pe mine ma supara foarte mult atunci cand vad ca stelistii isi bat joc de Lovin
e un jucator muncitor si pe care eu il respect foarte mult
cand a venit la Steaua era tanar si stia foarte putin
dar cu fiecare an care a trecut a invatat si a reusit sa se impuna
fiind considerata aproape intotdeauna omul care nu are valoare de Steaua si care se afla permanent pe lista de transferuri acest baiat s-a ambitionat si uitati ca inca e la Steaua
nimeni nu iubeste inchizatorul
pentru ca nu are glezna fina ca playmakerul
pentru ca nu da gol ca atacantii
etc
etc
dar adevarul e ca Lovin isi face foarte bine treaba acolo unde e pus
si desi multi nu vor sa vada in ultimul an a inceput sa dea si pase lungi iar la meciul cu Poli Iasi a incercat si niste schimbari de directie foarte bun toate in fata, nu in spate
sincer, mie nu mi se pare normal ca un jucator ca si Croitoru, care e foarte tehnic, care face driblinguri fara rost si care pierde mingea de fiecare data(ca sa nu mai vb de faptul ca stie cu stangul deloc) sa fie aplaudat iar unul ca Lovin care munceste si recupereaza si fuge ca un cal ca sa ajute apararea si cateodata si atacul sa hie huiduit
trebuie sa fim corecti acum
care dintre cei 2 e mai folositor echipei?
cel care nu face nimic dar e tehnic sau cel care nu e tehnic dar munceste ca un sclav?
