FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi a demisionat !

«18910111215»
korynna20.09.2007 16:40

Esti la fel ca Jiji, znn, si iti doresc aceleasi lucruri. Sclavule!

handrei20.09.2007 16:42

Articolul e gresit si tendentios: adica Hagi a demisionat din cauza rezultatelor si a fost doar "influentat" de atitudinea patronului? Situatia e de fapt pe dos.

 

Marea greseala a suporterilor ar fi acum sa puna in discutie valoarea antrenorului Hagi cand asta este cea mai mica problema pe care am avut-o.

bogdan20.09.2007 16:42

@znn

 

Sigur esti stelist? O simti?

korynna20.09.2007 16:48

Stiu znn, tu esti antrenorul de care avem nevoie... tu, care esti un sclav model, de care Jiji ar fi mandru, tu care n-ai demninate si nu stii sa apreciezi adevaratele valori, tu cel care stie tot despre fotbal si ceilalti sunt niste inculti, dar de fapt tu esti cel care nu stie sa scrie.

 

Daca stau si ma gandesc mai bine tu si cei ca tine sunteti prea mici ca sa apareti pe aceeasi pagina pe care este scris numele Hagi.

znn20.09.2007 16:48
Cum poti gandi asa? Eu spun ca daca nu era Becali, Steaua avea rezultate si mai bune si nu ne mai umpleam stadionu cu atata branza si lana. Argumenteaza-mi cu certitudini, nu cu prezumptii, ca ma insel.

 

Gaseste tu patron {ROMAN} cel putin care sa bage atatia bani in Steaua cum a facut Becali in ultimul timp si mai vorbim!

Exemplu - Otelul Galati - FC MITAL STEEL are printre cei mai bogati patroni din lume 20 mld $.

 

Si unde e? Becali, daca nu s-ar interesa de Steaua, echipa s-ar duce de rapa!

Dragoshel20.09.2007 16:49
Terminati cu jignirile, ca incep sanctiunile si banurile daca este nevoie!
costy_k1_G.20.09.2007 16:53

Inca ceva: Motivul esecurilor a fost colaborarea, atat antrenor-jucatori, cat si antrenor-patron. Daca se confirma ca jucatorii stelisti s-au plans, am dreptate.

 

Am spus acum cateva zile ca va porni un razboi antrenor, jucatori, patron, suporteri. AM AVUT DREPTATE!

 

Cu parere de rau.... si altii ma injura pentru opiniile mele....

Steauaforever3320.09.2007 16:53

O situatie previzibila inca de la inceput de acum cateva luni de cand Hagi a fost numit antrenor. Apreciem dorinta lui Hagi de a face performanta la Steaua, dar poate ar fi trebuit sa nu-si ia o palarie asa de mare. Consider ca Steaua nu este de Hagi sau Hagi nu e de Steaua in momentul de fata din mai multe puncte de vedere: Hagi ar trebui sa mai exerseze pe la alte echipe si sa vina la Steaua deja cu o mai mare experienta in principal in ceea ce priveste relatia cu fotbalistii si nu in ultimul rand, Hagi nu e de Steaua in momentele astea din cauza ca echipa are un conducator tiran.

Stati linistiti, Olaroiu nu va veni la Steaua asa de curand.

Sunt foarte curios ce antrenor ar mai accepta sa antreneze Steaua fara a-si asigura spatele cu un contract BETON care sa-l faca pe Becali sa plateasca o caruta de bani daca mai procedeaza in felul in care a facut-o cu Hagi.

Iti multumim Hagi pentru tot ce ai facut pentru Steaua! Poate va mai fi o alta ocazie de a antrena Steaua! Mult succes in continuare!

forzateaua

ThereauRistul20.09.2007 16:55

Balint a afirmat cã se aștepta ca Hagi sã renunțe mult mai devreme. "Caraterul și pasiunea pentru Steaua l-au împiedicat mai demult. Mã așteptam ca odatã sã renunțe. Mã așteptam sã plece chiar înaintea acestui meci, cu Slavia. Era pe un drum baricadat. A încercat cu pasiunea sã schimbe. Chiar mã miram câtã pasiune poate avea pentru Steaua, ca sã se lase umilit în asemenea hal. Când se fac astfel de presiuni din afarã, nu te mai poți concentra", a precizat Balint....

 

Sursa: Prosport

---------------------------------------------------------

 

 

Respect Gica Hagi!

Multumim pentru tot!

banseboy20.09.2007 16:56

Znn nu cumva vrei tu sa mergi antrenor la Steaua [...]

capone20.09.2007 16:56

Imi pare rau ca a plecat Gica, era unul de-al nostru. Oricum, eu imi doresc din tot sufletul ca sa nu se intoarca Olitza, e prea retardat.

 

Cat despre Gigi, nu pot afirma nimic, fiecare actiune a lui ma lasa fara cuvinte, sunt de parere ca el e problema Stelei, nicidecum cine spune el ca ar fi.

 

Sper sa ne fie mai bine, pentru ca speranta moare ultima.

saphyrre20.09.2007 16:56

[...]

bogdan20.09.2007 16:57
...Olaroiu nu va veni la Steaua asa de curand....

forzateaua

 

 

Acum a anuntat pe Pro TV ca Oli ar veni la Steaua.

Sper sa fie doar o stire.

znn20.09.2007 16:58

Mai, tu te certi cu mine, dar vezi ce se intampla cu adevarat?

 

Tu esti de partea trecutului, de partea lu Hagi, de partea singurului antrenor care a fost atat de slab incat a DEMISIONAT!

