In fine echipamentul e destul de belea dar poate va fi o schimbare misto!
In fine echipamentul e destul de belea dar poate va fi o schimbare misto!
ce post de 2 bani poate fi si sport.ro -u asta!!!!! care imi poate zice dak echipamentu e altul? sau macar a ajuns zapata pana la prezentare?? nu prind niciunde prezentarea pentru ca pe net nu mi se incarca buffer-ul pe site-u ala de c***t (sport.ro) si pe sopcast canalele sunt offline ![]()
Zapata n-a ajuns, Armenteros si Dady nu mai vin niciodata. Asa ca, hai sa ne uitam la meci! ![]()
ce post de 2 bani poate fi si sport.ro -u asta!!!!! care imi poate zice dak echipamentu e altul? sau macar a ajuns zapata pana la prezentare?? nu prind niciunde prezentarea pentru ca pe net nu mi se incarca buffer-ul pe site-u ala de c***t (sport.ro) si pe sopcast canalele sunt offline![]()
Au artat macar ceva din prezentarea jucatoriilor aia de la sport.ro,ca nu am putu sa uit.Iar cand am dat erau tampitiu aia de la Dinamo.Dak are cineva cv secvente de la prezentare sa ne dea o adresa de unde le putem descarca>sunt curios cum a fost primit Gigel Coman.
...as vrea eu sa ma uit la meci dar se pare ca pe site-u lu aia nu il vad si la sopcast sunt offline canalele. Cand incepe meciul spune-mi te rog formula de start ca de rezultat mai vad eu pe livescore
20:30, Prot TV.
Cernea - P.Marin, Goe, Baciu, Eme - Banel, Radoi, Bicfalvi, Bostina - Dica, Rica.
mda...eu nu is in tara si nu prind Pro TV-u
. Mersi pentru formula. Golanski e tot accidentat sau rezerva?
Zapata n-a ajuns, Armenteros si Dady nu mai vin niciodata. Asa ca, hai sa ne uitam la meci!![]()
Macar un fundas central
, sau sa-l reprofilam pe V. Iacob stoper ![]()
ce post de 2 bani poate fi si sport.ro -u asta!!!!! care imi poate zice dak echipamentu e altul? sau macar a ajuns zapata pana la prezentare?? nu prind niciunde prezentarea pentru ca pe net nu mi se incarca buffer-ul pe site-u ala de c***t (sport.ro) si pe sopcast canalele sunt offline![]()
Echipament o sa vedem acum daca e altu,Zapata nu a ajuns da o sa vina si pe sport.ro daca se incarca aia e meciu spurcatilor!
mda...eu nu is in tara si nu prind Pro TV-u. Mersi pentru formula. Golanski e tot accidentat sau rezerva?
- Golanski nu e pe foaie.
- Zapata e la Bucuresti.
- S-a schimbat sie chipamentul...dar numai la portari.![]()
E un meci amical si iese circ! Ce dracu e in capu nostru?
Au inceput taranii sa se bata!
Felicitari, suporteri! M-ati facut inca o data mandru! Cred ca imi voi muta anul asta preferintele pentru o alta echipa, chiar nu as vrea sa fiu asociat cu soiul de cretini ce au intinat prezentarea oficiala a lotului stelist! ![]()
Urat bai fratilor. Asa il primiti pe Rege in Templu?
P.S: Foarte urat.
Imi este rusine ca sunt stelist in seara asta.Ma puteti injura cat vreti..insa e inacceptabil..ca la un meci amical..primul din noul sezon..un meci in care trebuie sa sarbatorim..noi incepem meciul cu injuraturi.Nu sunt de partea lu Becali..sincer..si eu as vrea sa plece din Ghencea..dar haideti sa o lasam dracu de treaba..macar la meciul de prezentare..in care trebuie sa sarbatorim.E rusinos !!!
Ca sa nu mai zic de imbecilul care a intrat pe teren.
Bahhhj treziti-va !!!! Drogatilor!!!! E un meci amical!!!! Doamne...iarasi o sa avem un campionat cu stadionul inchis.
De ce i-au dat drumul oligofrenului?!
Suntem de rasul lumii. Ce naiba, s-au trezit toti maimutoii neevoluati mental sa tina cu Steaua?
Inca un motiv pe care il va invoca Becali pentru anularea abonamentelor la peluza...
Ce bataie de joc !!! Ce primate !!! Ne facem de ras in ultimul hal cu asemenea specimene... bine ca s-a gasit Bostina sa-l salveze, acum sigur va creste in ochii fanilor !!! Nici nu-mi vine sa ma mai uit la meci !
