Dinamo-Vaslui 0-2.Excelent mijloc a avut Dinamo azi... daca taceai,filozof ramaneai! :biggrin:
mda... ![]()
mai, eu ma plangeam de mijlocul nostru mai degraba decat sa-i laud pe cei de la Dinamo. eu raman de parerea ca Margaritescu, C.Munteanu, Chiacu, Ad. Cristea, Fernandez, Zicu sunt toti mai buni decat Croitoru si Lovin. in primul rand fiindca majoritatea stiu sa dribleze, spre deosebire de Lovin, si in al doilea rand fiindca atunci cand o fac o fac spre poarta adversa, nu in directii aleatoare cum o face Croitoru. in fine no, cea ce vroiam sa subliniez nu e cat de buni ar fi ei, ci cat de slabi sunt ai nostri...
nu doar ca nu am fost in stare sa marcam un gol din actiune in cele 3 meciuri oficiale de anul asta, dar nici macar n-am avut ocazii de poarta... deocamdata am avut ceva noroc sa zicem si am si jucat cu echipe relativ slabe, dar daca vom continua in acelasi stil (cu aceeasi jucatori) eu nu vad viitorul prea in roz....
