FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Unirea - Steaua 1-0 (0-0)

«12345»
bobuletz31.08.2007 18:00
"Avînd în vedere problemele ivite la ultimul meci dintre FC Unirea și Steaua, informãm persoanele care vor intra în posesia invitațiilor cã acestea nu sînt transmisibile și nici reproductibile. În cazul depistãrii falsurilor, posesorii acestora vor suporta rigorile legii, aceastã infracțiune pedepsindu-se cu privarea de libertate" ... deci nu prea exista bilete.

si invitatii de unde facem rost adik galeria Stelei cum va intra la meci?? :|

MALDINI_STEAUA31.08.2007 21:09

Cred ca vom invinge la Urziceni cu 2-0.Trebuie sa castigam campionatul acesta ! De ce imi este mie frica : dinamu se axeaza acum pe campionat pentru ca stiu ca o sa intre in CL direct daca o sa iasa campioni si se vor folosii de orice mijloace pentru a iesi campioni.Sper sa i se strice " butoanele " lu Borcea.

 

Lupta Steaua !!!!!

 

Later edit : 1.Scriu clar "pentru" (nu "p"t ) apoi mi se pune punct dupa

2.Scriu "p"orcica deci nici macar "p"orcea si imi apare Borcea

 

Faceti ceva cu forumul asta ca ma exaspereaza !!!!!!!

yo_marius_xxx31.08.2007 22:19

si eu zic ca batem la Urziceni.....nu stiu cu cat,dar sigur nu luam gol....

 

aaaaaaa......si marcheaza iar eric ;)

Khalid31.08.2007 22:51

Eu mizez pe un 2-2 la Urziceni si doua goluri din partea lui B.Stancu, asa ca sa il cumpere Becali :laugh: .

Wally31.08.2007 23:09

Mai bine ai miza pe 3 goluri ale lui Dica sa nu-l mai vanda jj :unsure:

Khalid31.08.2007 23:11

Hai ma, ca glumeam! Uite ca sa fi si matale multumit mizez pe un 2-3 cu Dica si B.Stancu in zile mari ! :biggrin:

Wally31.08.2007 23:44

Asa mai merge. Si inevitabil Dicanu' va trece pe primul loc in topul golgheterilor, acolo unde ii e locul(asta daca nu face Ljubinkovic vreo surpriza).

c.ronaldo1701.09.2007 07:33

Mizati mai mult pe Stancu pentru ca noi vom avea un cuplu de fundasi centrali Baciu-Rada sau Ov.Petre-Rada.

 

Insa, poate Hagi il va folosi pe Golanski fundas central si asta cred ca ar fi o solutie mult mai buna decat restul.

 

Radoi accidentat si Goian suspendat.

mircea_1001.09.2007 07:40
Eu as miza pe X2. In cel mai rau caz scoatem un egal la Urziceni. Sunt ei buni, dar cu echipele candidate la retrogradare.

 

Nu sunt de acord cu tine. Poli Timisoara nu cred ca este o echipa candidata la retrogradare si cu toate astea Unirea a batut-o rau cu 4-1.

Totusi cred ca Steaua va castiga. Face, ce face Dica si iar da gol. dica10 forzateaua

stelea01.09.2007 09:17

Un meci ,al marilor orgolii ! Castigam, cele trei puncte .

Stanici01.09.2007 09:49

Pana la urma cei din Bucuresti de unde iau bilete?

-=Danny=-01.09.2007 09:55
Mizati mai mult pe Stancu pentru ca noi vom avea un cuplu de fundasi centrali Baciu-Rada sau Ov.Petre-Rada.

 

Insa, poate Hagi il va folosi pe Golanski fundas central si asta cred ca ar fi o solutie mult mai buna decat restul.

 

Radoi accidentat si Goian suspendat.

 

 

Golansky e fundasi central normal , dar Hagi il foloseste pe dreapte . Ai ochi de antrenor c.Ronaldo , sper ca intr-o buna zii ..... sa te vad antrenor la Steaua !!! :biggrin:

c.ronaldo1701.09.2007 10:08

Daca ajung antrenor te bag secund la echipa Denii. De fapt, te fac secund-jucator. Te fac atacant sa sperii Europa, accepti?

-=Danny=-01.09.2007 10:24

Normal !!! Depinde si la ce echipa o sa antrenezi ..... Oricum , sunt curios ce o sa mai zica Dan Petrescu dupa meci , imaginativa putin ......... cam cate etape de suspendare credeti ca va avea ??:D

yo_marius_xxx01.09.2007 10:24

@ c.Ronaldo

 

ma luati si p mine??macar un maseor ceva??sau mai bine ma faceti administrator delegat cum e Cornel dinu.......sa nu fac nimic si sa iau banii lu Becali degeaba......

 

o sa vedeti ca da si eric gol...sau macar o pasa de gol pentru. Iacob.... fular-campionii

MadFroG01.09.2007 10:35

Probabil vom avea parte de un meci anost , cu faze putine de poarta , cu mult scandal facut de circarul MM , iar la final ne vom bucura de punctul obtinut in inferioritate numerica .

Khalid01.09.2007 10:54

Si asa s-a scris povestea.

Dj DmX01.09.2007 10:54

stie careva unde pot vedea meciul live pe net?:D

Khalid01.09.2007 11:28

www.rojadirecta.com si www.ligaonline.ro . Sper ca nu am gresit :tongue: .

bobuletz01.09.2007 11:58

ba la ce foloseste forumul asta daca nu stie nimeni cum pot intra la meci :( nu e nimeni pe aici care sa stie de deplasarea la Urziceni?? :|

bobuletz01.09.2007 14:28
:unsure:

pai da ma da asta e pentru aia de la Urziceni ce treaba am eu cu ei..pe mine ma intereseaza galeria Stelei cum face deplasarea!!!

Dileanu01.09.2007 16:12
Probabil vom avea parte de un meci anost , cu faze putine de poarta , cu mult scandal facut de circarul MM , iar la final ne vom bucura de punctul obtinut in inferioritate numerica .

Sa speram ca nu se va intampla asa... fularsteau2

ultras steaua01.09.2007 19:34
forzateauaforzateauaforzateaua Unirea Urziceni-Steaua 0-2
_Answer_01.09.2007 23:48
www.rojadirecta.com si www.ligaonline.ro . Sper ca nu am gresit :tongue: .

 

daca afli ceva de deplasare te rog sa imi zici si mie... vreau sa vin la meci de la Constanta si nu vreau sa intru intre samintzari !

stelea02.09.2007 06:51

Un meci ,al marilor orgolii ! Castigam, cele trei puncte .

 

 

 

 

 

Doar antrenorul si numai antrenorul face echipa !

«12345»