Hagi e cel care a spus ca n-are nevoie de Camus pentru ca el are un lot bun ! BRAVO MA
N-are nevoie de nimeni, n-ai auzit cum l-a asigurat Adi Ilie (alt aberant) pe Fernandel?
Cica i-ar fi spus: nea Jiji, stai linistit, chiar daca Hagi e contestat de catre jucatori, chiar daca Hagi e f slab antrenor, ARE UN LOT PREA VALOROS pentru a putea pierde campionatul...Daca ar durea prostia, ar fi un urlet continuu in lume.
[...............................................................................
..................................................]
Iar maidanarii de jucatori s-au invatat cu salarii babane, prime peste prime fara sa dea mai nimic in schimb.
Pai merita hahalerele astea sa-ti dai ultimii bani pe un bilet sa-i vezi cum se misca ca niste putori in teren?
In trecut, in Imperiul Roman, cei care intrau in arena, in jocurile de circ, luptau pentru viata lor. Acum, pe jucatori nu-i misca nici macar 150.000 euro. Sau, probabil, nu pot mai mult.
Editat pentru limbaj suburban.
Moderatorii