FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Preliminariile WC 2010 - Africa De Sud

«12310»
weeezer25.11.2007 11:19

Grupa 1: Portugalia, Suedia, Danemarca, Ungaria, Albania, Malta

 

Grupa 2: Grecia, Israel, Elvetia, Moldova, Letonia, Luxemburg

 

Grupa 3: Cehia, Polonia, Irlanda de Nord, Slovacia, Slovenia, San Marino

 

Grupa 4: Germania, Rusia, Finlanda, Tara Galilor, Azerbaidjan, Liechtenstein

 

Grupa 5: Spania, Turcia, Belgia, Bosnia, Armenia, Estonia

 

Grupa 6: Croatia, Anglia, Ucraina, Belarus, Kazahstan, Andorra

 

Grupa 7: Franta, Romania, Serbia, Lituania, Austria, Feroe

 

Grupa 8: Italia, Bulgaria, Irlanda, Cipru, Georgia, Muntenegru

 

Grupa 9: Olanda, Scotia, Norvegia, Macedonia, Islanda

c.ronaldo1725.11.2007 16:23

Sa taiem cocosul Galic!!

 

LE: Croatia - Anglia, iar. :laugh:

EternalK25.11.2007 16:24

Franta

ROMÂNIA

Serbia

Lituania

Austria

Ins.Feroe

 

Grupa 7.

weeezer25.11.2007 16:25

Si iata cum am picat in cea mai dificila grupa, dupa parerea mea. Chiar daca terminam pe locul 2, vom munci serios pentru acumularea de puncte si pentru prinderea barajului. Sa speram ca o sa iasa bine.

 

1. Franta

2. Romania

3. Serbia

4. Lituania

5. Austria

6. Feroe

**alex**25.11.2007 17:51

E o grupa grea si echilibrata in care patru echipe (Franta, Romania, Serbia si Austria) se vor bate pentru cele doua locuri. Din urna E cred ca a picat cel mai greu adversar posibil, sa vedem cum vor juca austriecii la Euro si apoi o sa stim daca ne vor pune probleme sau nu.

E posibil ca echipa de pe locul 2 din aceasta grupa nici sa nu prinda barajul, asa ca avem de tras tare.

 

Despre celelalte grupe.. interesant in grupa 1, din nou Suedia si Danemarca impreuna. Sa vedem daca cele doua prietene vor reusi sa incurce Portugalia. In grupa 3 duel intre Cehia si Slovacia. Insa cel mai tare va fi cu siguranta cel din grupa 5 : CROATIA - ANGLIA.

ronaldo_020108.12.2007 08:06

Grupa destul de grea.....si sa nu uitam ca trebuie sa iesim pe locul 1 sa fim la cm2010.....insa cu putin noroc putem fi si langa granzii lumii nu numa in europa:P

 

 

HAI Romania!!!

c.ronaldo1708.12.2007 09:06

Presimt ca daca ne calificam la CM2010 vom pica in grupa cu Brazilia, Argentina si Italia.

weeezer09.12.2007 15:07

Din fericire nu putem pica cu 2 echipe din America de Sud.. obligat vom juca fie cu America, fie cu Africa, fie cu Asia sau Australia/Oceania sau ce-o mai fi...

LEO STELISTU17.12.2007 15:03

greu dar nu imposibil ne putem califica avem nevoie de putin noroc si sa prindem zilele bune HAI Romania steagro

stelistu_618.12.2007 16:28

Vedem mai intai ce facem la Euro, daca facem o figura frumoasa acolo atunci avem sanse mari sa ne calificam si la CM.

stelistub26.12.2007 09:50
Vedem mai intai ce facem la Euro, daca facem o figura frumoasa acolo atunci avem sanse mari sa ne calificam si la CM.

La Euro ca avem sanse mari sa castigam daca trecem de grupa 'neagra' la mondiale mai greu

yo_marius26.12.2007 10:38

ce mi-e o grupa cu Franta,Serbia si Lituania in comparatie cu cea de care am trecut (Olanda,Bulgaria,Albania si chiar Belarus...)??

 

deci,se poate.......mai intai sa castigam Euro si vorbim dupa...

stelistub29.12.2007 13:14

Mi-ar place sa castigam Euro 2008, acolo cred ca avem SANSA noastra

Wally29.12.2007 20:18

Si mie mi-ar placea sa castig la loto. Sansele ca Romania sa castige Euro 2008 sunt la fel de mari ca sansele sa castig eu la loto. Apropos, eu nu joc niciodata la loto...

steauaaa02.01.2008 15:59

grupa 7 :Franta, Romania, Serbia, Lituania, Austria, Feroe

la final va fi :1 Romania

2 Franta

3 Srbia

4 Austria

5 Lituania

6 Feroe steagro steagro steagro

ciprian_126.01.2008 16:58
grupa 7 :Franta, Romania, Serbia, Lituania, Austria, Feroe

la final va fi :1 Romania

2 Franta

3 Srbia

4 Austria

5 Lituania

6 Feroe steagro steagro steagro

ASTA cred sji eu

ronaldo_020108.04.2008 12:58

eu as pune austria pe 3.......

dmb23.06.2008 17:36
eu as pune austria pe 3.......

iar eu Romania ca acum avem experienta in necalificare si un antrenor expert in a rata sansele.

 

Fc Alin05.08.2008 09:59
grupa 7 :Franta, Romania, Serbia, Lituania, Austria, Feroe

la final va fi :1 Romania

2 Franta

3 Srbia

4 Austria

5 Lituania

6 Feroe steagro steagro steagro

ASTA cred sji eu

nu e asa e franta pe primul si pe 2 Romania nu sunt as optimist eu :noexpression:

AdrianUltras2505.08.2008 10:42

Sarbii sunt in acest moment peste noi.

DelPiero1005.08.2008 11:33

Sa stii ca s-ar putea!Imi e mai frica de puterea de lupta sarbilor decat de valoarea superioara totusi a francezilor!Eu vad Romania undeva pe 2,si s-ar putea ca sarbii sa fie surpriza grupei...

punkboy07.08.2008 16:40

Oficial Romania-Franta 11.10.2008 se va juca la Constanta :X

c.ronaldo1729.08.2008 13:41

Mda, cum se transfera un jucator afara, cum e chemat la nationala. Ce tampenie! Cred ca a demonstrat si cat a fost la Steaua Mihaita ca merita la nationala.

weeezer06.09.2008 07:14

Primul meci din preliminarii se joaca astazi, la Cluj. Intalnim Lituania, un adversar care din pct meu de vedere va veni la 0-0. Echipa probabila, conform sport.ro, este urmatoarea:

 

Lobont - Sapunaru, Tamas, Goian, Stefan Radu - Radoi - Contra, Cocis, Dica, Daniel Niculae - Marica.

 

Observ destul de multe improvizatii: Stefan Radu fundas stanga, Contra mijlocas dreapta, Daniel Niculae mijlocas stanga... improvizatii pe posturi cheie as spune. Sa speram ca vom castiga totusi, si, de ce nu, la un golaveraj cat de cat linistitor.

DelPiero1006.09.2008 18:44

Echipa asta Nationala,fara Chivu si mai ales,Mutu,este ca o gaina fara cap...dar stiam de mult asta.Dupa cum se joaca...1-0 sau -0- sunt cele mai probabile scoruri...

P.S.Ce gol au dat lituanienii...deci s-a dus varianta victoriei...

«12310»