ce se intampa la Steaua ??!! Oare a fost fault de rosu la Goian, sau actorul si justitiarii au avut tema ?? Dar intrarea la Plesan , a fost premeditata ??
Ceea ce am vazut eu la TV , ati vazut si voi ....!!?? Asa ceva ,mai rar . Inca um meci ca asta ,si echipa se va rupe .
Sa vedem daca are curaj comisia , sa anuleze cartonasul rosu oferit gratuit (parerea mea ) ,lui Goe ((=\\ ?? TREZITI-VA , NU AVEM OM DE CAREU !!!
Urgent :avem nevoie de un atacant si mijlocas(i)
fular-campionii
fular-campionii ....jucarorii, sunt in picaj .
inexplicabila atitudinea din mecul de Cupa UEFA ,cu anonimii din Cipru ..??!! E o rusine pentru Steaua ,ca nu au castigat .
Ps :Becali ,daca nu mai vrei sa ti echipa,vindeo !!!
