FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Poli Timisoara - Steaua 2 - 0

«1345678»
ionut9104.11.2007 20:53

ar trebui sa le fie rusine unor jucatori ca reprezinta Steaua ar trebui sa mai ramana doar jucatorii care vor cu adevarat sa aduca glorie Stelei si nu cei care vor sa o ingroape.

satmundi04.11.2007 20:53
Oare chiar nu vede nimeni ca nulitati precum surdu si Croitoru joaca la echipa noastra de suflet????? cum e posibil ca in 100 de minute sa nu dai o pasa buna sau sa pierzi absolut toate mingiile???...pacat...adio titlu

lasa-l pe Croitoru ca saracu a inceput sa joace ceva, dar Iacob e rupt de sportul asta.Personal cred ca ar face fata la volei,in nici un caz la sportul asta... Ce kkt cauta asta la Steaua ? e patetic...e inapt... asta din-totdeauna,nu din seara asta...are doar vreo 2 meciuri in care a sarit bine mingea din el...MA BAIATULE DU-TE MA SI JOACA VOLEI SAU HANDBAL....PLEACA

Kreator04.11.2007 20:54
........................

ce vina are si acum Becali a jucat el a dat el autogol desi il urasc cel mai mult

de vina sunt jucatorii si aroganta lor

..............................................

 

 

Ce vina are _fecali?

 

Pai Neaga s-a readus el singur la Steaua?

 

Romeo Surdu s-a adus el singur la Steaua?

 

Ca sa nu mai vorbim de faptul ca acesti jucatori de Divizia C mai si joaca meci de meci in echipa Stelei.

Derbedeu04.11.2007 20:54
Spre binele lui, sper ca Zapata sa plece din iarna, dupa cele 6 meciuri de pomina din grupele Ligii Campionilor. N-are ce cauta la o stana de oi capiate.

Olaroiu-Hagi-Pedrazzini-Lacatus. Cati antrenori mai trebuie schimbati pentru a ne dea seama unde este problema?

Dupa ce joaca execrabil si sunt umiliti de majoritatea echipelor, hahalerele de fotbalisti primesc ceasuri care costa cam cat castiga un om normal in cativa ani si li se dubleaza contractele...

INCOMPETENTA si PROSTIE de la varf pana la baza.

Nu antrenorii sunt problema.Dupa mine ar trebui sa ne oprim la Lacatus(e un vis devenit realitate).Problema sunt jucatorii astia,asa zisi de "valoare".Vedete care numai pun osul la treaba sau pur si simplu n-au fata de Liga I sa numai zic de Steaua!

Rusine!

Piece of Mind04.11.2007 20:54
In situatii de criza nu cauti vinovati, cauti solutii. Oli e solutia sa se mai salveze sezonul.

 

 

Salvarea sezonului insemnad de fapt ce? Locul 4 in loc de locul 5 sau cum?

xDaJACKALx04.11.2007 20:55

Ce poti sa faci cand jucatori ca Lovin si Nicolita sunt ridicati in slavi de toata lumea de la mass-media la antrenori,cand ei nu au nici macar abc-ul fotbalului.Ce sa faci cand un jucator ca Nicolita este chemat constant la nationala si i se canta in struna si chiar ajunge sa creada ca stie fotbal.Cand ma uit ce executii incearca si el nici macar nu e in stare sa ridice capu din pamant.Ar trebui sa ia caseta meciului si sa-l studieze pe Mansour inainte sa mai incerce "artificii" din astea

ZeulRa04.11.2007 20:55
:mellow: saracii....nu au valoare....CIOBANE scoate 200 mil de Euro si cumpara jucatori, angajeaza un ANTRENOR si o sa ai rezultate...uitate la CFR...are numai straini in echipa....da ce zic eu aici...mai bine nu ma mai uit...ca mi se face mila....
grizzly04.11.2007 20:55
Avem o echipã de *****

 

foarte corect.

