FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - R.C.S.C Royal Charleroi - asta seara in Ghencea

«1345678»
haiduk420.07.2007 18:39
prietene, ultrasii care ii injuri tu si ii blamezi atata au fost alaturi si sunt alaturi de Steaua de peste 10 ani, cu mult inainte sa vina Becali.... acum voi "suporterii stelisti/becalizati care ati aparut ca ciupercile dupa ploaie, vreti ceva care nu va apartine... Steaua INSEAMNA ULTRASII SI SUPORTERII ADEVARATI AI ACESTEI ECHIPE ( NU CEI HULIGANI, PE ACEIA II CONDAMN SI EU)SUNT CEI CARE MERG CU ECHIPA PESTE TOT SI CARE AU FOST ALATURI DE Steaua MEREU, SA-TI FIE CLAR....

 

tu daca vrei sa vii la stadion cu bunica-ta si strabunica-ta poti foarte bine sa te duci la FC National sau Gloria Buzau, dar nu pe Ghencea, in locul unde a pornit fenomenul ULTRAS in Romania....

 

Sa va ia dracu de ULTRASI si sa dea Dumnezeu sa dispareti cat mai rapid de pe fata pamantului. Stelisti, dinamuisti, milogi... toti la rand! NU pot sa va mai suport...... pleaca oamenii de la stadion din cauza voastra nesimtitilor si Tu ne trimiti la FC National. Mergi tu spurcatule la puscarie si te bate acollo!

HadesStar20.07.2007 18:39
DOAMNE SI CAND MA GANDESC CA AM VRUT SA MA DUC PE STADION. SI LA TRIBUNA A DOUA pentru CA AM PREVAZUT SCANDAL CU GARDA... NOROC CU CALDURA ASTA NENOROCITA
snuppy20.07.2007 18:39
prietene, ultrasii care ii injuri tu si ii blamezi atata au fost alaturi si sunt alaturi de Steaua de peste 10 ani, cu mult inainte sa vina Becali.... acum voi "suporterii stelisti/becalizati care ati aparut ca ciupercile dupa ploaie, vreti ceva care nu va apartine... Steaua INSEAMNA ULTRASII SI SUPORTERII ADEVARATI AI ACESTEI ECHIPE ( NU CEI HULIGANI, PE ACEIA II CONDAMN SI EU)SUNT CEI CARE MERG CU ECHIPA PESTE TOT SI CARE AU FOST ALATURI DE Steaua MEREU, SA-TI FIE CLAR....

 

tu daca vrei sa vii la stadion cu bunica-ta si strabunica-ta poti foarte bine sa te duci la FC National sau Gloria Buzau, dar nu pe Ghencea, in locul unde a pornit fenomenul ULTRAS in Romania....

Daca fenomenul de ultras e sa intri pe stadion si sa arati fundul unei lumi intregi atunci ei nu merita sa fie suporteri! Daca fenomenul de ultras este sa faci o intreaga tara de rusine in fata unor straini care nu au nimic cu tine si care au venit doar sa joace din placere acest meci AMICAL, atunci ei nu merita sa intre pe stadioane. Daca fenomenul de ultras e sa strigi in fata a milioane de oameni M**E Dinamo, la un meci de prezentare atunci inseamna ca o ducem rau de tot si ca am uitat adevarata fațã a fotbalului. Doar atat!

c.ronaldo1720.07.2007 18:40

 

Handicapatii aia trebuie batuti bine si bagati vreo cateva luni la puscarie sa se racoreasca.

MALDINI_STEAUA20.07.2007 18:41

Ma duc sa vad meciul la TV ..sper sa vad ceva frumos...nu ca drogatul ala din prima repriza!

cmcsteaua9020.07.2007 18:44
Du-te si te spala pe fata si te mai uita odata... Oricum boala ta nu se trateaza cu nici un medicament si nici a celor din tribune care au facut ce au facut !! RUSINE!!!

Mi-e rusine cu ce s-a intamplat si ce e mai rau e ca se va mia intampla. Astept sa il vad la racoare ca si asa e cald pe dobitocul ala si pe inca vreo 2-3 sute de pe acolo !!!

