Mama ce gol au dat astia..jucam ca cizmele
Mama ce gol au dat astia..jucam ca cizmele
X final, gol Marica ( pronostic )
PS: In meciul asta o sa vedeti ce inseamna Mutu , mai bine zis absenta lui.( pentru toti " patriotii ")
Ce cauta Daniel Niculae , Radu Stefan si Contra in echipa asta?Bulangiu ala mai e si capitan !
Ce circ..
Prefer sa ma uit pe Eurosport.
@Maldini
Lasa ca nici Radoi nu joaca extraordinar.
Gol Austria, nu putem sa profitam.. ![]()
E de rau..
Care stie un site pe net unde se vede Romania ? Am vazut prima repriza la TV , da as vrea sa ma uit la calculator.
X final, gol Marica ( pronostic )
PS: In meciul asta o sa vedeti ce inseamna Mutu , mai bine zis absenta lui.( pentru toti " patriotii ")
Exact!Pe teren,nu mai conteaza daca te-ai drogat sau ce greseli ai facut!E clar ca stam in Mutu...si incepe sa imbatraneasca si el...iar noua generatie nu pare a fi in stare sa scoata un jucator de nivelul lui...
Sper sa ne revenim acum
Si Serbia conduce la pauza Insulele Feroe cu 1-0 .
Se pare ca i-a ajuns blestemul lui Iancu... ![]()
Rusine si lui Piti, ca tot e obsedat sa-l convoce pe Contra si pe Niculae de la Dinamo.
In ritmul asta, terminam si sub Serbia. O sa mearga francezii cu austriecii.
Hai cu 3-0. ![]()
2-0 pentru Lituania!Ce rusine...imi e rusine ca handicapatii astia ne reprezinta!Da-ti demisia BARBUGIU INFECT!
Avem echipa/ Avem valoare/ Avem echipa cea mai tare!
Hai cu 0-3.
Mi-au stricat toata seara!Bai cata rusine...cata nesimtire...cum au putut sa joace azi...ii doare-n p*** de tricolorul ce-l reprezinta...si fara Mutu trebuia sa-i batem p-astia!Niste cacati,merita executati in Piata Universitatii jegurile astea fitoase...
Sa va iau fotbalul in p... ! ![]()
Sa va iau fotbalul in p... !![]()
Eu sa le iau sotiile astora in p*** !Poate asa joaca fotbal!
Mai bine asa. E mai buna o eventuala necalificare pt suporterii nostri. De abia atunci nu se mai mira unii ca imbecilii dc nu maturam pe jos cu Italia, Franta sau Olanda. V-ati trezit si voi in ceasul al 13-lea ca stam in 13-14 jucatori, iar jumate din ei lipsesc.
Ce plm aplauda astia, bah?!!!
Felicitari!
Ce plm aplauda astia, bah?!!!
Lasa sa aplaude !!!! Suntem de tot cac**ul !!!!! Sper sa vad cateva demisii !!!
Ce plm aplauda astia, bah?!!!
Publicul este pe jumate' unguresc!Poate d-aia!3-0.Am ramas fara cuvinte!Sper sa fie ultimul meci al lui Piturca si mai mult de jumate' de echipa!
99% stelisti, 1% romani.
Asa ii vreau sa-i aplaude si pe Chelsea, Roma si Bordeaux! ![]()
99% stelisti, 1% romani.
S-o crezi tu!Infrangerea asta ma doare la fel de mult ca acel 2-4 cu dinamu...
Bai, deci v-am spus ca ne ard 3 astia!! =))