sempre__steaua04.11.2007 20:57

NU pot sa inteleg ce mai cauta in primul 11 jucatori precum P Marin,R Surdu sau Croitoru. Eu as propune o revolutie la Steaua, cel putin 5 jucatori nu au ce cauta la Steaua si ma uimeste sa aud de victorii cu sevilia sau arsenal cand pe banca Stelei este adus un antrenor de locul 15 <tot respectu pentru Laca ca jucator dar ca antrenor nu m-a impresionat> sunt profund dezamagit de evolutia Stelei si sper ca jucatorii sa-si revina din aceasta pasa ffffff proasta!!! Forza Steaua forzateaua

lushu_steaua04.11.2007 20:58

tind sa spun ca jocul Stelei merge pe calea cea buna, avand in vedere ca din minutul 68 timisorenii stateau in aparare, dar degeaba, nu sunt jucatori inventivi, centrari fara numar in aut sau corner, surdu si Iacob.. cei mai slabi de pe teren, Iacob e expiarat nu a facut in ultimele 3-4 meciuri nici un stop, sare mingea din el...., banelinho atletul meciului bate toate recordurile de km alergati (crek se dau la Steaua bonusuri care alearga cel mai mult)incearca sa eclipseze neputinta prin rezistenta fizica.bafta

Giony04.11.2007 20:59
Radoi e la Poli???

 

 

:))) te-ai uitat si tu la meci ?

 

ala d ela Poli e Sorin Radoi , Mirel e la bologna si-a facut mutatia acolo:|

zloty04.11.2007 20:59

sper sa vina la Steaua cat mai repede nea imi ca sal ajute pa Laca ca e mult mult mult de munca cu ratati astia

ARV-ul04.11.2007 21:00

Oare mai are rost sa vorbim de Liga Campionilor, noi vrem sa batem pe Sevilia, intrebarea este cu cine???!!!

Sunt Stelist de cand ma stiu, dar sunt foarte dezamagit, Noi nu avem nici un atacant in echipa ( Iacob, Surdu, Vali Bade sunt de ras) am ajuns sa avem golgeterul echipei un fundas, de ras.

Sunt stelist dar trebuie sa fim realisti.

andyro04.11.2007 21:00
In situatii de criza nu cauti vinovati, cauti solutii. Oli e solutia sa se mai salveze sezonul.

 

Bai baiatule, placa asta a expirat de cateva luni. N-ai niste camile de pascut prin desert ? (stiu ca oazele's greu de gasit, da' tu persevereaza, ca e mai util decat sa stai pe aici).

AdrianUltras2504.11.2007 21:03

nu jucam nimic.dar asta nu e o noutate.

 

am avut ghinion, ne-au mai dat si arbitrii peste bot, dar tot lasa de dorit jocul.

 

 

jucatorii sunt plictisiti.

nu mai sunt motivati deloc.

trebuie lasati sa plece: Dica,Goian,Petre Marin,Iacob,Nicolita

 

trebuie lasati sa plece iar in locul lor sa vina jucatori gen Costea(Craiova),Stancu(Urziceni),Mardare sau jucatorii imprumutati la Buzau(Iacob,Tudose,Ochirosii,Simion,Litu) sau, de ce nu, jucatori de la Steaua 2(Chirita ala are 9 goluri date in 12 meciuri.si e pusti)

 

 

Paraschiv a avut dreptate cand a plecat.Baiatul a simtit ca nu il mai motiveaza nimic.Stia ca a venit timpul sa plece.

E timpul pentru schimbarea de generatie.

 

Sa facem si noi ca Bayern(au scapat de jucatori ca Makaay,Halisamidzici,Scholl si au adus in locul lor jucatori noi, cu pofta de performanta: Toni,Ribery,Altintop)

 

 

Campionatul e aproape gata.

 

sa vedem ce se va intampla de acum inainte.

 

 

 

p.s. Oli NU E SOLUTIA - pentru cei care mai sus ziceau asta.

Kreator04.11.2007 21:04
Olaroiu-Hagi-Pedrazzini-Lacatus. Cati antrenori mai trebuie schimbati pentru a ne dea seama unde este problema? ................

 

Problema la Steaua este finantatorul, dementul de _becali, si nu antrenorul......

cristian01404.11.2007 21:04

Si-a cam semnat Iacob actu' de transfer.

Bine ca-l tinem in afara lotului pe Cristocea care mai stie sa arune o minge in careu si din nefericire pentru el mai stie sa si ascunda mingea cateodata, iar retardati ca Surdu, Croitoru, Nicolita sunt titulari.

 

Da' nu-i niiiimic baieti, vine Sevilla miercuri, Sevilla care e foaaarte slabita dupa plecarea lui Juande Ramos si care bate pe Real Madrid in 2 minute, si cu toate astea ii mancam.

