FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Ionut Rada

«1678»
David29.12.2009 22:15

Stai ca nu s-a terminat campania de transferuri.Ghionea nu are oferte?

Anahin13.01.2010 13:30

Nu cred ca are

STELIST 8613.01.2010 14:01

La astia e pauza de camp?Vreau sa stiu daca a jucat ....

alex14715.01.2010 14:05

Am mai piredut un fundas bun...(am scos profit ca de obicei)...ma tot gandesc cum a ajuns Becali la averea asta daca el cumpara scump si vinde mai ieftin...

S.Mariuss29.09.2010 07:05

Se pare ca Rada isi revine in forma la CFR ,joaca foarte bine + marcheaza.A marcat cu Basel si iata ca a facuto si cu Roma.

 

Daca ramanea la Steaua era perfect numai trebuia sa jucam cu Abrundan :|

 

«1678»