N-ai vazut ca l-a salvat Bostina si s-a dus bine mersi inapoi in tribuna.Numai in Romania se poate intampla asa ceva.Ala a scapat bine mersi.ALa trebuie batut bine si interzis pe orice stadion de fotbal.asa e in strainatate.te fute in fund de chestii dastea.Sa numai vezi iarba de pe stadioane cat oi trai.FOTBALUL NU E RAZBOI,E DOAR UN SPORT FRUMOS.TOTI AR TREBUI SA CANTAM 90 DE MINUTE SI **** Dinamo SA SE STRIGE CU Dinamo ,NU ACUM ,FARA ROST.RUSINE LA PRAMATIILE DE ASTA SEARA.

HadesStar20.07.2007 18:45
SA SE PUNA UN CHESTIUONAR PE PAGINA OFICIALA SA SE VADA CA SUPORTERII NU SUNT DE ACORD..SAU MACAR SA SE VADA CATI NU SUNT DE ACORD CU GESTU IMBECILULUI
c.ronaldo1720.07.2007 18:47

0-1. Luar'ar dracu.

malasorte1320.07.2007 18:47
SA SE PUNA UN CHESTIUONAR PE PAGINA OFICIALA SA SE VADA CA SUPORTERII NU SUNT DE ACORD..SAU MACAR SA SE VADA CATI NU SUNT DE ACORD CU GESTU IMBECILULUI

 

 

Cu mare regret iti spun, DAR nu cred ca am fi fericiti cu rezultatul sondajului !!! Sincer... e trist dar e adevarat !!!

fansteaua4620.07.2007 18:47

Cu toate ca am vazut multe la viata mea ceea ce s-a intimplat in seara asta cu atacul asupra portarului echipei Charleroi de catre asa zisul suporter stelist efectiv m-a ingrozit . Pina unde poate merge prostia si nebunia ?

HadesStar20.07.2007 18:47

BELEA ACU SUNTEM SI CONDUSI...NU II DAU MULTE ZILE LUI Hagi PE BANCA Stelei

snuppy20.07.2007 18:49
BELEA ACU SUNTEM SI CONDUSI...NU II DAU MULTE ZILE LUI Hagi PE BANCA Stelei

 

ce Hagi??? ce antrenor?? Ce zile??? Tu nu vezi ca avem mai mari probleme cu imbeciilii de pe stadioane???

HadesStar20.07.2007 18:49

SE PARE CA IMBECILUL E CUNOSCUT IN GALERIE SI CA A FOST EXCLUS DE MAI MULTE GRUPARI...SPER SA SE CONFIRME...TOT AR FI CEVA

snuppy20.07.2007 18:51
SE PARE CA IMBECILUL E CUNOSCUT IN GALERIE SI CA A FOST EXCLUS DE MAI MULTE GRUPARI...SPER SA SE CONFIRME...TOT AR FI CEVA

chiar as fi interesat sa aflu cine este individul, care il stie sa imi dea un pm

HadesStar20.07.2007 18:51

LA CATI BANI II DA LUI Hagi MAI BINE IL ADUCEA PE Protasov INAPOI...SINGURUL ANTRENOR ADEVARAT AL Stelei DIN ULTIMII 10 ANI

Il Soldatino20.07.2007 18:52
OK. Nu mai stiam ce sa cred. Sunt dezgustat. Cred ca de nervi fac si greseli de tastare.

La dracu cu ea de treaba. Sunt nervos. Al dracului de nervos.

Il vad si eu pe Bicfalvi cum joaca cu dezinvoltura, si vine un drogat si un betiv si strica tot meciul. Ba ii mai sar si altii in ajutor!!!

 

Unde esti soldatule cu poeziile si lirismul tau la adresa spiritului de suporter stelist????

 

Sunt prezent.

 

1. Nu eu am provocat acest eveniment

 

2. Nu esti tu cel mai in masura sa ne judeci.

 

3. Nu am incurajat niciodata astfel de comportamente.

 

4. Imi voi continua activitatea pe acest site postand mereu ceea ce gandesc.

 

5. Cred ca ai intins coarda cam mult. Ar fi bine daca ai avea decenta sa-ti dezvalui identitatea asa cum am facut si io si apoi sa te legi de mine.

 

P.S. Tu cand esti nervos inseamna ca nu mai rationezi?

vali_gherman20.07.2007 18:55

Si cica suntem cei mai tari suporteri...........ha ha.De cateva luni pe pagina asta vezi numai incitari la revolte contra lu Becali.Uite ca pana la urma o sa fie contra echipei.Noroc ca nu e meci oficial ca mai vedeam meci pe Ghencea peste cativa ani.Sau suspendau echipa de tot.Dar asta e.Si mai au imaginatia unii sa spuna ca Becali l-a pus pe ala.Galerie de rahat.Unde sunt suporterii adevarati?