Abia astept sa-si ia ceasurile baietii dupa 0 puncte prin Europa si din pacate am ajuns nu doar ciuca batailor in afara, ci si in tara.

Dupa parerea mea CFR chiar merita sa ia titlu, iar noi sa ramanem un pic pe-afara sa ne tragem sufletul ca prea am muncit din greu s-o incasam la scor in Champions League.

Imi pare rau de Lacatus, si nici dupa meciul cu galetenii nu mi-am schimbat parerea : nu trebuia sa vina. E mare mare mare pacat ca niste nesimtiti ii strica imaginea ca jucator si o sa fie atacat prin presa, si caracterizat ca un antrenor de 2 lei.

Nu cred ca mai are puterea sa schimbe ceva, pentru ca asta ar insemna sa plece cel putin 3 sferturi din jucatori, si cu totii stim ca visul erotic al ciobanului e sa creeze o echipa de vitezisti cu Surdu, Croitoru si Banel titulari incontestabili.

Uite asa o luam de la capat cu nervii, cu televizoare maltratate si cu injuraturi.

Am sperat degeaba si tot speram de vreo 20 de meciuri ca ne vom trezi si rezultatul : ne afundam si mai tare.

Am inghitit tot felu' de glume proaste gen : accidentari, arbitraje, adversari puternici, da' realitatea e alta.

Giony04.11.2007 21:04

poate sa vina si toti antrenorii la un loc din afara....DEGEABA!!!!

 

cu asemenea "JUCATORI DE FOTBAL" nu are NIMENI nici o sansa sa faca nimic?

 

cred ca daca ar jcua doar zapata,Goian,Dica ar fi la fel....

 

surdu ala sincer nus tiu ce cauta in divizia A.Croitoru parca i-a sters cineva memoria si nu mai stie pic de fotbal.restu sunt handicapati din nastere sau accidentati altii si-au facut mutaite pe la bologna.

 

ce mai tura vura , Steaua este o masina despalat bani pentru Becali.orice jcuator care stie catr de cat fotbal pleaca peste mari si tari sau mai rau la rivalele din tara.

 

in felul asta vreti Liga Campionilor?...sa batem noi sevilla care a bataut pe Real Madrid cu 2-0?? PAOTE PRINTR-O MINUNE sau sa dea Becali ceasurile prom,ise jcuatorilor la arbitri.

thor_clone04.11.2007 21:07
Daca vom castiga urmatoarele 5 meciuri suntem in grafic. Daca nu, Oli din iarna daca mai vrem CL la anul. Asta-i realitatea!

 

Carpa inca mai are fani prin Ghencea :blink: ???

Omule locul 2 "muncit" de Carpa anul trecut a costat 2 milioane, oficial recunoscut de Oaie. Anul asta preturile au crescut rau din cauza de inflatie si devalorizare leu/eur. Oaie s-ar putea sa nu mai aiba banii necesari pentru CL.

AdrianUltras2504.11.2007 21:08

kreator

 

 

din 2004 pana in 2007 au fost:

piti-Zenga-Protasov-Oli-Hagi-pedrazzini-Lacatus

 

e normal?

Giony04.11.2007 21:09

si terminati cu Oli,Zenga sau alte "personalitati" NU AICI E PRB!!! oricum singurii antrenori de marca de la Steaua in ultimii ani au fost nea' Piti si Oleg Protasov

zloty04.11.2007 21:10
kreator

 

 

din 2004 pana in 2007 au fost:

piti-Zenga-Protasov-Oli-Hagi-pedrazzini-Lacatus

 

e normal?

mai anormal e ca ultimi 3 au fost in sezonu asta

Giony04.11.2007 21:10

de fapt anormal este tot ceea ce se intampla la Steaua

dr.adrian904.11.2007 21:11

probleme: Becali, fotbalistii(daca pot fii numiti fotbalisti)

solutii: nu exista cel putin pana la iarna

nu mai acuzati arbitrajul. Steaua trebuie sa bata si atunci cand arbitri poarta tricoul adversarului, cand fluiera tot absolut tot impotriva noastra.nu conteaza te JOCI(a juca inseama a face ceva din placere)cu mingea fara sa atinga dusmanul si o bagi in poarta.

AdrianUltras2504.11.2007 21:11

zloty

 

 

si mai anormal e ca am avut cat de cat performante

«1345678»