29.12.2009 22:15
Stai ca nu s-a terminat campania de transferuri.Ghionea nu are oferte?
Stai ca nu s-a terminat campania de transferuri.Ghionea nu are oferte?
Nu cred ca are
La astia e pauza de camp?Vreau sa stiu daca a jucat ....
Am mai piredut un fundas bun...(am scos profit ca de obicei)...ma tot gandesc cum a ajuns Becali la averea asta daca el cumpara scump si vinde mai ieftin...
Se pare ca Rada isi revine in forma la CFR ,joaca foarte bine + marcheaza.A marcat cu Basel si iata ca a facuto si cu Roma.
Daca ramanea la Steaua era perfect numai trebuia sa jucam cu Abrundan ![]()