FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ionut Rada

«145678»
stelistul stelist02.09.2008 18:45

ce ii face conducerea Stelei acestui jucator e o mare bataie de joc , eu nu stiu cum rezista acest baiat fara sa se manifeste intr'un fel , nu cred ca e jucator de lasat in afara listei pentru UCL

SRamos06.09.2008 16:14

Imi pare rau de ce se intampla cu Rada, un jucator foarte bun, peste Baciu, si poate chiar si peste Ghionea! Nu inteleg de ce Lacatus tot forteaza pe Baciu cand nu poate sa joace cu Goian(Radoi)Ghionea... cand Rada este peste el... :ce_oameni:

Pacat ca nu sa transferat in Spania cand a avut oferta de 1 mil$

Blackzie22.10.2008 16:59

Imi pare rau pentru Rada. Cand juca titular atunci de era Ghionea accidentat o facea FOARTE bine.

Catalyn0722.10.2008 17:26
Imi pare rau pentru Rada. Cand juca titular atunci de era Ghionea accidentat o facea FOARTE bine.

cred ca ar trebui sa joace in locu lui Ghionea mereu

Blackzie22.10.2008 17:42
Imi pare rau pentru Rada. Cand juca titular atunci de era Ghionea accidentat o facea FOARTE bine.

cred ca ar trebui sa joace in locu lui Ghionea mereu

Asa cred si eu... Dar trebuie sa ne supunem dictatorului!

4_ever_steaua22.10.2008 18:02

mie chiar imi placea acest Rada..i`am admirat curajul extraordinar de a veni la Steaua de la crpaid..sper ca intr`o zi sa fie iar in primul `11` al Stelei...

Melku27.11.2008 18:06

Uitasem ca e in lot, si-au batut joc de un jucator foarte bun care a prins meciuri bune si eu il vedeam chiar o solutie pe partea stanga daca nu in centru. Oricum ar fi facut mai mult fata decat pensionarul de Marin. La cei de sub pod a jucat pe stanga (dar in sistem de 3 fundasi).

redondo19.01.2009 10:10

Rada va trebui sa profite de sansa pe care o are acum.

maye08.02.2009 22:38

Asta e sansa lui !!!

Daniel-Ionut09.02.2009 11:30

Cred ca se va descurca in acest retur... cu toate ca nu va fi titular pe partea stanga... da cred ca va avea destule ocazii sa joace, pentru ca P.Marin nu mai este la prma tinerete... si conditia fizica cred ca ii va ceda...

Profita de sansa asta Ionut :thumbsup:

xlmpq09.02.2009 16:33

Ziua lu rada nu e pe 6 iulie ? adica asa scrie in primul post :)

Helmuth8717.02.2009 22:03

Succes Rada ,eu as juca in centrul apararii cu el,intr-un sistem 3-5-2,dar pe de alta parte,eu's doar spectator.

c.ronaldo1726.02.2009 16:35

Fundașul echipei din Ghencea, Ionuț Rada, a fost împrumutat, pânã la finalul sezonului, la CS Otopeni.

Fotbalistul și-a motivat decizia prin faptul cã nu avea nicio șansã de a evolua la Steaua.

"Este adevãrat, am fost împrumutat șase luni la CS Otopeni. Nu aveam absolut nicio șansã sã joc la Steaua. A fost alegerea mea sa plec la CS Otopeni" , a spus Rada pentru NewsIn, citat de sport.ro.

Fundașul a sosit la Steaua în vara lui 2007, la cererea lui Gheorghe Hagi, când a semnat un contract valabil pe trei ani.

 

prosport.ro

Robinson Rufay Zapata26.02.2009 19:15

sa nu te mai intorci rada , nu meriti sa fii umilit , mai bine du'te si salveaza rapidul

redondo26.02.2009 22:33

Ma frate,dar la voi orice jucator care pleaca inseamna ca e umilit?! Ati plans pana acum dupa toti care au plecat...pai ce facem? lot de 40?

Lari05.07.2009 23:26

LA MULTI ANI, bre!

 

Am incredere ca poti fi un jucator excelent!

 

BAFTA si SPOR IN TOATE!

fredysteaua06.07.2009 07:57

multa bafta in continuare si la multi ani

MoWeed06.07.2009 08:04

La multi ani

Ronnie06.07.2009 08:06

La multi ani Ioane!

bodanelu06.07.2009 08:33

La multi ani Ioane

maye06.07.2009 09:58

La Multi Ani!

Robinson Rufay Zapata06.07.2009 10:11

La multi ani!

red&blue_boy06.07.2009 10:46

La multi ani!

gby1020.07.2009 15:54

Imi place...e modest si vorbeste jucand...tot asa Ionut

ady_ultras28.07.2009 11:14

pacat k nu joaca.. l-as vedea in locul lui Ghionea lejer..

«145678»