Eu mi-as dori asa: AS Roma, Slavia Praga/Valencia/AS Roma si Rosenborg/Glasgow Rangers.
Eu mi-as dori asa: AS Roma, Slavia Praga/Valencia/AS Roma si Rosenborg/Glasgow Rangers.
Eu vreau sa jucam din nou cu Rosenborg si Real.
Avem de luat o revansa...
Eu vreau sa jucam din nou cu Rosenborg si Real.
Ai dreptate! Mi-as dori si Realul ![]()
Rosenborg din a 4-a urna valorica. Asa avem sanse la locul 3, necesar pentru o noua primavara in Cupa UEFA.
Restul nu conteaza.
Sa tzinem pumnii Stelei la o tragere la sortz cat mai usoara pentru a ne indeplinii obiectivul : Optimile UEFA Champions League !
ARSENAL
SEVILLA/AEK
Steaua
......
arsenal
sevilla/aek
Steaua
slavia praga
cam mare nasoleala...
OMULE!!! Tu nici macar nu stii grupele valorice! Citeste intai si vezi ca Arsenal si cu Barca sunt in aceeasi 'oala' si apoi mai da pronosticuri...
Parerea mea:
AC Milan (sa il vedem p Nestica
)
Benfica sau FC Porto (ca macar sa visam la o victorie, nu ca si cu Lyon)
Steaua (oare dc?
)
Rosenborg (ca sa ne razbunam >
ho ma speriatule ca nu vazusem...credeam ca arsenal a in urna a 2-a.