FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1111213141527»
Vlad Bogdan31.10.2009 15:59

Bolton-Chelsea , Eurosport2 ACUM

Pauza, 0-1 , Bolton in 10 oameni. Uitati-va ca merita :D

Daniel-Ionut31.10.2009 17:01

Real Madrid - Getafe :naughty: (Digisport+)

KERATOCONUS03.11.2009 19:41

Milan - Real Madrid, pe TVR1

KERATOCONUS07.11.2009 19:06

Barcelona - Mallorca, pe Digisport+

Daniel-Ionut07.11.2009 19:16

In puii mei! (antena one) :blush:

KERATOCONUS07.11.2009 21:03

Atletico Madrid - Real Madrid, pe Digisport

Daniel-Ionut08.11.2009 09:02

Petrolul - Steaua 2 (sport.ro)

gio_stgloria08.11.2009 10:14

la camin **** TV.

KERATOCONUS08.11.2009 14:03

Lazio - Milan, pe Digisport

*Alecs*09.11.2009 16:10

Fanatik pe DigiSport.

4 "drogati" de la Istanbul.

V3309.11.2009 21:50

dinam0-17 Nentori la "Replay" muahahaha

KERATOCONUS13.11.2009 18:14

Rugby: Italia A - Romania(amical), pe Digisport steagro

Daniel-Ionut14.11.2009 17:52

Polonia - Romania (TVR1)

KERATOCONUS14.11.2009 19:59

Irlanda - Franta, pe Eurosport

danimarcu14.11.2009 20:29

Portugalia-Bosnia,pe tvr1,meci de baraj pt calificarea la Mondialele din Africa de sud.

Daniel-Ionut21.11.2009 11:22

Sportul - Steaua 2 (sport.ro)

KERATOCONUS21.11.2009 21:00

Athletic Bilbao - FC Barcelona, pe Digisport

KERATOCONUS25.11.2009 19:44

Bordeaux - Juventus, pe TVR1

 

PS: Milan - Marseille, pe net(boomsport2) :D

Lari28.11.2009 15:22

RUGBY:

 

Romania - Fidji, pe TVR 2.

 

Jucam neasteptat de bine...

sabin130728.11.2009 16:35

Vesncile greseli de incepatori ale jucatorilor nostri. La faze genul asta nu inteleg care e diferenta intre mine si jucatorii de nationala.

Daniel-Ionut05.12.2009 08:29

Finala K1 (sport.ro) :boxing:

sabin130705.12.2009 08:34

La cat a inceput?

 

Daniel-Ionut05.12.2009 08:35
La cat a inceput?

 

Acum au fost prezentati luptatorii care o sa participe in gala...

Maye05.12.2009 17:31

Manchester City - Chelsea , Eurosport 2.

Ronnie05.12.2009 18:57

Bai frate, cum se joaca. Baietii astia nu mai obosesc?!

«1111213141527»