Dacã echipa ar fi jucat extraordinar, nu cred cã Gigi se mai bãga. Atâta timp cât bagã bani are dreptul mãcar sã își spunã pãrerea.
Nu sunt de acord cu tine!
Propozitia de mai sus reprezinta modul civilizat in care cineva (in speta eu) isi manifesta dezacordul fata de un lucru. (in speta citatul de mai sus).
Acuma, sa imi exprim dezacordul in stil becalian:
MA......
Atat voi scrie din dezacordul in stil becalian, pentru ca altfel probabil ca voi fi banat pentru injurii aduse unui coleg de forum!
Vezi diferenta?
