FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

CFR Cluj - Steaua 0 - 0

«12349»
danimarcu13.08.2007 18:50

Continui sa cred ca CFR-ul nu ne poate bate,desi au o mentalitate sanatoasa si sunt in forma...

bubylycy13.08.2007 18:53

Facem egal sau batem. forzateaua steagsahmic steagsahmic

alex14713.08.2007 18:59

pronostic:Steaua-CFR 1-1; marcatori:Neaga,Semedo

 

 

 

steag2

Cristocea_13.08.2007 19:04

ii batem pe unguri cu 3-0. Sincer, chiar credeti ca portughezii de mana a doua poate sa ne puna probleme?

 

Nu Suntem Craiova, dracu suntem Steaua. trebuie sa gandim ca o echipa mare!!

weeezer13.08.2007 19:14

La ce unguri te referi?

joe2113.08.2007 19:24

Fratilor cum se poate obtine un bilet?

p4r4zitu13.08.2007 20:22

steagsimplu toate ca toate..insa vb si noi de deplasarea la Cluj? cum cand si in ce fel.?? DEPLASARE LA Cluj....hau ca acum ne trezim ca vine meciu si nu vreau sa il vad la televizor..macar ca la meciu cu Iasi in fata stadionului,sau macar ca la faru..bagaj la poarta

papillon13.08.2007 21:20

daca jucam in acelasi fel ca si cu Zaglebie, ne indoaie Clujul - pur si simplu

Cristocea_13.08.2007 23:45

--------------Dica

---Neaga-Bicfalvi-Nicolita

----------Radoi-Plesan

-Nesu-Goian-Rada-Golanski

-------------Zapata

danimarcu13.08.2007 23:48
daca jucam in acelasi fel ca si cu Zaglebie, ne indoaie Clujul - pur si simplu

da' daca noi jucam ca si cu Zaglebie ,iar clujul va juca ca in returul cu noi din editia trecuta?Ne mai indoaie?...

papillon14.08.2007 04:49
da' daca noi jucam ca si cu Zaglebie ,iar clujul va juca ca in returul cu noi din editia trecuta?Ne mai indoaie?...

 

repet, daca noi jucam ca si cu Zaglebie, ne indoaie Clujul - returul cu polonezii a fost cel mai nereusit joc al Stelei, de mult timp. Si Clujul nu mai joaca de mult cum juca in sezonul trecut. Suntem inca in cautari, partea buna e ca Gica are un noroc cum rar mi-a fost dat sa intalnesc. "Cautarile" astea ar trebui sa ia sfarsit odata...numai la noi se cere "aveti rabdare, vom face o echipa puternica". Clujul si Poli au schimbat si ei antrenorii, dar n-am auzit pe nimeni sa ceara atata timp - cu alte cuvinte, trezirea.

FC_STEAUA_194714.08.2007 05:44

Eu as incepe asa:

 

Zapata

Golanski - Goian - Rada - Marin

Radoi

Nicolita --- Plesan --- Croituru

Dica

Zaharia

 

Neaga a avut 5 sanse sa demonstreze ceva si pana acu nu a demonstrat nimic care sa ne arata ca merita sa fie titular. Cine transmite meciul? Kanal D?

bucur514.08.2007 06:42

As vreau sa va itreb daca puteti sa ajutaci vreau sa merg si eu la meciul cu CFR sunt din TG -mures de unde pot cumpara bilet la meci pe net daca se paote in galerie steag3 si la Cluj unde se va intalni galeria inaitea de meci ?

forever_STEAUA14.08.2007 07:21
Cine transmite meciul? Kanal D?

 

 

Da. Începând cu ora 20:30.

c.ronaldo1714.08.2007 07:44
Hai sa-ncerc si io o echipa

 

******************* Zapata ********************

 

Golanski ****** Goian ******* Rada ******* P. Marin

 

Plesan ******** Radoi ******** Eric ********* Nesu

 

******************** Dica *********************

 

******************* Zaharia *******************

 

Mai stim noi un antrenor care facea experimente cu Nesu mijlocas in turul 3.

Virgil14.08.2007 07:46

Conducerea Stelei solicita arbitru strain la meciul cu CFR.

Daca Doamne fereste ne aduc astia un arbitru ungur? :biggrin:

 

PS Nu cred ca mai e posibil pentru ca Federatia a stabilit deja brigada:

 

9. CFR Cluj - Steaua Bucuresti

Stadion: Gruia 19.08.2007 ora 20.30

 

A: Constantin Augustus (RM VALCEA)

A1: Dumitrescu Eduard (PITESTI)

A2: Onicas Ioan (ZALAU)

R: Marcu Florin (Oradea)

Obs:

Grigorescu Nicolae (Timisoara)

 

Doi din Ardeal, doi din Muntenia si un neutru din Banat. Dar toti romani. Mi se pare echitabil.

