@predatorpulse
man te credeam mai altfel... pai pe principiul asta, hai sa zicem "nu va luati de Carlos, ca el a aparat bine in dubla cu standard liege, gata, e imun"
Dar nu e chiar asa, vrem un portar care sa apere cat mai bine, dar asta nu-nseamna sa nu-i observam lacunele si greselile. Nu, nu-l crucificam pentru asta, da, il sustinem in continuare, dar sa ne prefacem orbi, nu se cade, nu?
Io l-am vazut pe Rufay ca a gresit, ca are un procent mai mare sau mai mic din vina la golul Urziceniului, si cu asta basta. Ca e nr. 1 in continuare, asta n-o pot contesta.
