FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1121314151627»
RobYnho05.12.2009 18:58

Nu au ficati.

KERATOCONUS05.12.2009 20:53

Deportivo La Coruna - FC Barcelona, pe DigiSport Plus

sabin130706.12.2009 19:05

Marea bariera de corali. Pe Animal Planet.

gen alternativa:)

KERATOCONUS06.12.2009 19:37

Derby della Capitale: AS Roma - Lazio Roma, pe DigiSport

 

PS: sau pe net(boomsport) :D

STELIST 8607.12.2009 11:16

o emisiune amuzanta pe prima :D

edit:striri la Pro TV

la national TV-extemporal la dirigentie ...lol

Maye07.12.2009 13:19

Romania - Ungaria , CM de handbal China 2009 , Tvr 1.

sabin130707.12.2009 13:56

Maye, induci lumea in eroare. :)

Eu stiam ca e la 19.20 meciul, nu?

Lari07.12.2009 14:04

Sabine, acum e meciul. E 16-7 acum ;)

sabin130707.12.2009 14:07

Pfffff, am pierdut prima repriza. Sa-i ia dracu cu programele lor si site-urile lor de sport. Nu gasesti un program pe prima pagina la un campionat mondial in care Romania este favorita.

Sa inteleg ca n-au ce face din unguroaice. steagro

sabin130708.12.2009 09:04

Pe gesepepunctro la sectiunea handbal sunt afisate rezultatele de la ultimul mondial de baieti, in asa hal de actualizat este actualizat siteul. Nici pe siteul federatiei romane de handbal nu e de gasit ceva atat de iesit din comun, ca programul camp mondial. :wacko::ce_oameni:

Deci ma poate ajuta cineva zicandu-mi cand e urmatorul meci al Romaniei la Camp Mondial de Handbal fete?

Lari08.12.2009 09:30

Miercuri jucam cu Tunisia.

 

Uite acilea programarile de pe situl oficial al competitiei: http://en.jiangsu2009.cn/indexs.php?uid=58...Hmpt=index-6505 (merge cam greu, la mine nu se incarca decat dupa 3-4 shoturi de ctrl+F5).

 

Potrivit acelor programari, jucam de la ora 21:15.

Pe programul TVR 2 scrie ca meciul va fi difuzat de la ora 19:20.

 

Basescu e de vina!

 

LE: Uite si un site la care caracatitza lu' Basescu inca n-a ajuns, dovada ca merge mai bine: http://www.ihf.info/front_content.php?idart=2207 (noi suntem in grupa C). Ai acolo si o groaza de statistici interesante.

sabin130708.12.2009 10:55

Merçi Lari.

De acum da-mi linkurile alea pe privat sa nu le gaseasca Basescu si sa le intoxice. :)

1on08.12.2009 11:54

C-ul e fără sedilă.

sabin130708.12.2009 14:56
C-ul e fără sedilă.

Corect Ioane. La ¨merci¨ ¨c¨ este urmat de ¨i¨, deci grupul se citeste ¨si¨ fara sa mai fie nevoie de ¨ç¨, nu? :D

 

KERATOCONUS08.12.2009 19:37

Juventus Torino - Bayern Munchen, pe TVR1

sabin130709.12.2009 11:31
Potrivit acelor programari, jucam de la ora 21:15.

Pe programul TVR 2 scrie ca meciul va fi difuzat de la ora 19:20.

Nu scrie si nici nu-mi dau seama daca 21:15 este ora locala, sau ora GMT sau...

Daca tvr2 zic ca e la 19:20 atunci ma gandesc ca s-ar putea ca 21:15 sa fie GMT.

Lari09.12.2009 11:48

Vad ca se joaca de la 15:10, pe TVR 1.

KERATOCONUS09.12.2009 19:42

VfB Stuttgart - Unirea Urziceni, pe TVR1

 

 

sabin130710.12.2009 11:01

Romania - Norvegia. Campionatul Mondial de Handbal Feminin. TVR1.

De data asta am nimerit bine ora. :)

AG10.12.2009 12:22

cred k le batem p norvegience, trebuie sa ne mobilizam mai bn

AG10.12.2009 12:43

meritam mai mult victoria spun eu .. insa infrangerea la un gol diferenta demonstreaza ca suntem o echipa puternica

sabin130710.12.2009 12:46

Infrangerea la un gol inseamna ca arbitrii si-au batut joc si ca diferenta in meciuri de nivelul asta se face la psihic.

KERATOCONUS10.12.2009 12:54
Infrangerea la un gol inseamna ca arbitrii si-au batut joc si ca diferenta in meciuri de nivelul asta se face la psihic.

 

Daca n-ar fi arbitrii hoti, noi i-am bate pe toti! :bananadance:

Lari12.12.2009 09:04

Handbal feminin: Romania - China, TVR 1.

Daniel-Ionut12.12.2009 09:09
Handbal feminin: Romania - China, TVR 1.

 

:worthy: Am uitat... bine ca mi'ai adus aminte.

«1121314151627»