15.08.2007 07:10
@zamainmenu
Poate ca ai dreptate dar te intreb, cati din actualul lot al Stelei au valoare de Steaua in conditiile in care ii pui in balanta cu foste glorii ale acestei echipe? Iti spun eu - cu exceptia lui Radoi - NICIUNUL!!! ...Si cu asta basta!
