FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Pledoarie pentru inchizatori

«1345»
raducelbun15.08.2007 07:10

@zamainmenu

Poate ca ai dreptate dar te intreb, cati din actualul lot al Stelei au valoare de Steaua in conditiile in care ii pui in balanta cu foste glorii ale acestei echipe? Iti spun eu - cu exceptia lui Radoi - NICIUNUL!!! ...Si cu asta basta!

«1345»