FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi a demisionat !

«167891015»
The Flyer20.09.2007 15:48

conferinta de presa,magistrala!daca Hagi ar fi avut vocabularul lui Dinu.........berbecali plingea singur!a spus lucrurilor pe nume,lucruri pe care noi doar le banuiam!acest infect care conduce cea mai titrata echipa din Roamania ne va distruge!

korps20.09.2007 15:49

in sufletele voastre marunte simtiti bucurie ca Hagi si-a dat demisia...in vocile voastre umile a-ti fost cei mai mare protestatari ....acum sunteti multumiti?....suporteri fara demnitate,calitate si fara principii...copii mai mici ai ciobanului....lumea care ne injura la fiecare meci si care ne numeste"huligani"....Steaua de azi e alcatuita din noi si din legendele fotbalului stelist...nu din voi,nu din cioban....sunteti vinovati si voi in mare masura...respect Gica Hagi

 

 

ps:si Steaua numai e...........................

roby_spartacus20.09.2007 15:49

CIOBANE PLEACA DIN Ghencea !!! BA jegosul asta e chiar de groaza ce a putut sa-l umileasca pe Hagi:( "Eu am ramas mut cind mi s-a spus ca a sunat si a cerut sa intre un jucator. Ca eu nu-mi iau telefonul cu mine ... La Steaua trebuie sa fie alta maniera de a lucra, de a vedea lucrurile..." CIOBANU sa invatat cu Oli si ala o marioneta daca vine in Ghencea din nou IL INJUR bagami-ai pl IN ei de jegosi 2 papusari !!!! Hagi VEI RAMANE pentru NOI UN REGE !!

Alexica20.09.2007 15:50

Pacat de un adevarat stelist, un fost mare jucator ,o adevarata legenda a fotbalului pacat pentru ca Steaua are un asa patron.Alt idol de-al nostru pleaca pe usa din spate de la echipa pe care noi o iubim(exemple:Elton,Hagi)chiar daca Elton nu a avut timp sa faca c a facut jucatorul Hagi pentru Steaua.

 

 

 

 

fularsteaua2 oriunde si oricand.

 

 

 

fular-campionii suntem noi.

lucvald-190220.09.2007 15:50

Eu,oarecum,sarbatoresc !

MALDINI_STEAUA20.09.2007 15:50

Nu-mi vine sa cred ce spune ciobanu acum la sport.ro! Auzi frate: "Iooooooooooo Gigi Becaliiiiiiiiiii, am o jucarie care se numeste Steaua!"

Auzi... o jucarie... am ajuns rau de tot!

choli20.09.2007 15:53
Sa fim corecti, Hagi si-a dat demisia pentru ca nu a fost capabil... din pacate pentru toata lumea.

Eu zic ca ar trebui sa bei apa cu sare si sa ti picioarele in apa cu gheata!

Tu te-ai uitat la conferinta de presa a lui Gica?

flo220320.09.2007 15:53
Eu,oarecum,sarbatoresc!

 

 

De ce ?

bogdan20.09.2007 15:54

Prieteni, Steaua moare.

De CIOBAN nu o sa scapam NICIODATA decat daca:

 

1. Vinde echipa

2. Intra la nebuni

3. Intra in puscarie

4. Moare

 

Altfel, nu putem face nimic!

SS Lazio20.09.2007 15:54

Am scris tot ce era de scris in postul anterior,uitand insa ceva:

Propun ca domnul Constantin Ardeleanu sa ne expuna parerea sa. AVEM NEVOIE DE CUVINTELE UNUI STELIST INCERCAT!

Cuvinte nu mai pot fi spuse de muritorii de rand. Becali si oile au devansat Steaua si Armata.

flo220320.09.2007 15:56
Prieteni, Steaua moare.

De CIOBAN nu o sa scapam NICIODATA decat daca

1. vinde echipa

2. intra la nebuni

3. intra in puscarie

 

 

 

1. Exclus: o lasa la nepoti!

2. Trebuia bagat de mult!

3. Asta ar fi singura speranta, desi minima(Magureanu stie de ce!)

onlySteaua20.09.2007 16:00

Cea mai sigura ar fi ultima.

cypryen2720.09.2007 16:00
conferinta de presa,magistrala!daca Hagi ar fi avut vocabularul lui Dinu.........berbecali plingea singur!a spus lucrurilor pe nume,lucruri pe care noi doar le banuiam!acest infect care conduce cea mai titrata echipa din Roamania ne va distruge!

 

Si totusi RESPECT Hagi! Ar trebui sa nu incetam campania anti-Becali pana nu pleaca... e imposibil asa ceva... sa-l vezi pe Hagi cum pleaca de la Steaua cu lacrimi in ochi... e prima oara cand il vad asa trsit dupa retragerea de la nationala... pacat ca un... patron a ajuns sa umileasca cel mai mare om din fotbalul romanesc!

choli20.09.2007 16:01

REPECT Gica!

predatorpulse720.09.2007 16:03

Aici nici macar nu e vorba de Hagi,e vorba de principiu. Il felicit pe Hagi ca a expus toate mizeriile pe care i le-a facut ciobanul si cum conduce mizeria clubul.

 

Ma uit la sport.ro si singurul lucru pe care il simt este rusine, rusine pentru ca acest om a ajuns sa conduca Steaua Bucuresti. Pe de alta parte ma simt revoltat, dar imi dau seama ca nu avem ce sa facem ca sa il dam jos pentru ca nu avem alternativa, trebuie sa gasim pe cineva cu bani care sa preia Steaua.

