FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - Sevilla 0 - 2

«1238»
fcsteaua.ro07.11.2007 20:41

Steaua: Zapata - Emeghara, Goian, Rada, Nesu - Nicolita, Ov. Petre, Lovin, Croitoru - Dica - Iacob.

 

FC Sevilla: Palop - D. Alves, Mosquera, Dragutinovic, Adriano - Jesus Navas, Keita, Poulsen, De Mul - Kanoute, Renato.

 

Steaua Bucuresti a pierdut din nou in fata echipei Sevilla CF cu scorul de 2 - 0.

 

Golurile au fost marcate de Renato (minutul 25 si minutul 66).

 

In celalalt meci al grupei Slavia Praga a incheiat la egalitate (0 - 0) cu Arsenal Londra si astfel parcursul Stelei in Europa pare sa se fi incheiat.

 

Click aici pentru clasamentul grupei H

 

Acest meci a fost al doilea meci pe care fcsteaua.ro l-a transmis integral audio.

 

Gabi Safta a comentat in stilul sau inimitabil, ajutandu-i pe sutele de ascultatori care dintr-un motiv sau altul nu puteau vedea meciul, sa se simta in tribunele stadionului "Steaua".

tazonne07.11.2007 20:43

zici ca sunt handicapati , asa joaca....

e clar in afata de emeghara, zapata si Goian restu tre' sa zboare in iarna!!!

GuessWhoo07.11.2007 20:44

SUNTEM VARZAAAAAAAAA! :steagcruce:

cristian01407.11.2007 20:45

A fost odata ca niciodata o echipa adevarata pe nume Steaua..

MoRRiS07.11.2007 20:46

Este foarte grav ceea ce se intampla cu Steaua :|

RAV3N_rosso-blu07.11.2007 20:47

i-mi pare sincer rau pentru toti cei care indura frigul si spera inca la ceva...speranta moare ultima,se zice,dar la ce sa mai poti spera daca si echipa a renuntat sa mai spere din momentul primului fluier de start...pacat

SCUsa07.11.2007 20:48

la Praga 0-0

Simionesei07.11.2007 20:50

Nu stiu ce ar mai fi de zis dupa prima repriza...suntem mai mult decat penibili...imi pare rau de Lacatus ca a ajuns intr-un moment asa de prost

Dar eu sunt Trup si suflet... :steagcruce:

Sa fiti iubiti !

kilygonzalez07.11.2007 20:58

bai de Nicolita asta n-o sa scapam de el din echipa decat daca-l impuscam

 

cand ajunge mingea la atletul nostru e pierduta. m-am saturat. eu nu mai pot sa ma uit la un meci cand il vad pe Nicolita in teren.

RAV3N_rosso-blu07.11.2007 21:07

mai penibil decat jocul Stelei este doar comentariul celor de la TV..si jocul stelistilor este destul de penibil...

claudiu alexandru07.11.2007 21:09

gata,0-2,mie mi-a iesit biletul,sa ramaneti sanatosi fratilor,nu mai tin cu Steaua pana nu pleaca Becali

dode56ro07.11.2007 21:11
gata,0-2,mie mi-a iesit biletul,sa ramaneti sanatosi fratilor,nu mai tin cu Steaua pana nu pleaca Becali

 

Uitati-va la Barca sa vedeti footbol :D

La revedere Becali!

kosm1n07.11.2007 21:17
Uitati-va la Barca sa vedeti footbol :D

La revedere Becali!

 

mai bine nu ne prezentam!

Deliric107.11.2007 21:17

Rusinos nici sut pe poarta nu suntem instare sa dam , cum sa-ti doresti sa bati cand nu esti instare sa dau un sut pe poarta cred ca suntem cea mai slaba echipa din chl din ultimi ani .

