FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Acum la tv!

«191011121327»
Maye10.09.2009 21:04

Cel mai bun prieten al lui Ronnie pe Antena 1. :))

MoWeed10.09.2009 21:50

e prietenul lui "special"

Ronnie10.09.2009 21:55

Blonda aia...

Maye12.09.2009 08:54

Steaua - Dinamo , rugby , tvr 2

KERATOCONUS12.09.2009 18:39

Lazio - Juventus, pe Digisport

cristy.steaua2113.09.2009 10:45

Steaua 2 - Delta Tulcea Sport.ro

Maye14.09.2009 18:56

Marius Lacatus la Telesport.

Maye14.09.2009 20:27

Maine de la ora 19 pe Telesport va fi invitat fostul capitan al Stelei , Tudorel Stoica .

f234567k14.09.2009 20:34

Finala U.S. Open 2009: Federer- Del Potro pe Eurosport

KERATOCONUS15.09.2009 18:29

FC Zurich - Real Madrid, pe TVR1 

 

 

 

 

MoWeed15.09.2009 18:30

In sfarsit am scapat de Mironica

KERATOCONUS15.09.2009 18:48
In sfarsit am scapat de Mironica

Decat astia de la TVR1, mai bine Mihai Mironica&com. de la MediaPro, parerea mea.

 

 

 

KERATOCONUS16.09.2009 18:33

FC Sevilla - Unirea Urziceni, pe TVR1

KERATOCONUS19.09.2009 20:35

Barcelona - Atletico Madrid, pe Digisport

MoWeed19.09.2009 20:37

Cat de frumos poate sa joace Barca

MALDINI19.09.2009 20:55
Cat de frumos poate sa joace Barca

 

 

Cat de adevarat graiesti :D

1on21.09.2009 17:43

Sport 1

Futsal, derbiul sud-estului, CSM Focșani - United Galați

Live

Crainic este Gabi Safta de pe malurile Milcovului, prof Vioreeeeeeeeeeeeeeel Paizaaaaaan.

ninutza21.09.2009 20:25

=))=)) pe B1 in direct la Nasu un grup de suporteri au pus in geam un banner cu VINDE Steaua! boul de Jiji spune ca suporterii din sud sunt manipulatii de AISS si ca nordul si-a dat seama de asta, fecali mori.

axl21.09.2009 20:26

Ete si pe Ninutza.

Daniel-Ionut25.09.2009 14:46

Antena 1

Acces Direct

Horia Ivanovici il face d cacao p Becali :D

mugur8625.09.2009 15:03
Antena 1

Acces Direct

Horia Ivanovici il face d cacao p Becali :D

 

 

Am vazut. M-am uitat, dar n-am rezistat prea mult. M-a apucat greata de amandoi.

mugur8625.09.2009 15:23

La inceput facea Ivanovici pe viteazul, dar apoi nu stia cum sa se dea la glume cu ciobanul.

mircea_1026.09.2009 07:23

sport.ro

Gala K1 Seul. Morosanu si Ghita pe post de "saci de box". :D

mircea2726.09.2009 08:11
sport.ro

Gala K1 Seul. Morosanu si Ghita pe post de "saci de box". :D

 

:boxing: Pacat de Morosanu.Aproximativ justificat gestul lui :hump:

mircea_1026.09.2009 08:13

e nebun...nici acum nu m-am oprit din ras =))))

«191011121327»