FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE / Tragerea la sorti de la Monaco

«12345»
GreekEagle30.08.2007 08:28

Liverpool

AS Roma

Steaua

Rosenborg

lavy_steaua30.08.2007 08:29

mama chiar trebuie s mai intre si Lyon..??ca dupa iar pierdem ca data trecuta i-am luat cu prea mult respect si cu covor rosu.... sa fim rai d data asta.. cu mai putin respect...pan l urma nu conteaza numele.. tre s ne indreptam spre castig...aia e dak pikm cu cinva mai greu... dar sa luptam;) eu as vrea sa picam cu Barcelona...sa se intample cum s-a intamplat in trecut..cu ei;)) chiar dak nu mai e aceeasi echipa..dar cn stie... forzateaua forzateaua fular-campionii rosenborg as vrea s intram cu ei sa-i batem d l sar capacele...as roma si Manchester united:)

KrYsTo30.08.2007 08:31

1. Barcelona

2. Porto

3. Steaua

4. Slavia P.

 

Destul De Accesibila Nu ???:D Eu Asta Zic Ca Va Fi Grupa Stelei :Dfular-campionii

KrYsTo30.08.2007 08:33
destul de acesibil....sar putea sa ajungeam in optimi cu putin noroc si munca multa...putem sa facem o impresie mai buna ca anul trecut! fularsteau2

Foarte Accesibil ... Si Cred ca Grupa Stelei Va Fi ...

1. Barcelona

2. Porto

3. Steaua

4. Slavia P.

Miaus30.08.2007 08:42

Milan - sa avem castigatoarea ligii la noi in grupa (plus ca ei o lasa mai moale pe final cand sunt calificati si putem profita de asta)

 

DIn grupa a doua imi e destul de indiferent cu cine cadem.Eviden t bulanul bulanului ar fi Slavia Praga dar nici Benfica,Porto nu m-ar deranja.

 

Din ultima grupa vreau sa cadem cu Rangers.

r.ochirosii30.08.2007 08:46
Eu vreau Manchester United, AS Roma si Glasgow Rangers. Steaua si Roma merg mai departe.

:laugh: :huh: mah :)) Steaua si as roma ? poate as roma si Manchester...acum sa privim realitatea e totushi Manchester UNITED o semifinalista(ronney,c.Ronaldo, sasa mai departe) oricum yo mas bucura sa fie cum zici tu :)forzateaua

Danyyelo30.08.2007 08:50

Tot ce vrea e sa fie cap de serie Inter!! Azi la 19:00 e extragerea? fularsteau2

Dragoshel30.08.2007 08:54

cica joi, azi e joi nu??

cristian01430.08.2007 08:55

Liverpool/Arsenal

Porto

Steaua

Slavia Praga/Olympiakos

@dy_00730.08.2007 08:55

Tot vb da nu v-ar place o grupa cu Milan, Benfica, Steaua, Rosenborg????????? santem peste rosenburg cu mult si peste Benfica. Milan e o echipa batrana si care in grupe nu prea forteaza nu ati vazut bate numai cu 1-0 greu cu echipe mici. Daca vom pica asa steag3 SPRE OPTIMI

Wally30.08.2007 08:57

Arsenal, Benfica, Steaua si Rosenborg. Asta e grupa!

glow30.08.2007 09:00
Arsenal, Benfica, Steaua si Rosenborg. Asta e grupa!

 

 

 

Sa te auda Dumnezeu.

