Noapte buna.P.S.: toti utilizatorii care nu-l cred pe Hagi antrenor sunt fie Miaus, fie daffyduck? (pe rand). Imi aduce aminte de mentalitatea aia care s-a terminat in 1989: toti care nu erau comunisti erau simplu: imperialisti dusmani ai poporului. Nu aveau nume, nu avea nimic. Nu se avea nici un argument real in defavoarea lor, dar trebuiau "starpiti".
Asa ca de la noi astia care suntem fie Miaus fie daffyduck, pentru toti cei care nu cauta lantisoare de aur in parizer si nu-l cred pe Hagi un antrenor MARE si INTELEPT, respect (mai e unu chiar radusor, ala cine e, daffyduck sau Miaus?)
Hai ca te culci linistit, i-ai facut pe baieti si chiar am impresia ca de la tine va porni un curent puternic pentru demiterea lui Hagi, vei fi un mic che Guevara un mic rascolitor de rahat care isi va rade in barba cand singura lui realizare a fost ca a avut dreptate ca "Hagi nu e antrenor".Nu spune ca e de rahat pentru ca pe viitor s-ar putea sa fie pe gustul tau.
Singura mea dreptate este ca tu inca nu ai nici o ipoteza conform careia Hagi e un mare antrenor. Altfel ne-o expuneai si noua, sunt sigur. Ai doar scuze ca la Galata a fost totusi "aproape" de titlu', scuze ca la nationala Romaniei "a fost altceva la mijloc si de-aia n-a reusit", scuze ca la "Timisoara n-a reusit nici un atrenor, la aia nu poti face performanta" (apropo, la Timisoara chiar facea cineva performanta inaintea lui, lasand echipa DOAR pe locul 3, pozitie cu care nu s-a mai intalnit echipa aia obidita in ultimii ei 20 de ani) si speranta ca la Steaua va fi altceva. Nu iti rapesc aceasta speranta frate, e a ta. Dar aseapta in tacere implinirea ei, nu mai inunda forumul fara sa ai baze logice pentru a sustine ca Hagi va reusi DOAR PENTRU CA ESTE Hagi. Ce, Pele, Maradona, Eusebio, Dobrin, Cornel Dinu, Mircea Sandu, Platini, etc sunt mari antrenori DOAR PENTRU CA AU FOST MARI JUCATORI? Atat sa-mi raspunzi si mie, restu', sunt plictisit sa va aud parerile care se rezuma la jigniri.
Si inca ceva: eu nu sunt ala care sta ascuns si asteapta vreun esec al Stelei. Nu, eu stau aici ACUM, la 1 noaptea, dupa 3 victorii, si spun ce nu merge bine. Asta nu o fac in asteptarea vreunui esec. Vad ca in schimb prietenul :
Daca lucrurile vor merge prost(ca rezultate) sa criticam,pana atunci insa ne trebuie rabdare fratilor,si cu Hagi si cu lotul acesta improvizat.FORZA Steaua!!!
este scapat din vedere. Pentru ca el are rabdare DEOCAMDATA, e cu Forzza Steaua Hagi te iubesc, DAR cand lucrurile vor merge prost, nu va mai prididi cu injuraturile la adresa lui Hagi pe aici ... insa el nu este un element PERTURBATOR al forumului, el nu este un Che Guevara, el nu este un catelus deghizat ...
Apropo predatorpulse, ce inseamna la tine LOT IMPROVIZAT? Portarul nationalei Columbiei ti se pare IMPROVIZAT? Titularul Poloniei de fundas dreapta ti se pare IMPROVIZAT? Titularii nationalei Romaniei pentru fundas central, Dica, Radoi, celebrul Banel, ti se par improvizati? Neaga cel pe care l-ati dorit si regretat atat de mult in era lui ZeroZenga, este IMPROVIZATIE? Speranta Stelei si a Romaniei, Ochirosii, caruia Olaroiu vezi doamne nu ii dadea credit, este IMPROVIZATIE? Cei mai tari mijlocasi ofensivi ai Romaniei la ora actuala, Bostina si Croitoru, ti se par improvizatii? Nu vad unde este improvizatia din lotul Stelei de la ora actuala ...
