FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1131415161727»
Vlad Bogdan12.12.2009 12:02

De la 17 30 pe digiprost Chelsea-Everton, iar de la 19 joaca Man. Utd. (nu stiu exact adversarul :)) )

Maye13.12.2009 13:15

Romania - Spania , CM de handbal feminin.Tvr 1

Kellerman13.12.2009 13:38

18:00 Eurosport 2

 

Liverpool - Arsenal.

KERATOCONUS15.12.2009 20:06

Manchester United - Wolverhampton, pe Eurosport2

 

 

KERATOCONUS18.12.2009 21:07

In gura presei cu Mircea Badea, pe Antena 3

Maye19.12.2009 12:49

Portsmouth - Liverpool , DigiSport

Vlad Bogdan20.12.2009 15:30

West Ham - Chelsea pe Eurosport 2 de la 18:00.

KERATOCONUS20.12.2009 19:30

Inter - Lazio, pe DigiSport

David21.12.2009 12:20

Azi la 19:00 pe sport.ro:Cel mai frumos meci de fotbal.

danimarcu21.12.2009 12:46
Azi la 19:00 pe sport.ro:Cel mai frumos meci de fotbal.

 

Cred ca e mai corect spus cel mai important meci de fotbal din istoria fotbalului romanesc.

Cel mai frumos a fost,fara indoiala, Steaua-Anderlecht Bruxelles din semifinala...

Oricum,de urmarit.Pt a n-spe mia oara... :D

David21.12.2009 12:53

"Suntem finalisti!Am castigat Cupa!Cupa campionilor europeni este la Bucuresti!"

 

In opinia mea cel mai palpitant a fost cel jucat impotriva celor de la Kusisi.

KuzMaN21.12.2009 14:05

Hochei: Steaua - Sportul - Gsp TV 

 

 

E deja 10-0 pentru noi! 

 

 

KERATOCONUS23.12.2009 21:06

In gura presei, pe Antena3

Daniel-Ionut26.12.2009 18:31

HoHoHo pe Pro TV

MoWeed26.12.2009 18:43

Asta e filmul cu varianta tiganeasca a lui elvis?

RaMs3s27.12.2009 00:14

da ! si copie dupa "singur acasa"

Daniel-Ionut27.12.2009 08:33

Liniste ma ca a fost prea calumea!!!

Maye27.12.2009 09:31

Ca lumea pentru copiii retardati.

Daniel-Ionut27.12.2009 09:45
Ca lumea pentru copiii retardati.

 

OFF: te intreci cu gluma...

 

ON: Romania te iubesc: 20 de ani de libertate (Pro TV)

Ronnie27.12.2009 09:52
Ca lumea pentru copiii retardati.

Termina-n plm. Daca unora la place care-i problema?

 

MoWeed27.12.2009 10:20

Iar era beata Maye...

 

 

Maye27.12.2009 10:31
Termina-n plm. Daca unora la place care-i problema?

Pai mie nu imi place.

Si daca nu imi place , normal ca spun.

MoWeed27.12.2009 10:34

Bah nici mie nu imi place nimic legat de cocalarul banica junior, aceasta copie proasta dupa Elvis. Da' nu ma apuc sa-i fac pe ceilalti retardati

Maye27.12.2009 10:48

Pe cine am facut retardat?

Daniel Ion asta are peste 18 ani parca...Mai e copil?

Daniel-Ionut27.12.2009 10:49

Hai ma gata...

 

Apropotv (Pro TV)

«1131415161727»