Cris0707.11.2007 21:18

Felicitari celor de la sevilla care ne invata ce este fotbalu,si nici nu stiu ce sa zic de "jucatori"Stelei,in tot meciu nu au reusit 5 pase consecutive in jumatatea adversa ,nu mai zic de suturi pe poarta,ocazi create etc. nu stiu de ce mai participa echipe romanesti in CL..... Jiji mai stai mult???pleaca odata la stana ,pana nu strici tot ce mai e bun la Steaua! Respect suporterilor care sau dus la meci dar si celor care au fost mai inspirati si au stat acas! Dupa parerea mea asta ii cel mai prost an al echipei :((

White_R07.11.2007 21:22

Jiji parca nu e chiar asa cu psihologia cum crezi tu 70% si 30% aptitudini ,cum i-ai zis lui Hagi .Si cu Lacatus, si cu Ienei si cu Oli si cu banoci motivanti si cu ce vrei tu tot ca si 'baietii cu picii' se joaca Sevilia cu Steaua

@dy_00707.11.2007 21:23

Fratilor Slavia scoate egalu cu Arsenal :sad2: e de rau mai ales ca vom avea meci pe Emirates Stadium unde santem obligati sa scoatem un punct. IMPOSIBIL !!

cosmin_20222207.11.2007 21:24

umilinta mai mare ca asta nu am mai trait nicodata, imi vine sa sting TV...realu si Lyon o fost ceva...da asta e chiar umilinta suprema...la iarna toti din primu 11 de azi cu mici exceptii, 2 maxim 3 fotbalisti trebuie vanduti si luati altii

RAV3N_rosso-blu07.11.2007 21:25

cat mai dureaza chinul asta?

eddie the 'ead07.11.2007 21:25

gata,0-2,mie mi-a iesit biletul,sa ramaneti sanatosi fratilor,nu mai tin cu Steaua pana nu pleaca Becali

 

Astea sunt genul de afirmatii pe care eu nu le inteleg. Si cu tine tii de-acum incolo?

 

Iar jocul din seara asta? N-am vazut o asemenea NEPUTINTA la echipa asta de cind ma uit eu la fotbal si sa tot fie vreo 25-26 de ani... Ce blocaj psihic? Ce Sevilla? Scuze penibile! Nu sunt in stare sa alerge, sa faca o preluare, o demarcare. Sunt 0 barat. Golul 2, vorba panaramei aleia de Moraru, m-a usturat de am inchis televizorul...

Fan Steaua anti jiji07.11.2007 21:26

sigur o sa luam bataie de la slavia daca jucam asa de prost

mircea2707.11.2007 21:26

esti de kkt Becali`. chiar m-am abtinut pana acum dar` .... gadeste-te cum sa pleci mai repede. suntem umiliti "noi" suporterii Stelei. cine este Steaua?> cine suntem noi? cine esti tu ganganie puturoasa ? ... bleah esti ujn rahat .... tu si toata psihologia ta !!!

saphyrre07.11.2007 21:27

Penibil. Absolut penibil. Eu inteleg ca jucatorii nu au valoare de "Sampion Lig", dar de ce naiba nu alearga?..de ce nu leaga o pasa-doua?..de ce nu pot da o centrare ca lumea?...

Daca as fi in locul ciobanului, le-as taia salariile la toti pana s-ar trezi.... dupa ce ca nu joaca nimi,c le mai mareste si salariile, asa da job...

stelista8807.11.2007 21:27

Multumiri Gabi Safta pentru comentarii si Alex pentru legatura.. Stelei nu avem pentru ce sa-i multumim.. in ritmul asta nu mai ajung nicaieri.. decat in B.. :sad2:

ultras_spiri07.11.2007 21:29

SUNTETI PATETICI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NU NE MERITATI.... ar trebui sa nu ne mai ducem la stadion cateva meciuri... sa se simnta singuri si niste nimicuri..! in iarna sa plece toti... de la Dica.. la surdu .. ne trebuie jucatori noi...

«1238»