De la 17 30 pe digiprost Chelsea-Everton, iar de la 19 joaca Man. Utd. (nu stiu exact adversarul
)
De la 17 30 pe digiprost Chelsea-Everton, iar de la 19 joaca Man. Utd. (nu stiu exact adversarul
)
Romania - Spania , CM de handbal feminin.Tvr 1
18:00 Eurosport 2
Liverpool - Arsenal.
Manchester United - Wolverhampton, pe Eurosport2
In gura presei cu Mircea Badea, pe Antena 3
Portsmouth - Liverpool , DigiSport
West Ham - Chelsea pe Eurosport 2 de la 18:00.
Inter - Lazio, pe DigiSport
Azi la 19:00 pe sport.ro:Cel mai frumos meci de fotbal.
Azi la 19:00 pe sport.ro:Cel mai frumos meci de fotbal.
Cred ca e mai corect spus cel mai important meci de fotbal din istoria fotbalului romanesc.
Cel mai frumos a fost,fara indoiala, Steaua-Anderlecht Bruxelles din semifinala...
Oricum,de urmarit.Pt a n-spe mia oara... ![]()
"Suntem finalisti!Am castigat Cupa!Cupa campionilor europeni este la Bucuresti!"
In opinia mea cel mai palpitant a fost cel jucat impotriva celor de la Kusisi.
Hochei: Steaua - Sportul - Gsp TV
E deja 10-0 pentru noi!
In gura presei, pe Antena3
HoHoHo pe Pro TV
Asta e filmul cu varianta tiganeasca a lui elvis?
da ! si copie dupa "singur acasa"
Liniste ma ca a fost prea calumea!!!
Ca lumea pentru copiii retardati.
Ca lumea pentru copiii retardati.
OFF: te intreci cu gluma...
ON: Romania te iubesc: 20 de ani de libertate (Pro TV)
Ca lumea pentru copiii retardati.
Termina-n plm. Daca unora la place care-i problema?
Iar era beata Maye...
Termina-n plm. Daca unora la place care-i problema?
Pai mie nu imi place.
Si daca nu imi place , normal ca spun.
Bah nici mie nu imi place nimic legat de cocalarul banica junior, aceasta copie proasta dupa Elvis. Da' nu ma apuc sa-i fac pe ceilalti retardati
Pe cine am facut retardat?
Daniel Ion asta are peste 18 ani parca...Mai e copil?
Hai ma gata...
Apropotv (Pro TV)