FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea - Steaua 1-0 (0-0)

«1345»
weeezer02.09.2007 18:52

@predatorpulse

man te credeam mai altfel... pai pe principiul asta, hai sa zicem "nu va luati de Carlos, ca el a aparat bine in dubla cu standard liege, gata, e imun"

Dar nu e chiar asa, vrem un portar care sa apere cat mai bine, dar asta nu-nseamna sa nu-i observam lacunele si greselile. Nu, nu-l crucificam pentru asta, da, il sustinem in continuare, dar sa ne prefacem orbi, nu se cade, nu?

 

Io l-am vazut pe Rufay ca a gresit, ca are un procent mai mare sau mai mic din vina la golul Urziceniului, si cu asta basta. Ca e nr. 1 in continuare, asta n-o pot contesta.

kyrre03.09.2007 08:03

sincer, pe mine nu m-a surprins rezultatul. Asa e de ceva timp, dupa o calificare sau un meci bun in CL sau UEFA un meci prost acasa. Asa ca HAI BAIETII!!!

 

PS bine ca am jucat saptamana asta cu urziceniul si nu tiganii. Asa cred ca ii batem pe milogi

fansteaua07.09.2007 14:43

Steaua a aratat un zoc slab si acesta a fost motivul infrangerii Urziceni-Steaua 1-0

«1345»