 

LASA APARENTELE, MOTIVUL PENTRU CARE NIMENI NU A VRUT SA LUCREZE CU EL A FOST PENTRU CA ERA SLAB SI NU STIA SA COMUNICE.

 

DACA ATI FI VAZUT REACTIA STAFF-ULUI TEHNIC CAND A DECIS SA-L SCOATA PE Lovin...

korynna20.09.2007 16:58

Doare sa vad cum in ziua de azi un om care a facut ceva este terfelit de niste neica nimeni. Putin respect si taci din gura daca il urasti, dar faptul ca omul ala a fost cel mai mare fotbalist roman, si nu neaparat ca nu-ti place persoana lui, dar e vorba de fotbal, treaba asta ar trebui sa-ti impuna un anumit respect.

 

Hagi n-a avut timpul sa demonstreze nimic si nimeni nu va face ceva cat Jiji este printre noi. Pentru mine nu mai exista binele Stelei pentru ca Steaua a murit, daca se va face ceva pentru resuscitarea spiritului de alta data voi lua parte cu placere, pana atunci insa o sa fie un mare gol...

bull20.09.2007 16:59

@znn

Poate sunt prea incuiat la minte eu, dar oricat m-as chinui nu pot sa inteleg o boaba din ce vrei tu sa spui. Probabil ca asta e din cauza ca eu nu am studiat dupa manuale alternative... Nu stiu ce varsta ai dar sper sa ai sansa sa ajungi sa lucrezi cu oameni ca Becali, e ceea ce iti doresti la urma urmei...

Getthis20.09.2007 17:00

@The flyer

 

Da cine esti tu sa jignesti pe toata lumea in stanga si in dreapta si sa critici de parca le stii pe toate? Fiecare are dreptul la o parere si cu asta basta!

 

Parerea mea e ca Hagi nu avea ce cauta la Steaua din primul moment ca antrenor. NU E ANTRENOR! A demonstrat-o la Galata, la Bursa, la Timisoara, la Steaua si cel mai mult a demonstrat-o atunci cu NATIONALA Romaniei pe care a facut-o sa rateze o calificare foarte usoara!

 

Becali e un idiot. Subscriu la asta si nu o sa-i iau niciodata apararea ciobanului. Dar haideti sa nu mai zicem ca nu a fost si vina lui Gica. Daca el vroia sa arate ce coi de antrenor e, atunci il baga aseara pe Golanski si nu pe Badoi, juca tot cu Zaharia nu cu Victoras si asa mai departe. Plangeti-l acum cu totii pe Hagi ca acum 3 zile il injurati si-l faceati ca la usa cortului.

onlySteaua20.09.2007 17:00
Gaseste tu patron {ROMAN} cel putin care sa bage atatia bani in Steaua cum a facut Becali in ultimul timp si mai vorbim.

 

Exemplu - Otelul Galati - FC MITAL STEEL are printre cei mai bogati patroni din lume (20 mld $).

Si unde e? Asa ca [...] Becali daca nu s-ar interesa de Steaua, echipa s-ar duce de rapa!

Tonul tau imperativ ma lasa rece.

Nu ai de unde sa stii ca nu se gasea unul mai bun decat ciobanul. Asta vroiam sa sugerez si inainte. De comparatii necoerente cu Otelul mai bine ma scutesti. Pur si simplu nu-si au rostul.

 

Ps: La ultima ta fraza chiar am pufnit in ras.

znn20.09.2007 17:00

@korynna

Mai omule, nu am nimic cu Hagi... sunt chiar mare fan, dar bine ca a plecat... tragea Steaua in jos dupa el!

 

CA FOTBALIST E CEL MAI MARE. DAR CA ANTRENOR nu le are!

rosualbastru20.09.2007 17:01

[...]

bogdan20.09.2007 17:01
normal ca sunt stelist, dar ma enerveaza cand ii vad pe astia Hagi nui de vina Becali e prost Becali a stricat echipa alte tampeniii

 

Dar Becali nu te enerveaza? Sau esti cumva unul care ii sta pe aproape cand imparte ceva maruntis. :unsure:

 

Nici nu ar trebui sa folosesti numele Hagi cu al ciobanului in aceeasi propozitie. Sunt diferente intre ei de la cer la pamant.

JDERUL20.09.2007 17:02

Regele a murit, Steaua a apus, suporterii sunt dezbinati!

Scorul deocamdata este 3-0 pentru Jiji!

banseboy20.09.2007 17:02

Cine nu a vrut sa lucreze cu el? Golanski? Zapata? Badoi? Rada? Banel? Zaharia? Iacob?

 

Pai cine a venit la Jiji la stana... nulitati ca Ovidiu Petre, Lovinescu si Mirel Radoi, care are acelasi caracter ca Jiji... sa dea Domnul sa plece toti jucatorii buni de la Steaua!

flo220320.09.2007 17:03
Ideea mea nu a fost aceea de a te jigni, dar m-am saturat de oameni care spun ca nu avem ce face! Si ai fost ironic/a la adresa user-ului care-si spunea parerea! Scuze nu-mi cer, ca nu e cazul!

 

 

De la tine nici nu ma asteptam, se vede din posturile tale anterioare ca agresiunea verbala este a doua ta natura. Chestie de educatie.

rosualbastru20.09.2007 17:04

Ultima fraza ma face sa cred ca nepotul lui Mareean Vanghelie scrie pe site-ul nostru!

«18910111215»