FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«1161718192027»
dragos_ghinea26.01.2010 17:07
Iar????

 

Nu mai rezist cu atat Tom si Jerry. M-a innebunit fi-miu. Toata ziua Tom si Jerry.

Mai bine asa, decat desene cu monstrii si mutanti. Sau cum zicea cineva, cu unele de ti se scoala tie la ele :))

 

 

On: Rusia - Spania, futsal, pe EuroSport 2

STELIST 8627.01.2010 18:41

Gesepe-Contaatac

RobYnho27.01.2010 18:53
Gesepe-Contaatac

 

Daca postam toate emisiunile de rahat, nu ne ajunge acest topic. :))

STELIST 8627.01.2010 18:56

Am postat doar k mi-a zis unu' ca a fost Hagi si a vorbit despre meciu caritabil...

Ronnie27.01.2010 18:57

A fost Gica Popescu, nu Hagi.

KERATOCONUS27.01.2010 19:54
Cupa Ligii Angliei: Manchester United - Manchester City, pe Sport 1
STELIST 8627.01.2010 19:56

Asa mai merge. :D

dragos_ghinea27.01.2010 20:12

Doamneeeeeeeeee!!!

 

Deceneuuuu pe Music Channel - melodia "7 zile"

 

Asa ceva mai rar.

 

 

LE: uitasem ca e ora Hip-Hop. A inceput acum la 10.

korynna28.01.2010 17:12

Cupa Africii

 

Ghana (1)- Nigeria (0) min 52 :D

KERATOCONUS28.01.2010 19:40
Cupa Italiei: Inter - Juventus, pe SportKlub
KERATOCONUS31.01.2010 19:49
Serie A: Juventus - Lazio, pe DigiSport+
STELIST 8631.01.2010 19:50

Hai LAZIO!

RobYnho01.02.2010 13:14

Digi Sport

 

Tenis

 

Jurgen Melzer - Daniel Brands 1-0

STELIST 8601.02.2010 14:08

M masii!nu-i nimic bun la TV.

KERATOCONUS01.02.2010 15:54

Meci amical: Steaua Bucuresti - Vasas BUDApesta, pe Digi Sport

 

 

Ronnie01.02.2010 20:25
Sunderland - Stoke City, Eurosport 2. Un arbitru extraordinar, lasa duelurile pana la maxim. Tipic fotbalului britanic.
V3301.02.2010 21:28

Anghel Iordanescu la "Replay"

 

 

RobYnho02.02.2010 19:56

Digi Sport

 

Hull City - Chelsea

f234567k02.02.2010 20:02

Hai ca a luat freddy x pauza/1 final =))

fredysteaua02.02.2010 20:36

=))) lasa ma ca e 1-1 la pauza nu am luat rau =))) bagamias ceva in ele de gagici :)) )))))))) ma grabit si am luat pe hull la final fara sa vreau =))))

KERATOCONUS03.02.2010 19:40
Cupa Italiei: Inter - Fiorentina, pe SportKlub
RobYnho06.02.2010 12:19

Digi Sport

 

Handbal

 

Steaua - Odorhei

bodanelu06.02.2010 19:50

handbal

Hypo viena-Oltchim, sport.ro

 

 

f234567k06.02.2010 20:18

Fantastic se apara Oltchimul!

KERATOCONUS07.02.2010 11:33

Tragerea la sorti a grupelor Euro 2012, pe Eurosport

«1161718192027»