FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

George Becali - creditor

«127282930»
dangeor05.06.2008 15:48

Stai linsitit, ca mai stam cu el pe cap multi ani de-acum inainte.

w3bmaster05.06.2008 15:56

Nu avem norocu asta stai calm ....

clausblaus05.06.2008 15:58

Doamne ajuta!Dar sincer nu prea cred pentru ca ,dupa cum bine stim cu totii,ciobanului ii place la nebunie sa fie bagat in seama si sa apara pe sticla non-stop.Acasa cine naiba il intervieveaza.....nevastasa??

.Ax3L.05.06.2008 16:05

a mai zis Becali ca nu mai jigneste pe nimeni si uite ca in articolu asta jigneste

cristi_mold05.06.2008 16:12

Vrajeli.

MoWeed05.06.2008 16:15

cine sa-l mai creada pe nenorocitul asta?

vlad7505.06.2008 16:41

O cumpar eu . Dar mai am nevoie de cateva mii de lei.Nu-mi ajung banii. O iau eu pe datorie daca mi-o da si il vand repede pe Banel si-i dau toti banii. Dar nu ma pot baza ca pot scoate vreu sfant pe Banel. La naiba! De unde fac rost de bani?

weeezer05.06.2008 16:47

Visam aiurea, s-au scris prea multe randuri pe tema asta.

1uLy4Nn05.06.2008 18:00

donam fiecare stelist o suma fixa si scapam echipa de STRES :D:D ce ziceti?

mountytoma05.06.2008 21:20

atata timp cat Steaua are sanse sa aduca bani, nu da ciobanul Steaua! atunci cand nu ii va mai fi de folos, atunci se va descotorosi de ea. asta e jegosul, din materialul asta e facut...

 

ar fi prea frumos sa vanda Steaua, sa scapam de raia asta. ar fi si mai frumos ca Patriciu, cel mai destept roman bogat, sa cumpere Steaua. mi-ar fi sila sa o cumpere vreun alt bautor de lapte de camiloi!

DelPiero1005.06.2008 21:44

O vinde pe masa,si nu vinde Steaua...sa fim seriosi,o sa scapam de asta cand o muri sau cand o sa se duca la puscarie(adica niciodata)!Deci mai avem mult de asteptat...

Joga Bonito05.06.2008 22:42

Jiji vinde-o tata... ca merg duminica la biserica!

ADDA PRINTZESA05.06.2008 22:47

De-s-ar duce ,sa se duca si sa vina cand l-om chema noi!Asteapata poate ca cineva sa-l roage sa nu se duca?Incetul ar trebui sa-i fie clar ca nu e dorit nici la Steaua si nicaieri!Baga-mi-as ...in fata lui!

Fishu06.06.2008 06:56

Cu totii ne dorim sa plece din Ghencea , dar din pacate mai sunt si [...] care il simpatizeaza .Acesti oameni sunt prea orbi ca sa vada ca defapt Gigi vrea doar sa profite de pe urma Stelei :|

dr.adrian906.06.2008 09:23

cine draq o cumpara si cine draq se baga in mocirla asta de fo bal prostfesionist din Romania???

xDaJACKALx06.06.2008 10:00

Pai ce sa vanda ca Steaua nu e a lui,e a lui Virgil, a lui Ianuli si celorlalti unchi veri bunici si nepoti

stelistul stelist06.06.2008 10:08

abia astept clipa cand va pleca de la Steaua

1uLy4Nn06.06.2008 10:14

cel mai iubit om din Ghencea - Gigi Becali - =))))) e bne ca nu s-a gasit nimeni care sa spuna ca ii pare rau ca pleaca jegul ala \:D/

dr.adrian906.06.2008 10:20
cel mai iubit om din Ghencea - Gigi Becali - =))))) e bne ca nu s-a gasit nimeni care sa spuna ca ii pare rau ca pleaca jegul ala \:D/

 

 

eu il vreau in Ghencea!!!!

korynna06.06.2008 10:25

@Adrian

 

Da,in Ghencea la cimitir!

victor06.06.2008 10:54
ar fi si mai frumos ca Patriciu, cel mai destept roman bogat, sa cumpere Steaua. mi-ar fi sila sa o cumpere vreun alt bautor de lapte de camiloi!

 

 

patriciu: frumos, destept si bogat! ce faci baietel, ne citesti din rubrica "matromoniale"!? vezi ai gresit adresa, caci la Steaua nu ne trebuie un gigolo!

 

patriciu samariteanu'?! cata sfanta naivitate! patriciu eventual sa ne cumpere, sa ne dezmembreze in parti componente si sa ne vanda unor investitori tainici din centrul asiei! in afara de furaciune publica, prin ce s-a mai facut ramarcat cumatru' de la petromidia?! un arhitect petrolist care a dat un tun de un miliard la buget! mare om, mare caracter!

 

frumos, destept si bogat! exact definitia escrocului roman! asta i-ar mai lipsi Stelei! singurul lucru bun ar fi ca s-ar termina repede chinul! in 2-3 ani ne "lichideaza".

1uLy4Nn06.06.2008 13:22

cimitirul Ghencea? eo nu sunt atat de rau...nu ii doresc moartea insa visez la plecarea lui din TEMPLU

I.N.Money06.06.2008 14:04

@Victor

 

Cu Patriciu ai dreptate , omul este un rau mai mare decat Becali , insa asta nu inseamna ca daca Gee Gee chiar o sa vrea sa vanda clubul nu o sa apara potentiali cumparatori .

Steaua reprezinta probabil cel mai important brand din Romania si daca un club cum sunt milogii au un patron care pare ca e dispus sa investeasca , nu vad de ce si la Steaua nu s-ar gasi unul .

Mie primul nume care imi vine in minte este Hagi , dar bineinteles insotit de cativa investitori pe care sunt sigur ca e capabil sa ii aduca si pac-pac am scapat de un nebun din conducerea clubului si am adus un om care stie cu ce se mananca fotbalul .

Dar mai e mult pana departe ...

MoWeed06.06.2008 14:21

In nici un caz patriciu sau vantu nu trebuie sa puna mana pe Steaua ca s-ar putea sa fie chiar mai rau decat cu oierul.

Daca nu investitori straini, atunci dupa cum a zis si I.N.Money un Hagi sau un Nastase care sunt stelisti adevarati ar putea aduce resurse financiare suficiente pentru Steaua. Dar degeaba, ciobanul nu va vinde si vor mai exista oi destule care sa-i ceara 100 de euro si sa strige "Bravo nea Jiji"....

karas_ultras01.07.2008 12:53

Becali: "Steaua va juca precum Spania la Euro" - Prosport

 

Asta ce vede seara la televizor, vrea si el a doua zi!...

«127282930»