ce ii face conducerea Stelei acestui jucator e o mare bataie de joc , eu nu stiu cum rezista acest baiat fara sa se manifeste intr'un fel , nu cred ca e jucator de lasat in afara listei pentru UCL
ce ii face conducerea Stelei acestui jucator e o mare bataie de joc , eu nu stiu cum rezista acest baiat fara sa se manifeste intr'un fel , nu cred ca e jucator de lasat in afara listei pentru UCL
Imi pare rau de ce se intampla cu Rada, un jucator foarte bun, peste Baciu, si poate chiar si peste Ghionea! Nu inteleg de ce Lacatus tot forteaza pe Baciu cand nu poate sa joace cu Goian(Radoi)Ghionea... cand Rada este peste el... ![]()
Pacat ca nu sa transferat in Spania cand a avut oferta de 1 mil$
Imi pare rau pentru Rada. Cand juca titular atunci de era Ghionea accidentat o facea FOARTE bine.
Imi pare rau pentru Rada. Cand juca titular atunci de era Ghionea accidentat o facea FOARTE bine.
cred ca ar trebui sa joace in locu lui Ghionea mereu
Imi pare rau pentru Rada. Cand juca titular atunci de era Ghionea accidentat o facea FOARTE bine.cred ca ar trebui sa joace in locu lui Ghionea mereu
Asa cred si eu... Dar trebuie sa ne supunem dictatorului!
mie chiar imi placea acest Rada..i`am admirat curajul extraordinar de a veni la Steaua de la crpaid..sper ca intr`o zi sa fie iar in primul `11` al Stelei...
Uitasem ca e in lot, si-au batut joc de un jucator foarte bun care a prins meciuri bune si eu il vedeam chiar o solutie pe partea stanga daca nu in centru. Oricum ar fi facut mai mult fata decat pensionarul de Marin. La cei de sub pod a jucat pe stanga (dar in sistem de 3 fundasi).
Rada va trebui sa profite de sansa pe care o are acum.
Asta e sansa lui !!!
Cred ca se va descurca in acest retur... cu toate ca nu va fi titular pe partea stanga... da cred ca va avea destule ocazii sa joace, pentru ca P.Marin nu mai este la prma tinerete... si conditia fizica cred ca ii va ceda...
Profita de sansa asta Ionut ![]()
Ziua lu rada nu e pe 6 iulie ? adica asa scrie in primul post ![]()
Succes Rada ,eu as juca in centrul apararii cu el,intr-un sistem 3-5-2,dar pe de alta parte,eu's doar spectator.
Fundașul echipei din Ghencea, Ionuț Rada, a fost împrumutat, pânã la finalul sezonului, la CS Otopeni.
Fotbalistul și-a motivat decizia prin faptul cã nu avea nicio șansã de a evolua la Steaua.
"Este adevãrat, am fost împrumutat șase luni la CS Otopeni. Nu aveam absolut nicio șansã sã joc la Steaua. A fost alegerea mea sa plec la CS Otopeni" , a spus Rada pentru NewsIn, citat de sport.ro.
Fundașul a sosit la Steaua în vara lui 2007, la cererea lui Gheorghe Hagi, când a semnat un contract valabil pe trei ani.
prosport.ro
sa nu te mai intorci rada , nu meriti sa fii umilit , mai bine du'te si salveaza rapidul
Ma frate,dar la voi orice jucator care pleaca inseamna ca e umilit?! Ati plans pana acum dupa toti care au plecat...pai ce facem? lot de 40?
LA MULTI ANI, bre!
Am incredere ca poti fi un jucator excelent!
BAFTA si SPOR IN TOATE!
multa bafta in continuare si la multi ani
La multi ani
La multi ani Ioane!
La multi ani Ioane
La Multi Ani!
La multi ani!
La multi ani!
Imi place...e modest si vorbeste jucand...tot asa Ionut
pacat k nu joaca.. l-as vedea in locul lui Ghionea lejer..