FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Preliminariile WC 2010 - Africa De Sud

«123410»
MALDINI06.09.2008 18:57

Mama ce gol au dat astia..jucam ca cizmele

steaua_gloria06.09.2008 19:00

X final, gol Marica ( pronostic )

 

 

PS: In meciul asta o sa vedeti ce inseamna Mutu , mai bine zis absenta lui.( pentru toti " patriotii ")

MALDINI06.09.2008 19:02

Ce cauta Daniel Niculae , Radu Stefan si Contra in echipa asta?Bulangiu ala mai e si capitan !

f234567k06.09.2008 19:05

Ce circ..

Prefer sa ma uit pe Eurosport.

steaua_gloria06.09.2008 19:05

@Maldini

 

Lasa ca nici Radoi nu joaca extraordinar.

f234567k06.09.2008 19:10

Gol Austria, nu putem sa profitam.. :no:

steaua_gloria06.09.2008 19:15

E de rau..

 

Care stie un site pe net unde se vede Romania ? Am vazut prima repriza la TV , da as vrea sa ma uit la calculator.

DelPiero1006.09.2008 19:15
X final, gol Marica ( pronostic )

 

 

PS: In meciul asta o sa vedeti ce inseamna Mutu , mai bine zis absenta lui.( pentru toti " patriotii ")

Exact!Pe teren,nu mai conteaza daca te-ai drogat sau ce greseli ai facut!E clar ca stam in Mutu...si incepe sa imbatraneasca si el...iar noua generatie nu pare a fi in stare sa scoata un jucator de nivelul lui...

MALDINI06.09.2008 19:16

Sper sa ne revenim acum

steaua_gloria06.09.2008 19:20

Si Serbia conduce la pauza Insulele Feroe cu 1-0 .

WhiteSnake06.09.2008 19:22

Se pare ca i-a ajuns blestemul lui Iancu... :))

Rusine si lui Piti, ca tot e obsedat sa-l convoce pe Contra si pe Niculae de la Dinamo.

In ritmul asta, terminam si sub Serbia. O sa mearga francezii cu austriecii.

Hai cu 3-0. :gathering:

DelPiero1006.09.2008 19:42

2-0 pentru Lituania!Ce rusine...imi e rusine ca handicapatii astia ne reprezinta!Da-ti demisia BARBUGIU INFECT!

c.ronaldo1706.09.2008 19:44

Avem echipa/ Avem valoare/ Avem echipa cea mai tare!

 

Hai cu 0-3.

DelPiero1006.09.2008 19:46

Mi-au stricat toata seara!Bai cata rusine...cata nesimtire...cum au putut sa joace azi...ii doare-n p*** de tricolorul ce-l reprezinta...si fara Mutu trebuia sa-i batem p-astia!Niste cacati,merita executati in Piata Universitatii jegurile astea fitoase...

**alex**06.09.2008 19:47

Sa va iau fotbalul in p... ! :yeahh:

DelPiero1006.09.2008 19:50
Sa va iau fotbalul in p... ! :yeahh:

Eu sa le iau sotiile astora in p*** !Poate asa joaca fotbal!

Joga Bonito06.09.2008 19:55

Mai bine asa. E mai buna o eventuala necalificare pt suporterii nostri. De abia atunci nu se mai mira unii ca imbecilii dc nu maturam pe jos cu Italia, Franta sau Olanda. V-ati trezit si voi in ceasul al 13-lea ca stam in 13-14 jucatori, iar jumate din ei lipsesc.

Stanici06.09.2008 19:59

Ce plm aplauda astia, bah?!!!

c.ronaldo1706.09.2008 19:59

Felicitari!

MALDINI06.09.2008 20:01
Ce plm aplauda astia, bah?!!!

 

Lasa sa aplaude !!!! Suntem de tot cac**ul !!!!! Sper sa vad cateva demisii !!!

DelPiero1006.09.2008 20:01
Ce plm aplauda astia, bah?!!!

Publicul este pe jumate' unguresc!Poate d-aia!3-0.Am ramas fara cuvinte!Sper sa fie ultimul meci al lui Piturca si mai mult de jumate' de echipa!

f234567k06.09.2008 20:03

99% stelisti, 1% romani.

**alex**06.09.2008 20:03

Asa ii vreau sa-i aplaude si pe Chelsea, Roma si Bordeaux! :yeahh:

DelPiero1006.09.2008 20:04
99% stelisti, 1% romani.

S-o crezi tu!Infrangerea asta ma doare la fel de mult ca acel 2-4 cu dinamu...

WhiteSnake06.09.2008 20:06

Bai, deci v-am spus ca ne ard 3 astia!! =))

«123410»