FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE / Tragerea la sorti de la Monaco

«1345»
LARI30.08.2007 15:18

Eu mi-as dori asa: AS Roma, Slavia Praga/Valencia/AS Roma si Rosenborg/Glasgow Rangers.

Azzido30.08.2007 15:19

Eu vreau sa jucam din nou cu Rosenborg si Real.

Avem de luat o revansa...

LARI30.08.2007 15:22
Eu vreau sa jucam din nou cu Rosenborg si Real.

Ai dreptate! Mi-as dori si Realul :)

zamainmenu30.08.2007 15:34

Rosenborg din a 4-a urna valorica. Asa avem sanse la locul 3, necesar pentru o noua primavara in Cupa UEFA.

Restul nu conteaza.

red_blue_ultras30.08.2007 16:04

Sa tzinem pumnii Stelei la o tragere la sortz cat mai usoara pentru a ne indeplinii obiectivul : Optimile UEFA Champions League !

cristian8630.08.2007 16:50

ARSENAL

SEVILLA/AEK

Steaua

......

zloty30.08.2007 17:00

arsenal

sevilla/aek

Steaua

slavia praga

Joint30.08.2007 17:10

cam mare nasoleala...

ultras4steaua30.08.2007 18:30
OMULE!!! Tu nici macar nu stii grupele valorice! Citeste intai si vezi ca Arsenal si cu Barca sunt in aceeasi 'oala' si apoi mai da pronosticuri...

 

Parerea mea:

 

AC Milan (sa il vedem p Nestica :D)

Benfica sau FC Porto (ca macar sa visam la o victorie, nu ca si cu Lyon)

Steaua (oare dc? :P)

Rosenborg (ca sa ne razbunam >:))

 

ho ma speriatule ca nu vazusem...credeam ca arsenal a in urna a 2-a.

«1345»