 

ar fi ceva, mai departe Arsenal si Steaua !!! steag3 dica10

Cipper30.08.2007 09:12

@Miaus

 

Sl Praga nu e in urna a 2 a valorica. E in a 4 a. Deci o grupa cu Rangers si Praga e imposibila...

ecallex30.08.2007 09:15

Parerea mea ca o grupa misto ar fi

 

1.Liverpool (mai mereu am facut meciuri frumoase cu echipele englezesti, si trebuiesc neaparat evitate echipele italiene din uarna 1)

2.Sevilla (avem ceva conturi de reglat)

3. Steaua Buc.

4.Sahtior (sal vedem pe nea Mircea la treaba)

Lorentzo_77730.08.2007 09:15

Daca toata lumea spune ce grupa vrea uite si grupa preferata de mine : Barca,Benfica,Steaua,Rosenborg !!! Dc ??? Barca pentru ca vreau sa vad duelul dintre Barca lui Ronaldihnio si "Barca estului",Steaua si dupa acele meciuri sa se zica de Barca ca este Steaua Vestului :)),Benfica,...,e destul de accesibila si le-am arata si catzelusilor ca nu era de netrecut si in final Rosenborg care este evident ca vreau sa vad revansa,...,vreau sai batem si in tur si in retur !!! Sa mearga mai departe Steaua si Barca !!! Spre optimi !!! ;) !!! FORZA Steaua fular-campionii fularsteau2 steag3

glow30.08.2007 09:23
Daca toata lumea spune ce grupa vrea uite si grupa preferata de mine : Barca,Benfica,Steaua,Rosenborg !!! Dc ??? Barca pentru ca vreau sa vad duelul dintre Barca lui Ronaldihnio si "Barca estului",Steaua si dupa acele meciuri sa se zica de Barca ca este Steaua Vestului :)),Benfica,...,e destul de accesibila si le-am arata si catzelusilor ca nu era de netrecut si in final Rosenborg care este evident ca vreau sa vad revansa,...,vreau sai batem si in tur si in retur !!! Sa mearga mai departe Steaua si Barca !!! Spre optimi !!! ;) !!! FORZA Steaua fular-campionii fularsteau2 steag3

 

 

si grupa propusa de tine mi se pare ok, se pare ca majoritatea vrem

Benfica si Rosenborg restu', chiar nu mai conteaza ca tot super valoare va fi

 

forzateaua

Claudinho30.08.2007 09:25

fularsteau2 mi-as dori ca Steaua sa cada in grupa cu FC Barcelona, FC Porto,Steaua,Rozamburg

DannY_130.08.2007 09:27

Barcelona,Porto,Steaua,Rosenborg :)

carminastan30.08.2007 09:31

Eu una imi doresc:

1. Chelsea (sau AC Milan)

2. Benfica/Lyon

3. Steaua

4. Sahtior

 

Cat mai e pana diseara......?!

glow30.08.2007 09:33
Eu una imi doresc:

1. Chelsea (sau AC Milan)

2. Benfica/Lyon

3. Steaua

4. Sahtior

 

Cat mai e pana diseara......?!

 

 

cred ca Sahtior nu e o idee buna, sunt fff. puternici, mai degraba Rosenborg, think about... dica10

glow30.08.2007 09:33

Cat mai e pana diseara......?!

 

6 ore si 1/2 forzateaua

cRiss4Steaua30.08.2007 09:42

o grupa mai accesibila ar fi : Inter Milano , Steaua , Porto , Besiktas

o grupa mai frumoasa ar fi : Barcelona , Steaua , Porto , Besiktas

 

in aman2 am avea sanse reale de calificare :)

Roxana_2330.08.2007 09:48

Io zis asa :

 

1. Liverpool

2. Lyon / Werder Bremen

3. Steaua

4. Slavia Praga

 

Uhh .. Liverpool la Bucuresti .. un vis implinit :rolleyes:

ultras4steaua30.08.2007 09:48

Grupa cred ca o sa fie asa :

Barca

Arsenal

Steaua

Rosenborg

White_R30.08.2007 09:50
o grupa mai accesibila ar fi : Inter Milano , Steaua , Porto , Besiktas

o grupa mai frumoasa ar fi : Barcelona , Steaua , Porto , Besiktas

 

in aman2 am avea sanse reale de calificare :)

Sau Bremen si Rossemborg ultimele doua .Ar fi si ocazie de revansa .Nemtii sunt de batut .

«12345»