m-a facut sa rad comentatorul respectiv(varianta audio de pe site),dealtfel excelent si fair-play...cum zicea in continuu ca Sevilla este de pe alta planeta,ca Sevilla este cea mai buna din lume,ca aia si ailalta:))...Steaua este la pamant,jucatori adusi dela groapa de gunoi a fotbalului romanesc,niste nulitati inbuibate cu aere de vedete becaliene...problema e grava si Steaua pierde teren si prestigiu,in curand numele acestui club va fi o amintire in competitiile europene si e pacat.MAi grav e ca nimeni nu poate face nimic,dreptul la proprietate e garantat prin Constitutie si nimeni nu il poate trimite pe Becali la pascut pentru simplu motiv ca are bani si in ziua de azi nimic nu mai conteaza,nici educatia,nici daruirea si talentul sportiv,ci doar banii si puterea.Ce va ramane voua de facut e sa incercati pe toate planurile sa il combateti pe Becali,sa va convingeti prietenii si cunostintele,oamenii de pe strada sau oriunde va aflati,ca acest impostor nu are in cap nimic altceva decat bani si ,dupa cum nu ii pasa de Steaua cand e in rahat si nu aduce bani si profit,la fel nu ii pasa de Romania si de romani,atata timp cat nu are ceva de castigat de pe urma lor.Sa va intre bine in cap,indiferent de ce se va intampla cu Steaua,Becali reprezinta inamicul public numarul unu,pe care noi toti trebuie sa-l combatem,pentru binele Stelei,al Romaniei si al nostru al tuturor.