
- apeleaza 031.400.4401 - pentru Bucuresti
- apeleaza un numar de forma 03xx.400.401- pentru tara
(unde xx este prefixul judetului din care ne apelezi)
- daca nu esti inca abonat:
- suna la 031.400.4600 - pentru Bucuresti si restul tarii
:D
:D
bah, care stii nr de tel de la aia de la digi?
Tu esti live ? ![]()
Zi'le Mariuse!!! si mai zii si de Ionescu tau, sa nu ti'l vanda ![]()
Puya pe MTV ![]()
dati repede pe tvr2
e despre csa
Mozambique - Benin , Cupa Africii , Eurosport .
A nu se rata!
Mozambique - Benin , Cupa Africii , Eurosport .
A nu se rata!
Pfa, l`am ratat.Cine a castigat?
Sper ca mache a vazut tinerele talente din Benin si Mozambique care poate vor veni pe 120 000 de euro pe an.La cat de rupti de foame sunt..
Acum e pauza.
Mai e o repriza de fotbal adevarat ![]()
si ce meci palpitant a fost...cu niste portari absolut senzationali.
si ce meci palpitant a fost...cu niste portari absolut senzationali.
Haha. Presupun ca a fost un scor gen 7-5 =]
nup.2-2.dar niste talente pe teren..jucau baietii fotbal cum vorbea Claudiu Raducanu
Atlassib Sibiu - Steaua Turabo
TVR 3