Bolton-Chelsea , Eurosport2 ACUM
Pauza, 0-1 , Bolton in 10 oameni. Uitati-va ca merita ![]()
Bolton-Chelsea , Eurosport2 ACUM
Pauza, 0-1 , Bolton in 10 oameni. Uitati-va ca merita ![]()
Real Madrid - Getafe
(Digisport+)
Milan - Real Madrid, pe TVR1
Barcelona - Mallorca, pe Digisport+
In puii mei! (antena one) ![]()
Atletico Madrid - Real Madrid, pe Digisport
Petrolul - Steaua 2 (sport.ro)
la camin **** TV.
Lazio - Milan, pe Digisport
Fanatik pe DigiSport.
4 "drogati" de la Istanbul.
dinam0-17 Nentori la "Replay" muahahaha
Rugby: Italia A - Romania(amical), pe Digisport steagro
Polonia - Romania (TVR1)
Irlanda - Franta, pe Eurosport
Portugalia-Bosnia,pe tvr1,meci de baraj pt calificarea la Mondialele din Africa de sud.
Sportul - Steaua 2 (sport.ro)
Athletic Bilbao - FC Barcelona, pe Digisport
Bordeaux - Juventus, pe TVR1
PS: Milan - Marseille, pe net(boomsport2) ![]()
RUGBY:
Romania - Fidji, pe TVR 2.
Jucam neasteptat de bine...
Vesncile greseli de incepatori ale jucatorilor nostri. La faze genul asta nu inteleg care e diferenta intre mine si jucatorii de nationala.
Finala K1 (sport.ro) ![]()
La cat a inceput?
La cat a inceput?
Acum au fost prezentati luptatorii care o sa participe in gala...
Manchester City - Chelsea , Eurosport 2.
Bai frate, cum se joaca. Baietii astia nu mai obosesc?!