FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

LIVE / Tragerea la sorti de la Monaco

«1235»
fcsteaua.ro30.08.2007 02:19
w3bmaster30.08.2007 02:40

Eu vreau o grupa cu

 

Barca (oricum urna prima valorica numa topclass teams poa Interu e cea mai slaba daca se poate numi asa) dar eu vreau Barca

Lyon si Rosenborg sa ne luam nijte revanse :)

 

Forza Steaua

ss lucki30.08.2007 02:58

io unul asa zic: cu Inter, cu porto si cu olimpiakos pireu

Ratza30.08.2007 03:57

PSV neaparat !

ultras_stelist30.08.2007 04:18

o grupa foarte tare ar fi asta:Steaua,inter,benfica,besiktas

st_194730.08.2007 04:38

INTER,PSV,Steaua,ROSENBORG :) am avea ceva sanse sa trecem in optimi dica10

fedora30.08.2007 04:45

Eu nu vreau Inter...

E singura echipa nespectaculoasa din prima urna.

 

Mi-ar placea Arsenal, Benfica, Steaua, Besiktas.

 

Din urna 4, neaparat de evitat Dinamo Kiev, Sahtior si Fenerbahce; asta e cel mai important lucru, pe urma vin preferintele din urnele 1 si 2.

tosteaua30.08.2007 05:18

porto sakhtior ... a treia nu o simt

excon30.08.2007 05:27

Doamne cat de frumos suna :

 

"Europe's finest ready for draw"

oz_4bmW30.08.2007 06:06

unde se transmite.....ce program ? !!merci :*

sorin_daniel30.08.2007 06:17

Manchester united,benfica,Steaua,rosenborg...........daca vrem sa trecem de grupe.Steaua multumesc,Steaua te iubesc!!!

glow30.08.2007 06:26

Grupa Stelei cred ca va fi:

 

1. Chelsea

2. AS Roma

3. Steaua forzateaua

4. Rosenborg

dica10

Dragos_stelistu_200730.08.2007 06:50

destul de acesibil....sar putea sa ajungeam in optimi cu putin noroc si munca multa...putem sa facem o impresie mai buna ca anul trecut! fularsteau2

Cipper30.08.2007 06:52

@ oz_4bmW

 

Pe TVSport (mai nou Sport.RO) de la ora 19 00. Dar nu tre' sa ma pupi :-D

 

Eu unul as vrea o grupa tare. Cea mai tare. Si de ce vreau asta? pentru alibi...fara suparare dar cred ca indiferent de grupa nu mai facem alea 5 puncte de anul trecut. Ca nume as vrea Barcelona sau Chelsea, restul nu ma mai intereseaza.

 

PS: Oare anul' asta vor fi aceleasi pachete? Sau se scumpesc biletele? Chiar sunt curios...

costy_k1_G.30.08.2007 07:14

Mare atentie la Rosenbor e o echipa mica dar dar in momentul de fata e foarte puternica. Si daca tot am intrat in L.C., visul meu e sa joc cu echipe puternice: Liverpool care are un public extraordinar...Barcelona care e inca una din cele mai iubite echipe, si cu o echipa italiana adica cu Inter la care e si Chivu, si ar fi ceva frumos. Aceste 3 echipe au antrenori si jucatori extraordinari si ar fi ceva FENOMENAL daca ar veni in Ghencea. Repet daca am pica cu aceste echipe ar fi spectacol si s-ar simti si jucatorii JUCATORI ADEVARATI.

georgev30.08.2007 07:17

grupa noastra in viziunea mea ar fi :

 

1. Barcelona

2. Lyon/psv/benfica (oricare dintre ele ar fi de trecut)

3. Steaua

4. rosenborg ( revansa usturatoare, sa ii umilim )

glow30.08.2007 07:20
grupa noastra in viziunea mea ar fi :

 

1. Barcelona

2.Lyon/psv/benfica (oricare dintre ele ar fi de trecut)

3. Steaua

4.rosenborg ( pentru. o revansa usturatoare pentru ei)

 

 

Cred ca nu stii ce vorbesti cand spui ca putem trece de Lyon, trezeste-te si incearca sa vezi exact care a fost jocul notru de aseara, personal il caracterizez mediocru, desi am meritat cu varf victoria trebuie sa recunoastem ca am avut si mare noroc. Va fi greu, dar poate ne mai tine norocul. Vom vedea. dica10

c.ronaldo1730.08.2007 07:27

Vrea sa evitam cateva echipe. Din prima urna as vrea sa nu picam cu Barcelona sau Chelsea. Cu cele 2 nu avem nici o sansa. Din a doua urna... ma mir cum multi voi Lyon. OL ramane campioana Frantei. Ei oricand te pot invinge cu 5-0 indiferent de forma. Apoi PSV. O alta echipa care as vrea sa o evitam, si, normal, Valencia, poate cea mai bun echipa din urna a 2a. Iar din urna a 4a daca evitam Fenerul cred ca de restul putem trece.

 

Grupa destul de accesibila:

1.Inter/Liverpool.

2.Porto/Benfica/Werder

3.Steaua

4.Besiktas

 

Grupa grea:

1.Barcelona/Chelsea

2.Sevilla/Valencia/Lyon

3.Steaua

4.Fenerbache

 

Personal as vrea o grupa asemanatoare cu:

1.Real Madrid

2.Porto

3.Steaua

4.Besiktas

Mihai Somanescu30.08.2007 07:52

Eu vreau Manchester United, AS Roma si Glasgow Rangers. Steaua si Roma merg mai departe.

Brunetzycka30.08.2007 07:54

eu ash zice asa ...Steaua,Manchester United, Olympique Lyon si Besiktas Istanbul

MoRRano30.08.2007 08:05

Nu mai conteaza cu cn cadem important e sa trecem de grupe poate norocul e iar de partea noastra SPER :D

KrOm30.08.2007 08:06

Sa vina Barca La Bucuresti :D ....

iuliano pana la moarte30.08.2007 08:17

Arsenal, PSV, Steaua, Besiktas - asta e grupa

steagro forzateauaforzateaua fularsteau2 fularsteaua2fular-campionii

ssinpadureacualune30.08.2007 08:22

Arsenal--Benfica--Steaua--Rosenborg si jucam in optimi

razvan_stelist200730.08.2007 08:28

miar place sa cadem in grupa cu Barcelona,rosenborg,slavia praga,FC Steaua forzateaua

«1235»