"Avînd în vedere problemele ivite la ultimul meci dintre FC Unirea și Steaua, informãm persoanele care vor intra în posesia invitațiilor cã acestea nu sînt transmisibile și nici reproductibile. În cazul depistãrii falsurilor, posesorii acestora vor suporta rigorile legii, aceastã infracțiune pedepsindu-se cu privarea de libertate" ... deci nu prea exista bilete.
si invitatii de unde facem rost adik galeria Stelei cum va intra la meci?? ![]()
