Marius...esti pt mn cel mai mare jucator care a jucat la Steaua!Dar ca antrenor...e greu!Ce-i atat de greu de vazut ca Banel e doar un atlet?Sau ce-i atat e greu de vazut ca Dayro Moreno n-are ce cauta la constructie?Laca,daca tu nu vezi aceste lucruri...atunci ce are rost sa ne mai amagim Laca?Ce rost mai are sa speram?Daca si tu ne dezamgesti...noi in cine sa mai speram?
P.S.Iar Laca...de ce a jucat Ghionea si nu Goian azi?
Eu stiu ca Marius Lacatus n-are cum sa-mi raspunda...intrebarile astea trebuie sa si le puna el...
