FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Marius Lacatus

«123412»
mountytoma01.01.2008 22:27
Daca schimbarea unui antrenor nu aduce nimic bun, nu se mai poate face ceva decit prin schimbarea intregii echipe!

 

se poate face treaba buna cu aceeasi echipa si acelasi antrenor, dar cu MULT MAI MULTA MUNCA, si fara prostul prostilor prin preajma. cum de prost nu pot scapa, vor trebui sa munceasca mai mult intr-un mediu viciat...

 

sper ca Lacatus ii va duce pe jucatori din nou la forban, pentru aerele lor de vedete asta e pedeapsa maxima! dar poate fi si o solutie de iesire din criza!

Wally01.01.2008 23:25

Fiara ar face treaba buna, doar ca nu e lasat de ciobanul suprem...

BADboySteaua07.02.2008 17:38

Imi place de Lacatusi este un simbol in Ghencea!sper din tot sufletu sa aduca titlul si sa arate in ce este in sater,si sa ramana mult timp la Steaua

fansteaua4625.02.2008 14:18

Cind a vazut ca Dica nu joaca nimic de ce Lacatus nu l-a schimbat cu Dayro Moreno ?

 

Sau cind a vazut pe Andrei Cristea ca a facut ce a vrut din Emeghara de ce nu a schimbat registrul tactic in asa fel incit sa fie neutralizat Andrei Cristea ?

 

Cit mai repede trebuie sa aducem antrenor la Steaua. Afara cu Lacatus , nu are habar de antrenorat . E ca si Hagi. Au fost mari jucatori , dar ca antrenori sunt zero barat . Vreau un antrenor adevarat . Nu mai vreu sa vad jocuri chinuite. Si mai lasati-ma cu sentimentalismele. Chiar daca Steaua e mai buna decat CFR Cluj noi nu avem antrenor !!!

DelPiero1025.02.2008 15:41

Toti n-au habar de antrenorat!Eu zic sa nu mai aducem pe nimeni,sa coboare Jiji din loja!Sa vezi atunci spectacol... :dry:

cornisa5802.03.2008 11:27
Imi place de Lacatusi este un simbol in Ghencea!sper din tot sufletu sa aduca titlul si sa arate in ce este in sater,si sa ramana mult timp la Steaua

Din pãcate nu ajunge sã fii un simbol la o echipã , asta nu garanteazã cã ești și antenorul de care are nevoie echipa , sa vãzut asta și cu Hagi și pare cã se vede și cu Lãcãtuș la pretențiile europene ale Stelei Lãcãtus e prea mic.

mountytoma09.03.2008 22:23
Cind a vazut ca Dica nu joaca nimic de ce Lacatus nu l-a schimbat cu Dayro Moreno ?

 

Sau cind a vazut pe Andrei Cristea ca a facut ce a vrut din Emeghara de ce nu a schimbat registrul tactic in asa fel incit sa fie neutralizat Andrei Cristea ?

 

Cit mai repede trebuie sa aducem antrenor la Steaua. Afara cu Lacatus , nu are habar de antrenorat . E ca si Hagi. Au fost mari jucatori , dar ca antrenori sunt zero barat .

 

eu cred ca Lacatus stie ce trebuia facut, dar nu afacut-o pentru ca vrea sa ramana antrenor pana in vara. este obligat sa faca din pacate compromisuri.

 

Dica sta pe teren si cand nu joaca pentru ca becakatul are nevoie de bani multi (ai lui s-au cam terminat, ati citit ca in statisticile din strainatate cu cei mai bogati oameni ai planetei au intrat dinu patriciu si tiriac, dar becakatul nu? pe aia nu i-a putut cumpara ca pe ziaristii romani) si vrea sa ia mult pe Dica. si cum sa ia bani multi pe Dica, daca Dica nu joaca?

 

un alt fotbalist pe care becakatul il impune in echipa este emeghara, pe care la fel vrea sa il vanda pe bani multi. are si oferte.

 

Hagi este dupa mine un bun antrenor, nici Lacatus nu e rau. dar au in comun ghinionul ca trebuie sa antreneze o echipa Steaua ajunsa pe mainile unui retardat mintal care se crede salvatorul tarii! un oier ajuns instarit odata dar caruia i s-au terminat banii. si fiind prost rau, nu mai stie cum sa faca altii...

 

sa nu-mi spui ca tu esti unul din cei care il considera pe Olaroiu un antrenor mare... decat Olaroiu, mai bine ionut popa! sau Stefan Stoica. Dan Petrescu nu cred ca accepta un becakat in preajma!

stelistul stelist15.03.2008 17:01

sper sa stea cat mai mult la Steaua si sa aiba cele mai bune rezultate din ultima vreme ale Stelei

mazilinho20.03.2008 06:33

bravo Lacatus esty un bun antrenor

borcescu_coposan24.03.2008 14:52

Mi se pare mie, sau la ora actuala avem o echipa cu jucatori FOARTE VALOROSI, dar nu avem antrenor?

