Oare cand o sa puteti judeca obiectiv jocul celor 2? Lovin si ov Petre? ov Petre e jucator de nationala, nu e umflat de presa ca plesan, e chiar bun si sutu ala a fost foarte bun, a prins pamantu in fata portarului.Dar e adus de Oli si nu va convine asta. Lovin din sfarsitu sezonului trecut joaca din ce in ce mai bine.Ca el e pus sa construiasca si el e inchizator, nu e vina lui, e vina regelui.In privinta lui Banel...vai de mama lui in seara asta.
adevarat graiesti, Petre a facut un joc bun ieri, Lovin a fost mai nesigur, insa Petre e chiar un bun jucator si constant - chiar si Radoi a dat o pasa la adversar si nu e asa de contestat cum e Petre si chiar nu inteleg de ce
