FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1101112131427»
KERATOCONUS28.09.2009 19:04

Zona Verde, pe GSPTV - invitat: Janos Szekely

Lari29.09.2009 14:26

Baschet: Steaua - CSU Sibiu, TVR 2.

Daniel-Ionut29.09.2009 15:42
Baschet: Steaua - CSU Sibiu, TVR 2.

 

69 - 75... :(

KERATOCONUS30.09.2009 18:27

Bayern Munchen - Juventus Torino, pe TVR1

RobYnho01.10.2009 15:09

Stiri - " Bataie pe pomana ". Mortii lor.

Lari01.10.2009 16:16

ACUM, pe TVR 2, extragerea Loto 5/40!!!!!!!!!!!!!!!!!

gio_stgloria01.10.2009 16:20

io ti-am zis ca nu castigi nici azi... :ce_oameni:

KERATOCONUS01.10.2009 19:58

In gura presei, pe Antena3

RobYnho01.10.2009 20:47

Pro TV, 23.55 Sarbatorim

Daniel-Ionut02.10.2009 18:08
Pro TV emisiunea "Serviti va rog !"

Tampiti rau aia doi :)

gio_stgloria02.10.2009 18:13

Pro TV emisiunea "Serviti va rog !"

gio_stgloria02.10.2009 18:17

da:D

Maye02.10.2009 18:29

Schalke 04 - Eintracht Krankfurt , Eurosport 2

*Alecs*05.10.2009 17:15

E ciobanul IAR la Nasul, ii dam IAR la uie?

radusteaua2305.10.2009 18:09

DA ACUM VAD CA CIOBANU ESTE LA NASU LA EMISIUNE UN BANER CEVA :)))))

 

VINDE Steaua :)))) MAI VEDEM CEVA LA GEAM???:))))))

fredysteaua05.10.2009 18:16

am o rugaminte pt toti care citesc SCHIMBATI POSTUL !! NU MAI VA UITATI LA ACEST JEG CARE NU FACE ALTCEVA DECAT SA VA UMPLE MINTEA CU PROSTII !

MoWeed12.10.2009 15:38

Balint la digisport. Un adevarat stelist!

V3312.10.2009 20:15

Tot Gabi Balint, dar la "Replay" pe TVR 2

Lari20.10.2009 16:06

ACUM, Fanatik Show, pe DigiSport. Puteti suna la numerele de telefon 031 400 66 00 sau 031 400 63 12 pentru a intra in direct si a va spune oful referitor la faza cu interzicerile pe stadion.

Vlad Bogdan22.10.2009 15:10

Pe Antena 1 in seara asta de la 20:30:

 

Sa te prezint parintilor

 

caterinca nu gluma :D

eu cred totusi ca e regizat :))

cristy.steaua2122.10.2009 15:28
eu cred totusi ca e regizat :))

 

 

normal... cam toate emisiunile de genul asta sunt regizate...

AG22.10.2009 18:44

Pro TV - xxx Gigi suge puIa de la 15.000 de oameni prezenti ,

KERATOCONUS25.10.2009 20:14

Barcelona - Zaragoza, pe DigiSport

Ragnarok26.10.2009 16:32

-edit-

Ps: se poate sterge...

Maye31.10.2009 12:54

Arsenal - Tottenham , Eurosport 2

«1101112131427»