FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daca Trece De Zaglebie, Steaua Va Juca Cu Invingatoarea Dintre Bate Borisov Si Hafnarfjordur

«123459»
MarkCortez03.08.2007 10:31
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:

 

E bineeeee....si ii urez succes lui Mihnea Ionescu, mare suporter al Romei, pe Olimpico, cu fularul Romei la gat

Lorentzo_77703.08.2007 10:31

Yeeeeeeeeeey,...,Grupele CL venim,...,astia is mai slabi ca zaglebie :)),...,e bine,...,cat despre javre intr-un fel imi pare bine ca au picat cu Lazzio ca nu se mai califica niciunde in grupe da intr-un fel imi pare rau ca nu trec de ei ca era bine pentru rom,...,mai aduceau si ei cv puncte pentru rom ca oricum or ajuns aici pe spatele Stelei si a rapidului !!! E Bine !!! Avem shanse sa ne calificam in grupe din nou in proportzie de 80% dupa parerea mea !!! Forza Steaua fularsteaua2fularsteaua2 !!! Cu Steaua pana la moarte,...,si dupa !!! steagcruce2 spre cl fularsteaua2 spre24 forzateaua fularsteau2 steagcruce2

habarnam8503.08.2007 10:34
doamne ce adversari avem BATE Borisov (Belarus) / Hafnarfjordur (Islanda)

DOAR NOI IN CL:)))

Liga Campionilor INTERZISA CAINILOR...

FORZA LAZIO ...SIGUR NU O SA MA DEZAMAGEASCA :D

Florin200403.08.2007 10:35

E excelent...atat pentru. faptul ca ne calificam aproape sigur cat si pentru. coeficientul tarii pentru. ca in mod normal vom avea 2 victorii. Dinamo are totusi sansele ei cu Lazio....Important este deasemenea ca ambele echipe romanesti vor juca returul acasa.

 

 

FORZA Steaua !

The Flyer03.08.2007 10:35
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:

 

 

Steaua POATE JUCA IN TURUL III CU BATE BORISOV SAU HAFNARFJORDUR!

 

si am avut bafta mare! fular-campionii

 

si lui borcica uritu' i s-a implinit profetia!!!!!

vitezistii03.08.2007 10:37

Drumul spre Liga este deschis.Trebuie sa raminem modesti si sa muncim,sa nu ne culcam pe o ureche ca avem meciuri usoare.Sa moara ciinii de necaz ca o sa ne vada iar la TV in Liga si ei o sa adune puncte prin UEFA.FORZA Steaua!

pif_bull03.08.2007 10:37
ii scoatem pe toti..cu fener ar fi mai greutz umpic da sunt convins ca si pe aia ii batem ;)fular-campionii

 

BATE - Steaua fular-campionii

iurie.md03.08.2007 10:40

fular-campionii suntem cei mai tari

steagsimplu fularsteaua2

iov03.08.2007 10:44

Incredibil...incredibil...iiincredibil....Audi A seis! :)))

forever_STEAUA03.08.2007 10:45

Bate Borisov/Hafnarfjordur - Steaua :rolleyes:

Tampere/Levski - Astana/Rosenborg

Spartak Moscova - Celtic Glasgow

Werder Bremen - Domzale/Dinamo Zagreb

Ventpsils/Salzburg - Pyunik Erevan/Sahtior

Ajax - Zilina/Slavia

Valencia - Debrecen/Elfsborg

Genk/Sarajevo - Dinamo Kiev

Fenerbahce - Anderlecht

Glasgow Rangers/Zeta - Steaua Rosie Belgrad/Levadia

Toulouse - Liverpool

Benfica Lisabona - FC Copenhaga/Beitar Ierusalem

Lazio Roma - Dinamo Bucuresti :laugh:

Sparta Praga - Arsenal

FC Zurich - Besiktas/Seriff Tiraspol

FC Sevilla - AEK Atena

 

Meciurile vor avea loc pe data de 14/15 august si returul pe 28/29 august. Turul se va disputa pe terenul primelor formatii extrase din urna.

AndreyCor03.08.2007 10:45

abia astept sa strig:y love you lazio......Liga Campionilor interzisa cainilor!isi bate pola de ei Gigi pe sport.ro...

