FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - R.C.S.C Royal Charleroi - asta seara in Ghencea

«1238»
fcsteaua.ro20.07.2007 11:07

Steaua, noua Steaua, cu Hagi la timona, Neaga in atac si multe nume noi, joaca in aceasta seara un meci amical, de prezentare, contra belgienilor de la R.C.S.C Royal Charleroi.

Programul serii va fi urmatorul: 17:00 � acces spectatori, 19:00 � prezentarea echipei; 20:30 meciul cu RCSC Charleroi.

 

Publicul de pe stadionul Steaua are ocazia pentru prima oara sa-l aplaude pe noul antrenor al Stelei si sa-i ureze acestuia succes in noul sezon. Desi conflictul intre suporteri si conducere ramane o rana deschisa atata timp cat decizia brutala de a nu vinde abonamente la peluze ramane in picioare, este foarte important ca echipa, noii jucatori si noua conducere tehnica sa simta ca nu este contestata, cei care merita a fi contestati fiind cei din conducerea administrativa a clubului.

 

 

Preturile biletelor:

Tribuna O 20 RON

Tribuna I 15 RON

Tribuna II 10 RON

Peluze 5 RON

ASS20.07.2007 11:20

A venit Zapata?

Tav20.07.2007 11:37

Stiti cumva daca se televizeaza?

pif_bull20.07.2007 11:41
fularultras AVRIG - SIBIU - ARDEAL - TRANSILVANIA - Romania - EUROPA - TERRA - CALEA LACTEE - UNIVERS FORZA Steaua
forever_STEAUA20.07.2007 11:42

@Tav

 

Meciul va fi in direct pe Pro TV de la 20:30

 

Prezentarea va fi transmisa live pe sportro la concurenta cu meciul spurcatilor.

cris420.07.2007 11:52
Stiti cumva daca se televizeaza?

de la 20:30 pe Pro TV

mariusmiron20.07.2007 11:55

Sper sa fim uniti deacum incolo, sa trecem peste jignirile aduse de oier, sa aratam lumii intregi ca IUBIM Steaua, SI O VOM URMA PESTE TOT, in orice situatie s-ar afla.Numai incurajand jucatorii, putem aduce un plus la echipa- CU TOTII LA MECI!!!!!!!!!

 

 

100 % STELIST - sange ros-albastru fular-campionii

HyJack20.07.2007 12:20

Ar fi frumos ca macar azi sa nu se mai afiseze banere contra lui Becali. Azi sa fie o zi linistita in care sa ne bucuram de revenirea stelistilor din cantonament.

SSK20.07.2007 12:34
Ar fi frumos ca macar azi sa nu se mai afiseze banere contra lui Becali. Azi sa fie o zi linistita in care sa ne bucuram de revenirea stelistilor din cantonament.

 

Te pomenesti ca ai obosit de la atatea proteste?..

bog_militaru20.07.2007 12:39

sa speram ca nu o sa iasa urat,vrem spectacol adevarat asa cum a stiut steua sa ofere mereu,FORZA Steaua

SebaSS20.07.2007 13:05

Baieti cum intram cu ceva de baut pe stadion, se poate macar azi sa se faca o exceptie? Sau sa se gaseasca pe stadion macar mai multe bauturi, nu sa se termine in 5 minute...

Este infernal afara!

Totusi pentru Steaua ne dam viata :) Am fost din pantelimon pana in Ghencea sa imi iau bilet...pe bicla :)) am supravietuit

amantul4020.07.2007 13:19

TREBUIE HUIDUIT CIOBANUL AZI IAR NE MINTE CA VINE X CA VINE Y..........

bebyk_sbye20.07.2007 13:20

fular-campionii

 

 

stiti cumva daca pot sa vin direct la meci???adica sa vin la 20 30 cand incepe meciu pentru ca nu pot sa ajung de la 19 00 cand incepe prezentarea si imi e frica, ca nu my ma lasa sa intru la 20 30 !!!! multumesc spre24

DIANA ..... FORTZA STEAUA20.07.2007 13:21

Vom casiga sigur acest meci!Forza Steaua fularsteaua2fular-campionii steagsimplu

vanfootball20.07.2007 13:37

http://www0.sport.ro/stiri/11989/PROBLEME-...-EURO-ACUM.html

 

 

 

:)))))) Oooops! Pai Gigi credea ca trebuie sa plateasca esalonat pe vreo 5 ani. Pana la urma, "Henry" si "Maradonna" sunt...Zapata!

