FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1151617181927»
Daniel-Ionut17.01.2010 17:22

Gabon - Tunisia (EuroSport)

Maye17.01.2010 18:51

Camerun - Zambia (Eurosport 2)

 

Song Show :D

KERATOCONUS17.01.2010 19:43
Serie A: Napoli - Palermo, pe Digi Sport
pytycrys17.01.2010 20:25

Uau.

Tocmai fuse Carbon feat Guess Who & Cedry2k - Introspectii pe Music Channel.

Uau.

dragos_ghinea18.01.2010 19:29

Decernarea Globurilor de Aur pe TVR1, nu mai e acelasi entuziasm ca atunci cand e in direct dar e frumos sa vezi discursurile castigatorilor, de cele mai multe ori amuzante.

KERATOCONUS19.01.2010 20:15
Cupa Ligii Angliei: Manchester City - Manchester United, pe Sport 1
Ronnie20.01.2010 19:56

Arsenal - Bolton 0-1, Digisport.

Iar de la 22, Liverpool - Tottenham, Eurosport 2.

KERATOCONUS20.01.2010 20:00
Cupa Italiei: Fiorentina - Lazio, pe SportKlub
dragos_ghinea20.01.2010 20:05
Hip-Hop Hour - Music Channel - nu sunt melodii foarte frumoase (mai mult comercialitati americane) dar daca nu ai altceva mai bun la care sa te uiti, merge.
KERATOCONUS21.01.2010 19:39

Sinteza zilei, pe Antena 3

dragos_ghinea22.01.2010 18:35

E pauza la handbal. Ne pisem pe caini.

 

Digi Sport.

fury5*23.01.2010 18:00

sport pe Prost TV

KuzMaN23.01.2010 18:21

Care ma poate ajuta cu un link pentru meciul de hochei Steaua - Barcelona?

danimarcu23.01.2010 18:25
Care ma poate ajuta cu un link pentru meciul de hochei Steaua - Barcelona?

http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/live_gsptv.php

 

Cred ca il da pe gsptv,daca nu merge linkul asta intra tu pe site-ul respectiv

KuzMaN23.01.2010 19:04
http://[site din caracatita Gazetei Sporturilor]/live_gsptv.php

 

Cred ca il da pe gsptv,daca nu merge linkul asta intra tu pe site-ul respectiv

 

Da...am gasit pana la urma. Mersi oricum!

STELIST 8623.01.2010 19:09

Poti sa postezi linku'?

KuzMaN23.01.2010 19:12

Intra pe gsptv,ro si alege din meniu Live.

Lari24.01.2010 14:24

De la ora 17, pe TVR 3, Steaua Turabo - Energia Rovinari, din etapa a 17-a a Diviziei A de baschet masculin.

 

 

KERATOCONUS24.01.2010 19:34

Serie A: Inter - Milan, pe Digi Sport

 

 

Maye25.01.2010 19:36

Cupa Africii pe Natiuni :

 

Zambia - Nigeria ,

 

Eurosport 2

RobYnho25.01.2010 19:50

Gesepe

 

All Stars Vs. Benfica

MikStelista25.01.2010 19:58

Tom & Jerry :))

vlad25.01.2010 20:49
Tom & Jerry :))

Iar????

 

Nu mai rezist cu atat Tom si Jerry. M-a innebunit fi-miu. Toata ziua Tom si Jerry.

12 volume care au rulat nono-stop la teveu. Se plimba cu dvd-urile prin casa si le punea singur. Noroc ca s-au mai uzat si se mai blocau cateva dintre ele. :)

KERATOCONUS25.01.2010 21:02

In gura presei cu Mircea Badea, pe Antena3

gio_stgloria25.01.2010 21:37

Pe atdhe.net puteti sa vedeti Zidane XI- Benfica XI- minutu '65

joaca si Hagi , si Popescu.

«1151617181927»