Ultima Victorie a Stelei cu Augustus la centru, a fost acum un an. Desi nu prea le are cu arbitrajul, sper sa duca meciul fara probleme la bun sfarsit.

axl2314.08.2007 07:51

Nesu e bun de mijlocas, atat timp cat are un fundas serios in spate.

weeezer14.08.2007 08:52
Mai stim noi un antrenor care facea experimente cu Nesu mijlocas in turul 3.

 

Da, si pe care tot forumul il regreta, din cate stiu, nu?

Atunci hai sa jucam cu d-alde Croitoru, Nicolita si Badoi, care desi n-au dat cine stie ce randament in ultimele meciuri, deh, insistam si persistam, ca poate poate s-or trezi, si om avea norocul ca din 3 maini moarte, 1 sa-si revina, si suntem tari.

 

Nesu e bun de mijlocas, atat timp cat are un fundas serios in spate.

Iar P. Marin e cel mai serios pe dreapta pe care il avem. Si-n plus, Nesu are determinare si travaliu, poate ara flancul stang, din pozitia de fundas pana pe postul de extrema.

axl2314.08.2007 08:57
Iar P. Marin e cel mai serios pe dreapta pe care il avem. Si-n plus, Nesu are determinare si travaliu, poate ara flancul stang, din pozitia de fundas pana pe postul de extrema.

Weezer, pe zi ce trece imi devii din ce in ce mai simpatic. Nu stiu ce-i cu mine, am o efuziune de sentimentalism.

weeezer14.08.2007 09:04

Pe stanga, pardon... la Petre Marin ma refeream.

bodanelu14.08.2007 09:18
repet, daca noi jucam ca si cu Zaglebie, ne indoaie Clujul - returul cu polonezii a fost cel mai nereusit joc al Stelei, de mult timp. Si Clujul nu mai joaca de mult cum juca in sezonul trecut. Suntem inca in cautari, partea buna e ca Gica are un noroc cum rar mi-a fost dat sa intalnesc. "Cautarile" astea ar trebui sa ia sfarsit odata...numai la noi se cere "aveti rabdare, vom face o echipa puternica". Clujul si Poli au schimbat si ei antrenorii, dar n-am auzit pe nimeni sa ceara atata timp - cu alte cuvinte, trezirea.

pentru ca ei nu au presiune. la ei nu s-a facut performanta. la noi se cere rabdare, pentru ca avem un patron cum avem si suporterii care imediat la un meci nereusit taxeaza prin injuraturi sau fluieraturi.

si da, meciul cu Zaglebie a fost nereusit, dar am castigat.

 

 

Conducerea Stelei solicita arbitru strain la meciul cu CFR.

Daca Doamne fereste ne aduc astia un arbitru ungur? :biggrin:

 

PS Nu cred ca mai e posibil pentru ca Federatia a stabilit deja brigada:

 

9. CFR Cluj - Steaua Bucuresti

Stadion: Gruia 19.08.2007 ora 20.30

 

A: Constantin Augustus (RM VALCEA)

A1: Dumitrescu Eduard (PITESTI)

A2: Onicas Ioan (ZALAU)

R: Marcu Florin (Oradea)

Obs:

Grigorescu Nicolae (Timisoara)

 

Doi din Ardeal, doi din Muntenia si un neutru din Banat. Dar toti romani. Mi se pare echitabil.

Ultima Victorie a Stelei cu Augustus la centru, a fost acum un an. Desi nu prea le are cu arbitrajul, sper sa duca meciul fara probleme la bun sfarsit.

 

Rm. Valcea e in Oltenia Virgileee :))

eu nu`s muntean, sunt oltean pur sange. tot ce e pe malul drept al Oltului e Oltenia :))

c.ronaldo1714.08.2007 09:18

O singura data l'am vazut pe Nesu mijlocas stanga si atunci a iesit cu balamuc. Pe acea parte il avem pe Ochirosii de 10 ori mai bun ca Banel, Badoi, Croitoru sau alta vedeta.

forever_STEAUA14.08.2007 09:27

@c.ronaldo17

 

O singurã problemã existã: Ochiroșii e ACCIDENTAT!

c.ronaldo1714.08.2007 09:28

Argaseala spunea zilele trecute ca Razvan a revenit la antrenamente.

forever_STEAUA14.08.2007 09:30

Asta nu înseamnã cã e apt de joc. Doar cã la Bologna e cu un stelist mai puțin.

«12349»