ULTRASSICK03.08.2007 10:46

FORTA Steaua :biggrin: ....am picat super bine ...exact la astea ma gandeam ca picam inainte de tragere...

cat despre dinamu Forza LAZIO ....... steaua_ro

Nicul03.08.2007 10:48

MA bucur nespus, mereu am avut noroc dar aceasta nu inseamna ca suntem slabi. Forzza stelistii !

ce drama pentru spurcati... Lazio va face un cimitir din ei ! :)

--

editat de moderatori:

fara fonturi exagerat de mari, te rugam

Azzido03.08.2007 10:48

Incetati fratilor cu Forza Lazio !

Incepem si noi sa ne comportam ca ceilalti frustrati care strigau I love you, Boro ?

 

Cat despre Steaua, ce pot spune, am cazut bine, dar nu suntem in niciun caz calificati deja.

Treziti-va la realitate ca sa nu avem surprize neplacute.

armin03.08.2007 10:49

Traiasca CL :)

Gigi, ia dom'le mijlocasu ala, ca acum ai garantia banilor !!

habarnam8503.08.2007 10:49
E bineeeee....si ii urez succes lui Mihnea Ionescu, mare suporter al Romei, pe Olimpico, cu fularul Romei la gat

Super caterinca ..si asa patrupezii sufera de rOMA ..SA VEZI CE HAITUIALA O SA PRIMEASCA DE LA IRR ...:)) ABIA ASTEPT !

sA VDM ATUNCI DACA AU CURAJ PE OLIMPICO SA VINA CU INSEMNELE rOMEi...

Forza Lazio...

ps. Azzido, eu sunt FAN LAZIO dintotdeauna ;)

Forza LAZIO

dbd03.08.2007 10:50

Doamne ajuta...sa vede clar ca am avut noroc...acum ramane sa vedem..

cristi_mold03.08.2007 10:51

Jucam cu Bate, al doilea meci acasa... Ce ne puteam dori mai mult?:))))):)))

Era sa uit Dinamo joaca cu Lazio =))))))))))

The_Foxes03.08.2007 10:53
http://www.fcbate.by/bate.php?lang=en site`u celor de la borisov...momentan sunt lideri dupa 13 etape...au site in engleza...e ceva :)
forever_STEAUA03.08.2007 10:54
Incetati fratilor cu Forza Lazio !

Incepem si noi sa ne comportam ca ceilalti frustrati care strigau I love you, Boro ?

 

Recunoaște cã ai zâmbit mãcar puțin când ai vãzut cu cine au picat dinamii.

 

În rest, ai dreptate. Nu trebuie sã ne coborâm la nivelul subpodarilor. Așteptãm doar ca Lazio sã își facã datoria. :laugh:

Lucas03.08.2007 10:55

Lazio au vrut, Lazio au primit!

Lorentzo_77703.08.2007 10:57

Cel mai probabil o sa jucam cu Bate fiindca ei au castigat in tur,oricum cu oricare din cele 2 echipe am juca suntem valoric peste ei cu cel putzin 2 clase,...,se vad grupele CL din nou !!! Intr-un fel era mai frumos un meci cu o echipa mai de Doamne ajuta sa facem spectacol ca acuma iara o sa zica catzelusii ca am avut bulan ca neo picat echipa ushoara si deaia neam calificat si ei o sa se uite la TV cum jucam in grupe cu granzii fotbalului mondial,as vrea sa picam in grupe cu Bacelona si sa facem o surpiza de proportzii si apoi sa se zica de barca ca este Steaua vestului nu de noi ca suntem barca estului !!! Pana atunci insa mai avem de jucat un retur cu zaglebie si un tur 3 care se anuntza favorabil noua !!! Liga Campionilor,interzisa cainilor !!! Spre 24 spre24 ,spre grupele CL spre cl !!! Forza Steaua,mereu superiori !!! Cu Steaua pana la moarte,si dupa !!! steagcruce2 steagsimplu !!!

GuessWhoo03.08.2007 11:02
Incredibil...incredibil...iiincredibil....Audi A seis! :)))

ce minge din piele , si toate cele ...iiincredibil!

cyril21thereau03.08.2007 11:03

BUN BUN BUN BUN..ar trebui sa ii capacim :) da intai sa trecem de zaglebie:X dica10

-=Danny=-03.08.2007 11:03

As vrea mai mult sa picam cu bate decat cu ailalta , ca numele lu bate e mai usor de pronuntat :D

«123459»