 

Putem sa protestam cat vrem noi, momentan singura solutie e sa nu venim la stadion, nici in campionat si nici in CL(vorbim aici de cei care tin la Steaua, nu suporterii de ocazie care vin sa vada pe Arsenal sau Sevilla).

 

Cat despre Gica, ce sa spun, a fost cea mai pe fata conferinta de presa pe care am vazut-o in viata mea, rar am vazut sa se spuna lucrurilor pe nume in fotbalul romanesc si pentru asta o sa il respect pe Gica Hagi.

 

Jocul a suferit sub mandatul sau dar in ultimele meciuri jocul arata ceva imbunatatiri insa nu pot sa ma pronunt pentru ca nu stiu care era echipa lui si care era a lui Becali, lucru acuzat de el si la conferinta de presa. Vad ca sunt unii PNG-isti pe site care se bucura ca a plecat Hagi, bagand argumentul valorii sale ca antrenor, dar ceea ce ei nu isi dau seama e ca noi deplangem mandatul lui Hagi, adica presiunea stupida pusa de cioban, imixtiunea in echipa a fanfaronului, etc.

 

Ganditi-va la situatia prin care a trecut Hagi, nu la valoarea lui ca antrenor. Cu timpul am fi vazut cat de varza sau cat de bun era si ar fi fost dat afara sau ar fi ramas, asa soarta lui era pecetluita de la inceput.

 

Oare cine sa mai vina antrenor la noi in afara de carpe?

 

Fratilor va rog sa incepem de la meciul cu Vaslui protestul. Stati acasa, nu mai veniti la meciuri, ca sa vada echipa si mai ales ciobanul ca temporar nu-i mai sustinem pana nu se revizuieste politica ciobanului in relatia sa cu antrenorul.

 

FORZA Steaua!

Intotdeauna superiori.

dr.adrian920.09.2007 16:04

vreau sa va pun 1 intrebare dar sa va ganditi bine. si sa raspundeti sinceri.

-sunteti intr-o cusca cu un leu, cu o vipera si cu Gigi Becali.

avantajul dumneavoastra e ca aveti un pistol cu 2 gloante.

Ce faceti? Cum reactionati?-

astept raspunsuri sincere si serioase.

bogdan20.09.2007 16:06

Gigi Becali

 

"O sa vedeti acum ce o sa faca Steaua. O sa batem Aradul, o sa batem Arsenalul, o sa batem tot"!

 

 

Doamne, este bolnav rau.

flo220320.09.2007 16:07

@The Flyer

Nici macar nu stiu de ce ma jignesti. Pur si simplu nu cred ca poti sa faci ceva cu protestul, nu reusesti sa-l scoti pe cioban de acolo.

MALDINI_STEAUA20.09.2007 16:08

[...]

antimanelist20.09.2007 16:08

[...]

Magicul20.09.2007 16:11

Imi pare rau ca a plecat Hagi mai ales dupa ce am vazut conferinta de presa si am ajuns la trista concluzie ca:

 

Steaua trebuie lasata sa moara ca sa renasca. Prefer sa vad Steaua in divizia B, prefer sa vad cum nu mai vine nici un antrenor/jucator bun la echipa daca de asta e nevoie ca sa plece infectul ala de patron din Ghencea odata pentru. totdeauna.

 

RESPECT Hagi vei ramane mereu in inimile noastre!

costy_k1_G.20.09.2007 16:11
si totusi RESPECT Hagi!!!! ar trebui sa nu incetam campania anti Becali pana nu pleaca ... e imposibil asa ceva... sal vezi pe Hagi cum pleaca de la Steaua cu lacrimi in ochi... e prima oara cand il vad asa trsit dupa retragerea de la nationala... pacat ca un ... patron a ajuns sa umileasca cel mai mare om din fotbalul romanesc

Si in primul rand vom face rau jucatorilor daca vom porni "razboi" pe stadion si nu numai, vor veni si urmarile...dar sunt sigur ca prostimea unor suporteri vor face ravagii pe stadion. Bai fratilor vreti sa-l dati afara pe Jiji ?! ducetiva fratilor la el la palat NU pe stadion ca sa le facem pe plac dusmanilor. Sunt multe alte mijloace LEGALE de al indeparta pe Jiji. Daca vom actiona gresit tot noua ne vom face rau.

4_ever_steaua20.09.2007 16:11

Becali e un om RATAT... nu stiu ce dracu are... e batut in cap... sa plece la nebuni acolo ii sta cel mai bine... nu la Steaua....

dr.adrian920.09.2007 16:13

Oricum nu aveti posibilitatea de a merge pe stadion pentru ca va fi suspendat dupa ce baga Jiji o pila... ca miroase complotul.

alexmk1720.09.2007 16:14

Baiatul delireaza si a dat in dementa! E dement, psihopat, are probleme cu cerebelul!

 

Trebuie bagat in camasa de forta! Si batut la el, pana ii da borsul pe gura!

 

De fapt daca ma uit mai bine la el, cred ca e Napoleon! Nu vi se pare?

 

 

Cand facem Revolutie??? Sau rascoala de la 2007, la 100 de ani dupa aia din 1907!

 

Daca nu-l facem sa plece, sa vanda la rusi, americani, irakieni, ORICUI, numai sa scapam de tembelul asta nebun!

«167891015»