A fost pe **** Surdu mai bun ca ei ,ala e in teren datorita ciobanului,Dica a avut destule sclipiri dar surdu ne-a demonstrat de fiecare data ca e prost Badea n-a stralucit ,dar fatza de surdu a jucat
==================================
>>>>>>>>>>>> ROMEO SURDU <<<<<<<<<<<<
==================================
Am spus-o si o mai spun pana intelege si ultimul suporter: SURDU L-A VAZUT PRIMA OARA PE CIOBAN IN MOMENTUL SEMNARII CONTRACTULUI. Poate va duce mintea sa intelegi ca nu e pila lui, si ca altele au fost motivele pentru care a ajuns la Steaua, cum ar fi: dorinta antrenorului si faptul ca CFR Cluj vroia sa obtina bani pe el sa-si faca echipa doar de portughezi. Si repet, la CFR Cluj avea cele mai multe goluri dintre toti atacantii fie ei si portughezi.
Cat despre Dica, cat il vedeti voi de ... sclipicios, aduce multa rautate in mijlocul jucatorilor. E un om mai putin demn, care are bisericuta lui, un fel de mini-gangster al echipei, si nu e deloc bine asta pentru jucatori.
E clar ca Surdu nu face parte din bisericuta lui Dica, asta v-ati dat seama si singuri, n-a dat 2 pase in care Surdu era liber si ar fi avut sanse sa valorifice macar o ocazie, si a preferat sa dea mingea la alt jucator inconjurat de adversari care a pierdut astfel. Chiar daca nu recunoasteti, a fost mult peste Dica. Insa din pacate parerile comentatorilor cum ca Dica are sclipiri, devin cuvintele voastre in loc sa aveti si voi propria parere si propriile cuvinte. S-a vazut clar ca Dica nu a facut nimic meciul acesta.
De ce continuati atitudinea ostila fata de Surdu, cand sunt multi altii care gresesc? Saracul nu are nici o vina, si s-a vazut si meciul acesta cat efort a depus si cat a alergat, e clar ca-si doreste si el un gol, ca sa va mai potoliti din huiduielile. Din cauza visului ciobanului, saracu jucator are toate galeria in cap. REPET, NU E PILA LUI, nu-l cunoaste, si nu cred ca a vorbit mai mult de 3-4 ore personal cu ciobanul!!! Iar faptul ca Lacatus il baga in teren meci de meci, inseamna ceva. Si poate si-ar reveni si el, daca v-ati mai calma putin atitudinea fata de el, si ar face spectacol cum a facut la Cluj, unde era favoritul galeriei, asta in cazul in care nu stiati, era cel mai iubit dintre toti jucatorii. Din extaz, in agonie, si o mare parte din vina datorita ciobanului.
N-ar trebui sa aruncati in jucator/jucatori ca nu aduceti nici un surplus de energie sau moral echipei, ci in oricine altcineva.
Toate cele bune. Bucurati-va de victoria cea greu obtinuta.