HadesStar20.07.2007 18:55

IL SOLDATINO...COMUNICATUL OFICIAL DE PROTEST AL SITEULUI AL ASOCIATIEI SI A CUI O MAI FI IL MAI ASTEPTAM MULT???

fansteaua4620.07.2007 18:56

Ce meci ? Ce jucatori ? Ce antrenor ? Ce patron ? Ce suporteri ?

snuppy20.07.2007 18:57

Ce mai conteaza? Eu unul am doar o vorbã sã spun:

"Unde esti tu Tepes, Doamne? Ca punand mana pe ei,

Sa-i impartzi in doua cete, de nebuni si de misei,

Si in doua temnitzi large cu de-a sila sa-i aduni,

Sa dai foc la puscarie si la casa de nebuni!"

HadesStar20.07.2007 18:57

BINE MACAR CA TRANSMISIA E DE CL...BRAVO Pro TV

Kreator20.07.2007 18:58
pentru toti cretinii care posteaza aici si nu-si dau seama ca acel suporter a fost platit de Becali pentru a face asta..... ce motiv avea acel supoter sa faca gestul asta din senin? NU VA E CLAR OAMENI BUNI CA A FOST O CURSA PENTRU A LE INCHIDE GURA ULTRASILOR !

 

 

Si eu cred ca ca a fost un incident regizat si organizat de cel mai mare Oier de pe Pamant, Luptatorul Luminii cu Lampa de Opait, Intaiul Mancator de Cacareze de Oaie: _gigi _becali.

Nici nu are rost sa mai discutam de acest incident.

Este in regia lui _gigi _becali, si serveste in proportie de 100% intereselor ciobanului.

baron20.07.2007 18:58
Sunt prezent.

 

1. Nu eu am provocat acest eveniment

 

2. Nu esti tu cel mai in masura sa ne judeci.

 

3. Nu am incurajat niciodata astfel de comportamente.

 

4. Imi voi continua activitatea pe acest site postand mereu ceea ce gandesc.

 

5. Cred ca ai intins coarda cam mult. Ar fi bine daca ai avea decenta sa-ti dezvalui identitatea asa cum am facut si io si apoi sa te legi de mine.

 

P.S. Tu cand esti nervos inseamna ca nu mai rationezi?

 

 

1. Nu am spus asta.

 

2. Ba sunt, ca sunt om.

 

3. Pai de fenomenul ultra cine trambiteaza?

 

4. Foarte bine. Imi plac postarile tale.

 

5 . Ce coarda?

 

6. Mai e vorba de ratiune aici? Ce sa fac sa ii aplaud pe nemernicii aia?

malasorte1320.07.2007 18:59
Si cica suntem cei mai tari suporteri...........ha ha.De cateva luni pe pagina asta vezi numai incitari la revolte contra lu Becali.Uite ca pana la urma o sa fie contra echipei.Noroc ca nu e meci oficial ca mai vedeam meci pe Ghencea peste cativa ani.Sau suspendau echipa de tot.Dar asta e.Si mai au imaginatia unii sa spuna ca Becali l-a pus pe ala.Galerie de rahat.Unde sunt suporterii adevarati?

 

 

Sincer nu vad nici o legatura intre protestul impotriva lui Becali ( si mai precis impotriva modului in care Becali alege sa conduca Steaua, cu tot ce deriva din asta: transferuri, atitudine fata de suporteri, etc.) si gestul inadmisibil al acelui individ !!!

ros-albastru4ever20.07.2007 19:01

Sa va fie rusine ba la toti care ai sustineti pe nemernicii astia care vor numai sa distruga imaginea Stelei.Ce naiba aveau cu portaru ala ma??Astia is retardati cu capu,nu inteleg.Mi-e scarba de oameni ca astia,nu inteleg rostu actiunii.Sa-i bage dreaq la puscarie pe derbedeii astia ca deja au intrecut prea mult masura.Nu mizeriile astea de oameni inseamna Steaua,ci suporterii care numai incurajeaza echipa,nu stau sa-l injure continuu pe cioban sau sa sara sa bata pe toata lumea.

Cat despre echipa,e de rau.Nu jucam nimik,intr-o sapt incepe campionatu si noi jucam ca o echipa de B...pacat :(

«1345678»