FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Daca Trece De Zaglebie, Steaua Va Juca Cu Invingatoarea Dintre Bate Borisov Si Hafnarfjordur

«12349»
MooxuLeTz`03.08.2007 09:22
Fener,clar! steag1 Sau rosenborg...daca niciuna din astea 2,atunci debrecen!"Ungur,bulaaaaaaaaaan":)))

LA CE BOALA AM PE UNGURI !! debrecen sa fie sa omor si eu unu :X:X:X !!!

Miaus03.08.2007 10:15

bate Borisov sa fie primit.

Portocalu`03.08.2007 10:15

ce noroc putem avea .. !!! am picat cu bate borisov !!!

AmuntBoy03.08.2007 10:16

loooooool

bate borisov :))

DOUBLE03.08.2007 10:16
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:

 

BATE !!!!!

eddie the 'ead03.08.2007 10:16

Islandezii aia sau Borisov. :)))

 

Noroc ca s-a terminat repede, ca nu rezistam sa-i vad pe dobitocii aia si pe Becali mult timp...

ne_faci_un_gol03.08.2007 10:17

hahhahahahahahahhhahahahah N UPOT SA CRED ca am cazut cu BATE

 

>:D<

Portocalu`03.08.2007 10:17

BATEm Borisov !!!

LeoKinG03.08.2007 10:17

da daaaa daaaaa suntem in grupeeeeeee

brada03.08.2007 10:18
Mhm.Cred ca pentru noi cel mai bine ar fi sa jucam cu Steaua Rosie Belgrad :)

Ce frumos ar fi!Sunt si cateva avantaje,orasul cel mai apropiat e Belgrad,insa cred ca acest avantaj e amanat de viza aia necesara patrunderii in afara "granitelor UE".

Ce frumos ar titra ziarele din lumea intreaga "Cele doua Stele ale Europei de Est:cea din Serbia,si cea din Romania,se intalnesc azi",sau "Cele doua foste glorii ,campioanele din europa de est,disputa azi primul meci".

Cred ca am fi bine primiti ,mai ales ca atunci cand am jucat zelesnik[nu stiu cum se scrie] le-am transmis un mesaj frumos.

Am repara un pic si din incompetenta diplomatica a guvernarilor ce s-au perindat pe timpul razboiului din fosta Yugoslavie,care si-au oferit suportul neconditionat pentru americani si care ne-au atras antipatia vecinilor nostri .

Iar fotbalistic,e o echipa destul de puternica cu care ne putem masura fortele.N-as dori vreo echipa din Islanda,Belarus sau alte tari mai sarace in ale fotbalului.Nici cu turcii n-as vrea,ca vin prea multi in deplasari si sunt prea mult acasa.

Momentan,sa facem scor cu polonezii astia,sa le aratam si spectacol.:)

 

 

AM picat cU BATE deci avem noroc ... elam dat peste nas la dinamuisti

zob7903.08.2007 10:20
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:

 

Ai avut gura aurita :)

tomashgee03.08.2007 10:22

cel mai usor adversar posibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Forza Steaua!!!!!!!!!IN GRUPELE CL ONCE AGAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Portocalu`03.08.2007 10:23

hahahaaaaaaaaa.. Dinamo a picat cu LAZIO !!!! nu intra cainii in champions leagueeee !!! steagcruce2

LeoKinG03.08.2007 10:24
cel mai usor adversar posibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Forza Steaua!!!!!!!!!IN GRUPELE CL ONCE AGAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

japozeza aia e facuta de mine :P

ss lucki03.08.2007 10:25

yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss

shmekheru03.08.2007 10:25

doamne ce adversari avem BATE Borisov (Belarus) / Hafnarfjordur (Islanda)

ss lucki03.08.2007 10:25
yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss

 

Bate borisov ce mai!!!!!!!!

brandutz03.08.2007 10:26

Bate Borisov sau Hafnarfjordur \:d/ GRUPEEEEEEEELEEEE !!

cali stelist03.08.2007 10:26

Eu sper sa cadem cu toulouse fularsteau2 steagsahmic steagcruce2

arcadia03.08.2007 10:27
doamne ce adversari avem BATE Borisov (Belarus) / Hafnarfjordur (Islanda)

 

potaile au picat cu lazio :D

AmuntBoy03.08.2007 10:27

mai spera :))))

LeoKinG03.08.2007 10:27

Hahahaha ce ma bucur ca suntem in grupe si spurcati au cazut cu LAZIO!!Ii rupe Lazio!!! steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2

I.N.Money03.08.2007 10:27

Ce tragere furmoasa,tot ce mai ramane este sa nu ne aventuram si sa stam cu picioarele pe pamant.Suntem aproape de a doua participare in Liga,nu avem voie sa ratam.

tudor3703.08.2007 10:29
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:

 

Cu ei am picat:))

Brigante03.08.2007 10:29
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:

 

 

Am avut gura aurita... LOL LOL LOL

 

Nu avem NICI o scuza sa nu ne calificam.

«12349»