FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«1234567»
Dragoshel28.07.2009 13:02

10 stranieri a chemat selectionerul Razvan Lucescu pentru meciul cu Ungaria printre care si fostii stelisti Mirel Radoi si Mihaita Nesu: Cristian Sãpunaru (FC Porto), Mirel Rãdoi (Al-Hilal), Cristian Chivu (Internazionale Milano), Rãzvan Raț (FC ªahtior Donețk), Mihai Neșu (FC Utrecht), Tiberiu Ghioane (FC Dinamo Kiev), Paul Codrea (AC Siena), Maximilian Nicu (Hertha BSC), Adrian Mutu (Fiorentina AC) și Ciprian Marica (VfB Stuttgart).

Daniel-Ionut29.07.2009 15:18
Mihai Neșu (FC Utrecht)

 

Sunt curios sa il mai vad pe Nesu cum joaca...

Am inteles ca a fost desemnat cel mai bun fundas stanga din Olanda :hmmm:

bodanelu31.07.2009 08:13

o invitatie de la vecinii nostri:

 

http://www.youtube.com/watch?v=-NWyaUBmqCg

ady_ultras31.07.2009 08:36

" Friendly? NO , this is WAR "

 

futui in gat de morghioli, asta se vrea a fi un meci amical in memoria lui marian cozma, si jegosi vor lupte, or sa primeasca

 

inca unul
Daniel-Ionut14.11.2009 17:53

Polonia - Romania 0-1

Avem echipaaa, avem valoareee... nationala ce'a mai tareee! steagro

 

:D

Astristul14.11.2009 18:21

Vai de noi. Dupa 1-0 ne-am cantonat in aparare ... pai si normal, importante erau cele 3 puncte, dupa cum bine puncta Cristi Tanase! :D

MoWeed14.11.2009 19:07

Suntem de tot rahatul

Daniel-Ionut14.11.2009 19:28
Suntem de tot rahatul

 

si Polonia e de tot rahatul... :shit:

Maye14.11.2009 19:48

A jucat Romania azi?

S.S.Lazio14.11.2009 23:55
A jucat Romania azi?

 

da,cu descultii aia din Polonia !

red&blue_boy15.11.2009 01:00

Un meci jalnic....Am jucat asa de palmares si ca era meciul programat.Ce echipa slaba avem la ora actuala!...Asta e,ne pregatim de Euro 2012.Totul mai e si sa ne calificam...Barem polonezii sunt organizatori...

Maye15.11.2009 06:37
da,cu descultii aia din Polonia !

s-au intalnit descultii intre ei.

Daniel-Ionut15.11.2009 07:29
s-au intalnit descultii intre ei.

 

Dute baaa... :chair:

Maye15.11.2009 08:04

Se scrie "du-te".

Daniel-Ionut15.11.2009 14:31
Se scrie "du-te".

 

Fac romana cu o profesoara din Ferentari ;)

AG15.11.2009 15:18

atunci fi tu mai destept k ea :))

Arian03.03.2010 20:48

Romania - Israel 0 - 2(Benayoun 45' si Barda 85') :|

MoWeed03.03.2010 21:20

Joc de tot cacatul, echipament de tot cacatul. Cam asa poate fi rezumat meciul

Arian03.03.2010 22:13

Adversarele Romaniei din grupa de calificare la Campionatul European 2012

 

Franta - Spania 0 - 2

Bosnia-Hertegovina - Ghana 2 - 1

Armenia - Belarus 1 - 3

Albania - Irlanda de Nord 1 - 0

Luxemburg - Azerbaijan 1 - 2

 

 

ktalyn04.03.2010 09:48

Nationala noastra e o gluma proasta ...

RobYnho04.03.2010 10:33
Nationala noastra e o gluma proasta ...

 

La fel si asa-zisul antrenor.

vlad04.03.2010 11:56

S-a facut DREPTATE!

 

Nati Meir a fost razbunat! :)

 

 

danimarcu04.03.2010 20:27
Adversarele Romaniei din grupa de calificare la Campionatul European 2012

 

Franta - Spania 0 - 2

Bosnia-Hertegovina - Ghana 2 - 1

Armenia - Belarus 1 - 3

Albania - Irlanda de Nord 1 - 0

Luxemburg - Azerbaijan 1 - 2

Eu zic ca o sa terminam grupa inaintea Luxemburgului! :bananadance:

 

S-a facut DREPTATE!

 

Nati Meir a fost razbunat! :)

Ce fericit o sa fie peste vreo 10 ani cand iese de la "racoare"! :gathering:

Lari07.10.2010 20:23

FRANTA - ROMÂNIA 1-2 (0-1), Paris, 22.03.1967, amical. Stadion: Parc des Princes. Spectatori: 23.769. Arbitru: Baumgarten (RFG).

 

Au marcat: Blanchet (89') / FRÂTILÂ (14'), DRIDEA (76').

 

FRANTA: Eon (46' Carnus) - Lavaud, Piumi, Provelli (20' Budzinski), Cardiet - Dogliani, Suaudeau (65' Bonnel) - Blanchet, Gondet, Lech, Loubet. Antrenor: Just Fontaine.

 

ROMÂNIA: Mihai IONESCU (Petrolul Ploiesti 11/0) - Lajos SĂ'TMĂ'REANU (Steaua 3/0)/64' Cornel POPA (Dinamo Buc. 35/0), Ion NUNWEILLER-cpt.(Dinamo Buc. 37/0), Dumitru Nicolae (Steaua 1/0), Mihai MOCANU (Petrolul Ploiesti 9/0) - Vasile GERGELY (Dinamo Buc. 19/1), Nicolae DOBRIN (FC Arges 9/1) - Mircea Lucescu (StiinŃa Buc. 7/1), Constantin FRĂ'TILĂ' (Dinamo Buc. 7/7), Mircea DRIDEA (Petrolul Ploiesti 17/9), Sorin AVRAM (Steaua 12/1). Antrenor: Ilie Oana

 

http://www.ina.fr/sport/football/video/CAF...princes.fr.html

Ronnie08.02.2011 17:51

Stie cineva concret cum e turneul acesta care se va disputa azi si maine? E cumva gen castigatoarele joaca intre ele si pierzatoarele intre ele? Ca tot aud la TV ca noi vom juca cu invingatoarea dintre Suedia si Cipru si nu pricep de ce.

«1234567»