Dragos_stelistu_200720.07.2007 13:52

sa speram ca o sa castigam....cred ca vom vedea si primul 11 facut de Hagi!!Forza Steaua! forzateaua forzateaua

HyJack20.07.2007 14:15
Te pomenesti ca ai obosit de la atatea proteste?..

 

N-am obosit ca nici nu am protestat si nici nu am de gand sa o fac deacum incolo. Tu ce vrei sa obtii prin proteste???? Vrei sa plece Becali?? Cine sa vina in locul sau???? Propune tu unul si du-te cu bannerul pe stadion.

Sylvyx20.07.2007 14:39
Stiti cumva daca se televizeaza?

Se televizeaza pe Pro TV

Sylvyx20.07.2007 14:48
http://www0.sport.ro/stiri/11989/PROBLEME-...-EURO-ACUM.html

:)))))) Oooops! Pai Gigi credea ca trebuie sa plateasca esalonat pe vreo 5 ani. Pana la urma, "Henry" si "Maradonna" sunt...Zapata!

Explicami si mie ca nu pricep!de ce pe sport.ro zice cas probleme cu dady si mai jos scrie ca transferul s-a rezolvat?

poti explica?

Ms anticipat !

capone20.07.2007 14:49
N-am obosit ca nici nu am protestat si nici nu am de gand sa o fac deacum incolo. Tu ce vrei sa obtii prin proteste???? Vrei sa plece Becali?? Cine sa vina in locul sau???? Propune tu unul si du-te cu bannerul pe stadion.

 

 

Crezi tu ca Steaua inseamna Becali??? Iti zic eu ca nu si sunt sigur de asta ... daca mergi la stadion cu 41 si cobori la capat sa te uiti ce scrie pe cardu ala imens de beton, vizavi de Albinuta . . . Noi prezenti pentru Steaua o viata . . . tu, cat ai bani!!!

vanfootball20.07.2007 14:54
Explicami si mie ca nu pricep!de ce pe sport.ro zice cas probleme cu dady si mai jos scrie ca transferul s-a rezolvat?

poti explica?

Ms anticipat !

 

Pentru ca au modificat doar titlul. Mai jos e stirea de ieri.

alexys20.07.2007 15:11
N-am obosit ca nici nu am protestat si nici nu am de gand sa o fac deacum incolo. Tu ce vrei sa obtii prin proteste???? Vrei sa plece Becali?? Cine sa vina in locul sau???? Propune tu unul si du-te cu bannerul pe stadion.

ia-l pe oier si pleacati in lumea larga!!mi-e scarba de astia ca voi..trepadusilor!!

c.ronaldo1720.07.2007 15:12

Azi aflam si care va fi noul echipament 2007/2008 al Stelei.

Fan Steaua anti jiji20.07.2007 16:02
N-am obosit ca nici nu am protestat si nici nu am de gand sa o fac deacum incolo. Tu ce vrei sa obtii prin proteste???? Vrei sa plece Becali?? Cine sa vina in locul sau???? Propune tu unul si du-te cu bannerul pe stadion.

Crezi ca Jiji a scos vrun ban de cand e la Steaua na scos nici macar un leu tot ce a bagat a fost din transferuri si bugetul Stelei oaia aia na facut nimic decat sia facut reclam pe baza Stelei si cred ca bani de pe Liga ia bagat in biserici ca sal avem pe domnu langa noi si pe sfantul Jiji asa ca scutestema cu nui altu ca Jiji ca mai multe transferuri a facut cfrul decat Jiji

forza Steaua afara cu Jiji

LeoKinG20.07.2007 16:10
Azi aflam si care va fi noul echipament 2007/2008 al Stelei.

Daca o sa fie un nou echipament eu unu sper ca da ca nu imi place deloc copia asta jalnica dupa echipamentul Bacrelonei

«1238»