Reghe i-a răspuns dur lui Piţurcă: „Este o tâmpenie!”
În cadrul conferinței de presă, Laurenţiu Reghecampf i-a răspuns dur lui Victor Piţurcă, după ce fostul antrenor, membru fondator-acționar (4 %) în 2003 al SC FC Steaua București SA, omul care în anul 2000 l-a adus pe „creditorul” Gigi Becali la AFC Steaua și apoi în 2003 i-a dat vot și 51% la SC FCSB SA, a spus ieri la Digi… Citește mai mult »
