CAM SUBTIRE COMENTARIU DESPRE "INCIDENT"...CE VA E RUSINE SAU E MEMBRU AISS??
nu omule, nu cred ca e membru AISS....Am considerat ca e mai bine sa nu lasam huliganismul sa castige ci sa discutam despre fotbal.
AISS nu are nicio legatura cu acest act desi sunt unii care doresc sa lase aceasta impresie....Nu vad de ce ne-ar fi rusine odata ce nu noi am comis acest gest. Atunci cand AISS deruleaza cate o activitate se face cate o sedinta, se discuta, se voteaza, se pune comunicat pe site...Faptul ca nu suntem de acord cu d-l Becali nu ne face partasi la gesturile necugetate facute de unii...
