Zapata este poate cel mai bun jucator de la Steaua! ![]()
Zapata este poate cel mai bun jucator de la Steaua! ![]()
Zapata cred ca merita sa ia titlu de cel mai bun Fotbalist al Stelei in sezonul 2007-2008.
Hai Zapata! Inca putin si gata, suntem
!
Pe la stirile sportive se anunta ca Zapata a devenit indisponibil pentru
meciul cu Dinamo in urma fazei de la Craiova din minutul 90.
Stie cineva ceva daca e pe bune? Sau e doar o alta inventie?
Deocamdata e doar presupunere/inventie. Este foarte probabil ca Zapata sa joace si Golanski sa ramana suspendat. Comisiile sunt in vacanta, deh...
Cine sa-l judece?
Nu m-ar mira o reunire de urgenta a comisiei de disciplina....
Am inteles ca ar fi si incert dupa intrarea prazarului ala.
Zapata... cel mai bun jucator al Stelei din acest sezon...
Zapata este cel mai bun transfer din vara lui 2007!
Zapata este cel mai bun transfer din vara lui 2007!
Fara doar si poate, este cel mai bun transfer si totodata cel mai bun jucator al sezonului asta.
Zapata este poate cel mai bun jucator de la Steaua!![]()
nu poate..
este cel mai bun jucator din acest sezon;)
Zapata este poate cel mai bun jucator de la Steaua!![]()
nu poate..
este cel mai bun jucator din acest sezon;)
cel mai bun jucator din acest sezon...asta sa demonstreze in ultimele doua partide de disputat,degeaba mai e bun acum,daca in meciul cu Dinamo ar lua 3 sau la meciul cu buzaul ia 2...este doar o teorie:D...sa dam pronosticuri dupa sfarsitul campionatului,sa nu ne laudam prea devreme jucatorii
E UN PORTAR BUN CARE FACE DIFERENTA IN MULTE SITUATII! ![]()
![]()
Zapata este un portar de mare valoare!. Chiar acum cateva zile m-am uitat la Middlesbrough - Steaua daca mai tineti minte ce iesiri a avut Carlos. Zapata sper sa nu patesti la fel cand ajungem in Champions League. Esti TARE bravo !
BUN! Macar pe postul asta nu avem probleme.
De ce scrie pe tricou Rufay si nu Zapata sau Robinson ???
Pentru cã așa a vrut Zapata.
Un portar extraordinar ......daca ar avea toata echipa un simtz de raspundere ca el ar fi mult mai bine. ![]()
chiar pleaca? sau din nou mananca rahat aia de la ziare? am inteles ca l-au luat pe tataruseanu... dar, poate l-a luat ca s-a plictisit lumea de fetzele rezervelor de portari..
Zapata este cel mai bun transfer din vara lui 2007!
Sã fim serioși,doar din vara lui 2007? Robinson Zapata e cam cel mai bun transfer al Stelei...
Mãcar sã demonstreze și Tiago Gomes și Bogdan Stancu ca și el,și atunci putem spune cã avem viitorul asigurat,în jucãtori tineri,care vor deveni...STELE ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
cred ca e timpul ca si zapata sa stea un meci pe banca. doua meciuri doua goluri parabile, e altfel decat ne obisnuise campionatul trecut, cand ne salva in fiecare meci!
ma intreb oare ce s-ar fi scris daca era Carlos in poarta in meciurile cu vasluiul si cu brasovul?
Ingrijoratoare intr-adevar lipsa de forma a lui Zapata sper sa-si revina pana la meciul cu Poli Iasi...
@mountytoma
Probabil ca ar fi fost tratat ca si Zapata daca ar fi aparat la fel de bine in primul lui sezon la Steaua...
Ingrijoratoare intr-adevar lipsa de forma a lui Zapata sper sa-si revina pana la meciul cu Poli Iasi...
Ok, a gresit la gol, dar, a si salvat un gol ca si facut la ocazia lui Sburlea.
@f234567k
De acord cu tine insa e clar ca nu mai e in aceeasi forma ca sezonul trecut...
Probabil ca ar fi fost tratat ca si Zapata daca ar fi aparat la fel de bine in primul lui sezon la Steaua...
de catre suporteri ca tine sunt sigur ca asa ar fi fost. judecand insa dupa ce aud in jurul meu in tribune ma cam indoiesc.
sigur insa e ca Zapata acum ne da mai mult emotii decat siguranta, dar sper sa-i treaca repede!
Superb ...acum am aflat ca Iubita lui Zapata a pierdut sarcina acum 1 luna...ce moral sa ai dupa asemenea eveniment...da stiu : trebuie sa fie profesionist dar totusi E OM !!!!!!!!!!!! e normal...ne afecteaza si pe noi aceasta forma proasta dar sunt sigur daca suntem alaturi de el in continuare o sa isi revina...NU trebuie sa il punem la zid cum face oierul...in acest fel o sa se resemneze si nu o sa fie acel portar de vis cu care ne-am obisnuit ...o sa fie noul "Carlos" la gafe...totusi nu vreau iar sa stau cu inima la gat la fiecare centrare ...dupa ce ca jocul scartaie...sa mai avem si dilema : CINE O SA APERE AZI? si ce o sa faca ?(oare o sa apere bine oare o sa scape mingea la prima centrare..?!?!)
eu zic ca isi va reveni repede ca e baiat serios si muncitor