Fener,clar! steag1 Sau rosenborg...daca niciuna din astea 2,atunci debrecen!"Ungur,bulaaaaaaaaaan")
LA CE BOALA AM PE UNGURI !! debrecen sa fie sa omor si eu unu :X:X:X !!!
Fener,clar! steag1 Sau rosenborg...daca niciuna din astea 2,atunci debrecen!"Ungur,bulaaaaaaaaaan")
LA CE BOALA AM PE UNGURI !! debrecen sa fie sa omor si eu unu :X:X:X !!!
bate Borisov sa fie primit.
ce noroc putem avea .. !!! am picat cu bate borisov !!!
loooooool
bate borisov ![]()
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:
BATE !!!!!
Islandezii aia sau Borisov.
)
Noroc ca s-a terminat repede, ca nu rezistam sa-i vad pe dobitocii aia si pe Becali mult timp...
hahhahahahahahahhhahahahah N UPOT SA CRED ca am cazut cu BATE
>
<
BATEm Borisov !!!
da daaaa daaaaa suntem in grupeeeeeee
Mhm.Cred ca pentru noi cel mai bine ar fi sa jucam cu Steaua Rosie BelgradCe frumos ar fi!Sunt si cateva avantaje,orasul cel mai apropiat e Belgrad,insa cred ca acest avantaj e amanat de viza aia necesara patrunderii in afara "granitelor UE".
Ce frumos ar titra ziarele din lumea intreaga "Cele doua Stele ale Europei de Est:cea din Serbia,si cea din Romania,se intalnesc azi",sau "Cele doua foste glorii ,campioanele din europa de est,disputa azi primul meci".
Cred ca am fi bine primiti ,mai ales ca atunci cand am jucat zelesnik[nu stiu cum se scrie] le-am transmis un mesaj frumos.
Am repara un pic si din incompetenta diplomatica a guvernarilor ce s-au perindat pe timpul razboiului din fosta Yugoslavie,care si-au oferit suportul neconditionat pentru americani si care ne-au atras antipatia vecinilor nostri .
Iar fotbalistic,e o echipa destul de puternica cu care ne putem masura fortele.N-as dori vreo echipa din Islanda,Belarus sau alte tari mai sarace in ale fotbalului.Nici cu turcii n-as vrea,ca vin prea multi in deplasari si sunt prea mult acasa.
Momentan,sa facem scor cu polonezii astia,sa le aratam si spectacol.
AM picat cU BATE deci avem noroc ... elam dat peste nas la dinamuisti
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:
Ai avut gura aurita ![]()
cel mai usor adversar posibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Forza Steaua!!!!!!!!!IN GRUPELE CL ONCE AGAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
hahahaaaaaaaaa.. Dinamo a picat cu LAZIO !!!! nu intra cainii in champions leagueeee !!! steagcruce2
cel mai usor adversar posibil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Forza Steaua!!!!!!!!!IN GRUPELE CL ONCE AGAIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
japozeza aia e facuta de mine ![]()
yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss
doamne ce adversari avem BATE Borisov (Belarus) / Hafnarfjordur (Islanda)
yeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssssssssssssss
Bate borisov ce mai!!!!!!!!
Bate Borisov sau Hafnarfjordur \:d/ GRUPEEEEEEEELEEEE !!
Eu sper sa cadem cu toulouse fularsteau2 steagsahmic steagcruce2
doamne ce adversari avem BATE Borisov (Belarus) / Hafnarfjordur (Islanda)
potaile au picat cu lazio ![]()
mai spera
))
Hahahaha ce ma bucur ca suntem in grupe si spurcati au cazut cu LAZIO!!Ii rupe Lazio!!! steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2 steagcruce2
Ce tragere furmoasa,tot ce mai ramane este sa nu ne aventuram si sa stam cu picioarele pe pamant.Suntem aproape de a doua participare in Liga,nu avem voie sa ratam.
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:
Cu ei am picat:))
Forza Bate Borisov ! Haideti cu tata cu calificarea in turul III, ca va asteptam acolo cu mare placere. :biggrin:
Am avut gura aurita... LOL LOL LOL
Nu avem NICI o scuza sa nu ne calificam.