prietene, ultrasii care ii injuri tu si ii blamezi atata au fost alaturi si sunt alaturi de Steaua de peste 10 ani, cu mult inainte sa vina Becali.... acum voi "suporterii stelisti/becalizati care ati aparut ca ciupercile dupa ploaie, vreti ceva care nu va apartine... Steaua INSEAMNA ULTRASII SI SUPORTERII ADEVARATI AI ACESTEI ECHIPE ( NU CEI HULIGANI, PE ACEIA II CONDAMN SI EU)SUNT CEI CARE MERG CU ECHIPA PESTE TOT SI CARE AU FOST ALATURI DE Steaua MEREU, SA-TI FIE CLAR....
tu daca vrei sa vii la stadion cu bunica-ta si strabunica-ta poti foarte bine sa te duci la FC National sau Gloria Buzau, dar nu pe Ghencea, in locul unde a pornit fenomenul ULTRAS in Romania....
Sa va ia dracu de ULTRASI si sa dea Dumnezeu sa dispareti cat mai rapid de pe fata pamantului. Stelisti, dinamuisti, milogi... toti la rand! NU pot sa va mai suport...... pleaca oamenii de la stadion din cauza voastra nesimtitilor si Tu ne trimiti la FC National. Mergi tu spurcatule la puscarie si te bate acollo!
