FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri amicale

«1567»
Arsenal1886Steaua194705.06.2013 16:05

Gata i-am ciuruit si p'astia... sa vina alti ospatari mai buni la rand :D:))

rtj19.06.2013 11:22

Nu inteleg de ce este un scenariu de groaza, zici ca ieri au aflat chestia asta. Se stia de la inceputul preliminariilor ca un loc 2 nu duce nici macar la play off.

 

Sper ca pana la meciul cu ungurii sa-l demita pe barbut astia. Desi are o condamnare definitiva, iar in regulamentul federatiei se spune ca orice angajat cu condamnare este suspendat din pozitia sa, a fost nevoie ca FIFA sa deschida o ancheta ca sa ne lamureasca.

Lari11.08.2013 22:37

Lotul pentru partida cu Slovacia, de miercuri, 14 august, de pe Arena Nationala:

  • Portari: Bogdan Lobonț (AS Roma), Ciprian Tatarusanu (Steaua), Silviu Lung jr (Astra Giurgiu)
  • Fundasi: Alxandru Mățel (Astra Giurgiu), Constantin Nica (Atalanta), Dorin Goian (Asteras Tripolis), Vlad Chiricheș (Steaua), Valerică Gaman (Astra Giurgiu), Dragoș Grigore (Dinamo), Iasmin Latovlevici (Steaua)
  • Mijlocasi: Gabriel Torje (Udinese), Banel Nicoliță (Saint-Etienne), Costin Lazar (PAOK Salonic), Mihai Pintilii (Steaua), Ionuț Neagu (Otelul Galati), Ovidiu Hoban (Petrolul Ploiesti), Alexandru Maxim (VfB Stuttgart), Cristi Tanase (Steaua)
  • Atacanti: Bogdan Stancu (Genclerbirligi), Gheorghe Grozav (Petrolul Ploiesti), Marius Alexe (Sassuolo), Ciprian Marica

 

 

Arsenal1886Steaua194713.08.2013 06:59

Lobont,Dragos Grigore, Nicolita ?

 

 

Ce naiba cauta astia la nationala ?...

Arsenal1886Steaua194704.03.2014 17:35

Si ne calificam si la Euro 2016. Asa a fost scenariul cu Spania :D ne-am calificat la Euro 2008.

 

 

Eu cred ca Argentina o sa joaca foarte lejer.. pronostic Romania-Argentina 1-3

Arsenal1886Steaua194706.03.2014 07:55

Ne-a furat Argentina !!! Hotii ! Gol valabil anulat. De la Urs Meier nu am mai vazut asa ceva. Huooo :))))))))))))))))

«1567»