Gata i-am ciuruit si p'astia... sa vina alti ospatari mai buni la rand ![]()
![]()
Gata i-am ciuruit si p'astia... sa vina alti ospatari mai buni la rand ![]()
![]()
Nu inteleg de ce este un scenariu de groaza, zici ca ieri au aflat chestia asta. Se stia de la inceputul preliminariilor ca un loc 2 nu duce nici macar la play off.
Sper ca pana la meciul cu ungurii sa-l demita pe barbut astia. Desi are o condamnare definitiva, iar in regulamentul federatiei se spune ca orice angajat cu condamnare este suspendat din pozitia sa, a fost nevoie ca FIFA sa deschida o ancheta ca sa ne lamureasca.
Lotul pentru partida cu Slovacia, de miercuri, 14 august, de pe Arena Nationala:
Lobont,Dragos Grigore, Nicolita ?
Ce naiba cauta astia la nationala ?...
Si ne calificam si la Euro 2016. Asa a fost scenariul cu Spania
ne-am calificat la Euro 2008.
Eu cred ca Argentina o sa joaca foarte lejer.. pronostic Romania-Argentina 1-3
Ne-a furat Argentina !!! Hotii ! Gol valabil anulat. De la Urs Meier nu am mai vazut asa ceva. Huooo
))))))))))))))