Suporter 86 probabil ca e chiar Gigi la cum se manifesta...
In alta ordine de idei gestul acelui suporter este in totalitate reprobabil, dar scenariul in sine cu putine adaugiri ( aparitia prietenilor care l-au scapat de jandarmi ) mi se pare cunoscut, parca seamana putin cu ce s-a intamplat in groapa anul trecut....
Mie mi se pare cel putin dubios cum a reusit sa treaca de fortele de ordine si acel individ si prietenii lui ulterior.
Cum a fost posibil sa traverseze tot terenul avand in vedere ca la noi inca sunt garduri, stewarzi, jandarmi samd ? sunt convins ca daca as fi incercat eu acest lucru nu as fi reusit sa intru pe teren, sau poate ca ma insel.
