Daca Brandan e petarda inseamna ca s-a sucit fotbalul cu fundul in jos.
In opinia mea, Brandan este de departe cel mai bun fundas stanga al Stelei din ultimii 10 ani.
Esti sigur ? E mai bun ca Latovlevici ? Eu nu cred si sunt sigur ca multi te-ar contrazice aici 
Latovlevici are vitalitate , viteza , suteaza bine la poarta , centreaza bine , se apara bine , in schimb Brandan este doar o copie nereusita a jucatorului care facea furori la Urziceni , deocamdata la Steaua joaca ca o petarda , abia se misca , nu e in stare sa dea o centrare buna...
Edit : Atata timp cat Lacatus va continua sa joace cu o echipa in Europa si alta in Liga 1 e normal sa pierdem si sa nu avem continuitate ! Pana la urma se vede ca 11-le folosit in Europa evolueaza mult mai bine decat cel din Liga 1 format din jucatorii expirati veniti din Baragan...
Singura exceptie este Ricardo...