 

Voi il vreti pe Lacatus ca antrenor doar pentru ca a fost jucatorul Stelei? Oamenilor, echipa Steaua nu are nevoie de STATUI CU VALOARE, ci de un antrenor adevarat... Lacatus in momentul de fatza, e doar o STATUIE CU VALOARE....mai baga si el 2 tipete sa faca pe antrenorul..iar prin tipetele alea demoralizeaza jucatorii... avem nevoie de un antrenor cu multa experienta, care stie sa puna in valoare maxima orice jucator... iar atunci, Steaua va straluci cu adevarat, iar rezultatele vor fi pe masura... in afara de Protasov, nici macar un antrenor din cati au fost, n-au reusit sa scoata mai mult de 50% ce pot jucatorii.... CHIAR AVEM NEVOIE DE UN ANTRENOR BUN!!!! PE MINE NU MA INTERESEAZA DACA A FOST SAU NU JUCATORUL Stelei, NU MA INTERESEAZA DACA E STELIST SAU NU, SAU CE INSEAMNA PENTRU Steaua ACEL OM.... PE MINE MA INTERESEAZA CA IN PREZENT SI IN VIITOR, ECHIPA Steaua SA FACA PERFORMANTA, SI SA FIM DIN NOU UNDEVA SUS!!!! IAR ACEL OM, INDIFERENT CUM VA FI EL...STELIST..NESTELIST..CA A PUPAT NU STIU CE STEAG...CA A ZIS NU STIU CE.....ACEL OM SA O FACA CU ADEVARAT O STEA...

 

Cum am mai scris.. Iubirea doare...iar in acest moment simtiti "iubirea" fata de Lacatus...chiar daca nu avem performante...pariu ca mai "umbla si Gigi pe la butoane"....ajungem sa ne bucuram ca am castigal la 1 gol diferenta din faze fixe, am ajuns sa ne bucuram ca am castigat la masa verde, sau ca am castigat la diferenta foarte mica cu o echipa pe care scrie mare "RETROGRADATA"....

 

Trebuie neaparat sa ajungem in B, sa vedeti ca iubirea nu conteaza? Sa va dati seama ca intr-adevar ne trebuie un antrenor bun, si nu o statuie valoroasa, o relicva?

 

Nu mi-a placut niciodata Lacatus, si nici nu imi place...a jucat fotbal bun la vremea lui, dar acum fotbalul e total diferit de ce se juca atunci...

RobYnho24.03.2008 19:14
in afara de Protasov

 

 

I'a zi'mi, ce a castigat Steaua cu Protasov antrenor ??

borcescu_coposan24.03.2008 22:01
I'a zi'mi, ce a castigat Steaua cu Protasov antrenor ??

 

Nu conteaza asta...avea nevoie de timp..iar intrebarea era... oare cat de sus ajungeam?...

DelPiero1024.03.2008 23:18
I'a zi'mi, ce a castigat Steaua cu Protasov antrenor ??

Iti spun eu,ce-a facut Steaua in primavara lui 2006 s-a datorat 99% lui Protasov! :thumbsup:

MoWeed25.03.2008 07:15
Iti spun eu,ce-a facut Steaua in primavara lui 2006 s-a datorat 99% lui Protasov! :thumbsup:

Corect pana si zer0li a recunoscut ca n-a avut timp in iarna aia sa schimbe jocul dupa viziunea lui...

Mai ales ca asta se vede si din joc(in primavara jocul mai aducea a Protasov)

RobYnho25.03.2008 18:09

Nu intelegi gresit. Nu'l contest pe Protasov. Intradevar, echipa a jucat cel mai spectaculos fotbal in era Protasov, insa nu uitati ca echipa a ratat mai toate obiectivele. UCL, SuperCupa etc.

stelistu_604.04.2008 22:42

La Multi Ani, Marius Lacatus! Multa sanatate si bafta in viata... la cat mai multe meciuri pe banca Stelei si sa ne duca acolo sus!

dr.adrian904.04.2008 22:55

Macar daca pe rege nu l-ati sustinut, fiti alaturi de Lacatus.

 

Nu-l mai tot criticati. Datoria noastra e de a fi peste tot al 12-lea om pe teren si sa-i purtam spre victorie.

SebahSTEAUA04.04.2008 23:56

Nu il pot privi pe Marius ca pe un antrenor. Nu pot fi obiectiv.

 

Stiti ce, nici nu ma intereseaza daca e vreun mare antrenor. E in Ghencea, e langa noi. Cand treaba nu va mai merge, va pleca singur. Nu-i grabiti plecarea. Il sustin pe Lacatus! Si il voi sustine cat timp voi fi suficient de lucid sa imi amintesc un lucru: Lacatus=Steaua, Steaua=Lacatus!

danimarcu05.04.2008 11:52

LA MULTI ANI! Succes pe plan profesional si o viata privata plina de armonie!

RobYnho05.04.2008 13:40

La mult ani, E7ERNULUI NR. 7!

micutZu' Deni05.04.2008 20:04

La Multi Ani MARELUI Stelist: Marius Lacatus!

 

La Multi Ani, Lacatus!

Iti doresc sanatate, fericire, si MARE, MARE succes cu Steaua!

 

 

 

LA MULTI ANI !!!

noname_fu06.04.2008 22:44

 

La multi ani, Laca!

mountytoma20.04.2008 13:01

Lacatus, lasa-l dracului pe Banel pe banca, nu vezi ca atarna ca plumbul in ghetele celorlalti?

 

Nu vezi ca le trece cheful de fotbal cand il vad cum se loveste mingea de el? Trimite-l la un antrenor de copii sa il ia si sa il invete alfabetul fotbalului, ca el saracul vrea, dar nu stie si nu poate. Nici sa mai alerge nu poate. Inainte ii intrecea pe toti fundasii, acum nici macar atat nu mai poate!

 

Si poate il convingi pe Gigi ca Szekely ala merita si doua milioane de euro! Chiar poate fi noul Lacatus in echipa Stelei!

RobYnho21.04.2008 18:00

Pfff... ce sfaturi impresionante...

stelistul stelist23.04.2008 12:13

Laca lasa-ti orgoliul asta prostesc si baga-l pe Dayro in locul lui Banel ca pierdem titlul! :worthy:

«123412»