Bucuresteni imputiti si drogati. Asociatia suporterilor drogati idependenti. Nu va e rusine porcilor si nesimtitilor. Vorbiti despre rezistenta impotriva jandarmilor si politiei. SA VA BATA SI SA VA BAGE LA INCHISOARE. Sa te vad acum "soldatinule" cu suporterii vostri dragi. DROGATILOR!! Joaca Steaua si voi strigati **** Dinamo. Foarte frumos. Ar trebui sa va interzica sa intrati pe stadioane. SI LA INCHISOARE CU VOI!!! MITICI DROGATI!!
Au pierit si sansele infime ca si Camus sa mai vina vreodata in Ghencea...
Trist...
Ce bataie de joc !!! Ce primate !!! Ne facem de ras in ultimul hal cu asemenea specimene... bine ca s-a gasit Bostina sa-l salveze, acum sigur va creste in ochii fanilor !!! Nici nu-mi vine sa ma mai uit la meci !
BRAVO MAI MALASORTE!! AUZI TU MAI, BINE CA L-A SALVAT!! TREBUIA LA INCHISOARE SI BATUT CU BATELE!! DORGATII NAIBII!!
Bai oamenilor,
Eu nu-l suport pe Becali si am sustinut si pe acest forum idea de a protesta prin neprezentare sezonul trecut.
Dar unii nu sunt normali: astia de la Charleroi au acceptat sa vina la meciul nostru de prezentare si un retardat le ataca portarul. Nu se poate: nu vrem sa-l lasam pe cioban sa ne faca de ras dar ne facem singuri de kkt.
Stiti ce urmeaza: - toata presa (inclusiv internationala) o sa scrie ca suntem salbatici
- ciobanul o sa aiba motiv sa ne faca "vagabonzi"
- Hagi a avut o primire "grozava"
- tot restul spectatorilor, care pana acum ne sustineau impotriva lui Becali acum huiduie la cea mai mica injuratura
Nu pot sa inteleg ...
BRAVO MAI MALASORTE!! AUZI TU MAI, BINE CA L-A SALVAT!! TREBUIA LA INCHISOARE SI BATUT CU BATELE!! DORGATII NAIBII!!
Omule, fie n-ai inteles tu postul meu fie nu inteleg eu ce vrei tu sa zici... Acel "bine ca l-a salvat Bostina", in caz ca nu te-ai prins, ERA IRONIC !!!
Poate nu am inteles eu ce ai spus tu, dar daca e greseala ta... citeste si tu mai cu atentie.
stergeti-mi contul imediat futuva in gura de puscariasi , asavoaiei and company sa vina duba sa va ia pentru instigare la violenta si pentru anarhia care o insamantati in mintea copiilor care au intrat pe acest site . Uitati-va bine in spate cei care mai va puneti pozele prin acesta catacomba informatica(fcsteaua.ro) ca nici nu o sa stiti cand va treziti cu un topor sau o ploaie de pumni in gura !
cand Gigi Becali a facut ce a facut am crezut ca s-a ajuns la cel mai jos nivel,dar dupa prestatia galeriei si a imbecilului care a intrat in teren mi-am schimbat parerea.imi pare rau dar mi-e rusine cu voi(se stiu cei la care ma refer).asta ati inteles voi ca trebuie sa se intample la un meci de prezentare?acei primitivi care au pus la cale aceasta porcarie au patat blazonul si numele Stelei.nu meritati o asa echipa.in locul lui Becali as scumpi biletele la peluza, ca scursuri ale societatii ca voi sa isi manifeste pornirile primitive in alt loc.apartineti altei lumi ,ultimul secol a trecut pe langa voi fara sa va schimbe pornirile animalice.sunt sigur ca decat cu asa suporteri,Stelei ii e mai bine fara.voi indepartati suporteri,jucatori,investitori de la echipa.aveti conducatorul pe care il meritati.
Spune-ti voi oameni buni daca tipu ala ce o intrat pe teren e intreg la cap ?? Acuma sincer eu mi-as rupe bastoanele pe spatele lor !!! Mrtii mamii lor de imputiti si de golani !!
Daca asta se intelege prin civilizatie la noi in tara numai un cuvant RUSINE !! AU FOST, SUNT. VOR FI oameni fara repere morale care ar face orice pe stadioane pentru a se da in spectacol, oameni care nu au nimic in comun cu fenomenul fotbal, care vor sa isi revarse frustrarile zilnce a unei vieti de ratat si de impotent al societatii in tribunele unui teren de fotbal, Eu pun pariu ca tampitul ala nu are nici o treaba cu fotbalul sau daca are cu fotbalul nu are treaba cu viata! Imi doresc ca toate animalele de acest fel sa dispara de pe stadioanele din tara asta. Daca ULTRAS inseamna razboiae de gherila cu suporterii adversari cu propria conducere si mai nou cu jucatorii adversi imi doresc ca acest fenomen sa fie interzis ... la fel si toti cei care fac parte din el !!!