capul sus, Rufay!
nu te lua dupa impotentul Stoichita, zis si Pu-Lippi, care incearca sa dea vina pe jucatori acum pentru rezultatul de la tiraspol.
eu unul iti multumesc pentru jocul facut cu Sheriff, numai cine nu a pus mana in viata lui pe o minge de fotbal nu intelege ce ai facut tu ieri pentru echipa.
sincer, iti doresc sa ajungi la o echipa mare sau chiar mica, dar sa fie intr-o tara civilizata, fara patroni debili (handicapati) mintali si antrenori slugarnici si pupincuristi. la Steaua ti-ai facut si iti faci datoria cu prisosinta, eu te consider cel mai valoros jucator din lotul actual.