xray rom
nimeni nu zice ca nu am fost furati pe fata la Timisoara.
complet de acord cu tine.
si nu a fost ala singurul meci.
pb e ca de jucat chiar nu jucam nimic.
uite cat de greu ajungem la poarta.
cat de mult ne chinuim.
Ov Petre la inceput chiar nu juca nimic.Surdu nu joaca nimic acum.
jucatorii care pot joaca doar cand vor(Dica) iar altii nu pot(Croitoru)
goluri multe nu am luat pentru ca avem o aparare destul de solida cu jucatori experimentati si de valoare.
stam bine la nivel de portar si aparare.in rest, de la mijloc in sus, varza!
schimbarile de antrenori si transferurile facute degeaba ne-au adus in starea asta.
bun era Bostina pe stanga acum.Sau Ochirosii(care s-a rupt din cauza conducerii proaste care l-a trimis la o echipa de 3 surcele unde sa joace si sa prinda mentalitatea necesara) sau Elton.
nu avem un om care sa dea o pasa decisiva.
toata lumea striga ca ne trebuie un jucator care sa dribleze.eu va intreb: la faza golului 2 al sevillei cate driblinguri au fost facute? 0!!!!! spaniolii au dat pase pe jos, in viteza, si asa ne-au scos din joc.asa se joaca fotbalul.nu ne trebuie un jucator care sa dribleze ca prostu(Croitoru), ne trebuie un jucator care sa stie sa dea pase.de fapt ne trebuie mai multi astfel de jucatori.care dea pase printre,pe jos, in viteza.
pe Thereau l-a lasat becalul sa plece desi putea foarte usor sa il ameninte cu suspendarea in caz ca nu se intoarce la echipa.
anul trecut datorita concurentei aveam unul dintre cele mai bune atacuri din Liga1(daca nu cel mai bun)
Thereau 10 goluri 5 pase de gol in 17 meciuri
Badea 13 goluri in campionat si 4 in CL(2 din ele in preliminarii)
Dica 10 goluri in campionat si 4 in grupele CL + inca unul in preliminarii
Iacob 7 goluri in campionat si 1 in preliminariile CL
in total cei 4 atacanti au marcat 40 de goluri in campionat!!!!!!!
de ce?
pentru ca era concurenta.
acum ii doare in cot.
Dica stie ca pleaca la iarna.
Badea stie ca e titular incontestabil.
iar Iacob e semititular incontestabil.de ce? pentru ca patronul a zis ca Zaharia nu are ce sa caute titular.
Zaharia - am zis mai sus ca nu conteaza
Neaga si Surdu - nu au fost folositi atacanti.Surdu joaca ba mijlocas stanga ba dreapta.iar Neaga a fost folosit pe toate posturile la mijloc mai putin inchizator.
Adi Ilie pe mine m-a dezamagit rau de tot.
nu o sa il injur cum fac altii pentru ca inca il respect foarte mult pentru ceea ce a facut la Steaua dar pentru asta tot m-a dezamagit.Aproape nimic din ceea ce a facut pana acum nu a iesit!!!!
si aici nu e doar vina lui.e vina intregii conduceri!
e vina lor ca l-au trimis pe Ochirosii la buzau(acolo inveti mentalitatea de invigator necesara ca sa poti juca de la egal la egal cu granzii de CL?la o echipa care se bate la retrogradare?) iar acum baiatul o sa stea 7 luni.
fiti atenti la mine.
acei jucatori trimisi la buzau vor veni inapoi mai slabi decat erau inainte!!!!
decat sa ii fi trimis la o echipa care sa se bata la retrogradare mai bine ii tinea la Steaua 2(echipa cu care ma mandersc!!!!! pentru ca joaca super! iar jucatorii de acolo sunt crescuti de Steaua!!!!) si se bateau la promovarea in Liga a 2a.
toate astea ne-au stricat pe noi.
sa speram ca vom iesi cat mai repede din criza.
singurul ghinion al Stelei e faptul ca becalii e patron.